Adetime 2 Gün Kala Test Yaptım

baharsensin0906

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
111
18
24
Merhabalar canım hanımlar çiçek hanımlar güzel anne adayları ve güzel anneler :)

7 aylık evliyim henüz yeni evliyiz evet daha çok erken diyeceksiniz biliyorum 7 aydır korunmuyoruz henüz bir bebişimiz olmadı bunun içinde kadın doğuma gittim herhangi bi sıkıntı olmadığını söyledi içimi rahatlattı elhamdüllilah.
Yaklaşık 2 haftadır kasıklarımda batmalar ve ilişki sırasında bıçak saklanır gibi ağrılarım oluyor son 3 gündürde aralıksız bir kasık ağrım ve karın ağrım başladı. adetime tam 2 gün var sabahları kalktığım zaman kusuyorum ama kusmamın pskolojik olduğunu düşünüyorum çünkü bekarken her sabah kusardım pskolojik olarak. Sadece bugün sabah aniden gelen kusmam ve akşama kadar tiksindim herşeyden kokudan yemekten sürekli midem bulandı konuşurken bile midem bulandı şuanda kasıklarım çok ağrıyor. Biliyorum bütün belirtileri gösteriyorum dayanamadım gittim sabah uyanır uyanmaz idrara sıkışık bi şekilde test yaptım malesef tek çizgiydi her hangi bir silik çizgim bile yoktu. Güzel ablalarım biliyorum diyeceksiniz ki pskolojikmen oluyor. Olabilir belkide ben yanılıyorum belkide hasta olacağım. Testi yaparken kendime çok kızdım dedim bir daha test yapmayacağım beklemek nedir bilmiyorum sabırlı değilim birde yıllarca anne olmayı bekleyen anne adaylarını düşündüm inanın bu durum bile o kadar insanı üzüyor ki Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı bi şekilde versin. Güzel yorumlarınızı bekliyorum öpüyorum sizleri :)

Enfeksiyonunuz olabilir mi? İlişki sırasında ağrı normal değil çünkü. Aynı şekilde kasık ağrısı da yapar. Eğer adetiniz gecikmezse gebelik yoksa bir doktora görünün derim.

Enfeksiyonunuz olabilir mi? İlişki sırasında ağrı normal değil çünkü. Aynı şekilde kasık ağrısı da yapar. Eğer adetiniz gecikmezse gebelik yoksa bir doktora görünün derim.
Olabilir tabi ama ben enfeksiyon geçirdiğim zaman kaşıntılı olarak geçiririm enfeksiyon olsa farkına varırdım 🙏

X