Gebeliğe Hazırlık Adetim ve tahlil sonucu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

esen55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
121
0
40
Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben aranıza yeni katıldım. Adetimi 2 gün geçti. Dün adet olmam gerekirdi olmadım. Dün gebelik testi aldım 5 dk bekledim çoksoluk 2 çizgi oldu. Sonra 1 saat sonra filan baktım 2 çizgi çok koyuydu. Bugün emin olmak için idrar tahlili yaptırdım sonuç negatif çıktı. Bana yarın kan tahlili yaptırmamı söylediler. Ozaman ben şimdi hamile olmuyormuyum. Dün yaptığım testte 1 saat sonra 2 çizgi de koyuydu ama bugün idrar tahlilinde sonuç negatif çıktı. Sizce ben ne oluyorum şu anda :KK43:

Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben aranıza yeni katıldım. Adetimi 2 gün geçti. Dün adet olmam gerekirdi olmadım. Dün gebelik testi aldım 5 dk bekledim çoksoluk 2 çizgi oldu. Sonra 1 saat sonra filan baktım 2 çizgi çok koyuydu. Bugün emin olmak için idrar tahlili yaptırdım sonuç negatif çıktı. Bana yarın kan tahlili yaptırmamı söylediler. Ozaman ben şimdi hamile olmuyormuyum. Dün yaptığım testte 1 saat sonra 2 çizgi de koyuydu ama bugün idrar tahlilinde sonuç negatif çıktı. Sizce ben ne oluyorum şu anda :KK43:

canım burda israrda hamiş çıkmayıp kanda hamile çıkan çok arkadaş olsu ayrıca idrar yanıltıcı olabiliyor bence en güzel en doğru tahlil kanda yapılan bence bekle yarın kan tahlilini yaptır ve sınucunu buraya yaz hadi bol şanslar canı m:1hug:a.s.

ama benim yaptığım test yanılmış olabilir mi acaba. 1 saat sonra 2 çizgi de koyulaştı doğrumudur o. Hastanedeki yapılan idrar testi mi doğrudur yoksa hangisine inanayım :KK43:

koyulaşınca yüzde 90 hamilesindir canım çok az yanılma ihtimali var kanda baktır için rahatlasın bence hamilesin

canım çok sevindim inşallah hamişsindir evde yapılan idrar testleri çok nadir yanlış çıkıyor benimkide uzun zaman sonra 2.ci çizgi soluk çıkmıştı kan tahlili yaptır hemen içinde şüphe kalmasın hakkında hayırlısı olsun

sağolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için yarında kan tahlili yaptırıp sonucu size sölerim :)

kıslar son duruma göre bildiriyorum : 1 damla ama çok açık renkte kan geldi. yani galiba kandı rengi çok açıktı :KK43:((( üzüldüm :KK43:

yaa öle mi diyosun. inşallah ama son durum beni üzdü açıkçası..Ama ondan sonra daha hiç gelmedi ve sırtım çok şiddetli ağrıyo.. allahım inşallah hamileyimdir yaa..

bence hamilesin canım hiç olmasa hiç çıkmazdı 1 saat sonra bile çıkmazdı yarın kan testi yaptır ve hemen sonucu bize yaz mutlu haberlerini bekliyorum...

X