adetime 4 gün kala beta HCG 18.5 çıktı böyle düşük olup yükselen varmi

Sitto

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
80
19
25
Merhaba dün gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı kan tahlili verdim reglime 4 gün kala beta değerim 18.5 çıktı sizce düşük mü böyle olup yükselen varmi ovulasyon günüm 17. Gündü dün kan tahlili yaptım 27. Gün oluyor yani ovulasyonun 11. Günü yardımcı olabilecek varmı goguslerimde aşırı ağrı ve kasıklarımda batma var midemde bı tuhaf

Bunun için kesin bir şey söylemek yanlış olur. Ben de hamilelik istediğim için ovulasyon testi ile takip ediyordum. Adetime 3 gün kala kan verdim 11 çıktı 5 gün sonrada kanamam basladi kimyasal oldu. Ama o zaman araştırdığımda sağlıklı devam eden de çok olmuştu. sen kendini iki ihtimale de hazırla çevrendekilere şahsi fikrim hamile olduğunu kalp atışı duyana kadar söyleme aksi bir durumda çok yıpratıcı oluyor

Yani eşime söyledim ben ablam yanimdaydi başka kimseye söylemedim henüz iki yıl tedaviden sonra kendiliğinden olunca ve ilk defa olunca bı yukseldim insAllah benimle kalır

Merhaba dün gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı kan tahlili verdim reglime 4 gün kala beta değerim 18.5 çıktı sizce düşük mü böyle olup yükselen varmi ovulasyon günüm 17. Gündü dün kan tahlili yaptım 27. Gün oluyor yani ovulasyonun 11. Günü yardımcı olabilecek varmı goguslerimde aşırı ağrı ve kasıklarımda batma var midemde bı tuhaf
Merhaba önemli olan artış benim de 2 gün kala 12 çıkmıştı şuan 11.haftaya girdik şükür. Hayırlı olsun 2 günde bir kan verin 💐

Merhaba önemli olan artış benim de 2 gün kala 12 çıkmıştı şuan 11.haftaya girdik şükür. Hayırlı olsun 2 günde bir kan verin 💐
MAssallah sizde sağlıkla kucağınıza alın insAllah ♥️
Yazdığınız ümit oldu teşekkürler

MAssallah sizde sağlıkla kucağınıza alın insAllah ♥️
Yazdığınız ümit oldu teşekkürler
Ümidinizi kaybetmeyin benim doktorum önemli olan ilk değer değil, sonradan artış oranı demişti. İnşallah isteyen, hamile olan herkes sağlıkla kucağına alsın 💕

Kesinlikle doğru olan o bide kendim saglikciyim ama iş kendime gelince kafamda kurdukca kuruyorum 🤭

MAssallah benimde yükseldi bı buçuk gün sonra 32 4 gün sonrada 184 çok şükür sizin kaçıncı haftada kese gorundu

Reglinizin ilk gününden hesaplayinca mi 5. Hafta o şekilde hesaplayinca bende 5. Haftamdayim vajinal ultrason bakilmadi henüz

X