Adetime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı daha önce yaşayan varmı? Hamile miyim?

Benimde adetime 4 gün var erken gebelik testi yaptım negatif çıktı 😢 10 güne yakın göğüslerim de şişkinlik var diye çok umutlandim

Merhaba arkadaşlar sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa normal mi yani hamilemiyim üsttekini akşam yaptım ama ilk yaptığımda çıkmadi testi yaptım sonra yok diye bıraktım gittim şimdi baktım üstteki silik şekilde var alttakide adet günüm yani bugün sabah 6 da ilk idrarla yaptığım test inada aynı şekil çıkmadı diye bıraktım şimdi bakınca çift çizgi ikisinde sizce kuruma çizgisi mi yoksa hamilemiyim ayrıca bugün adet günüm hala adetim başlamadı.

Eklentiler

• IMG_20211127_164932.jpg
    IMG_20211127_164932.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 785
Merhaba arkadaşlar sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa normal mi yani hamilemiyim üsttekini akşam yaptım ama ilk yaptığımda çıkmadi testi yaptım sonra yok diye bıraktım gittim şimdi baktım üstteki silik şekilde var alttakide adet günüm yani bugün sabah 6 da ilk idrarla yaptığım test inada aynı şekil çıkmadı diye bıraktım şimdi bakınca çift çizgi ikisinde sizce kuruma çizgisi mi yoksa hamilemiyim ayrıca bugün adet günüm hala adetim başlamadı.
Testlerde uzun süre bırakıp bakarsan olmuyor diye biliyorum canım. Öyleyse de çok çok erken daha birkaç gün sabret öyle denersen için daha rahat eder

X