Gebeliğe Hazırlık Adetime 4 gün var gebelik testine bakar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

shrtass

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
59
10
25
Kızlar 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum bu sabah test yaptım silik çizgi çıktı inanamayıp 3 tane test yaptım hepsi aynı silik çıktı bundan sonraki süreçte napmam lazım akıl verir misiniz bana

Eklentiler

• IMG20240128094836.jpg
    IMG20240128094836.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 234
Kızlar 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum bu sabah test yaptım silik çizgi çıktı inanamayıp 3 tane test yaptım hepsi aynı silik çıktı bundan sonraki süreçte napmam lazım akıl verir misiniz bana
Bundan sonraki surecte erkenden doktora gitmen gerekiyor canım. Gerekli takviyelere baslaman lazim. Insallah saglikli bir gebelik haberini alirsin.

Pazartesi ve çarşamba kan verin değerin 2 kat artması gerekiyor.
Hatta Perşembe gibi doktora gidin hem sonuçlara baksın hemde başlanması gereken ilaçlara başlansin.
Hayırlı olsun

Teşekkürler kan vermek için kadın doğumdan randevu almama gerek varmı peki
Evet canim randevusuz bakilmayacaktir. Aile hekimine de kan verebilirsin o sonuc ile doktora gidersen direk usg ile bakabilir

gebelik gözüküyor ama kan verip takip edin mümkünse dr bilgi verin test sonucunu alır almaz

İnşallah sağlıklı bir gebeliktir kan verip takip edin. Bir diğer diyeceğim market mi işletiyorsunuz acaba fotoda testleri dondurma dolabı üstünde görüyorum. Eğer öyleyse lütfen bu idrar testlerini banyoda bulundurun şuan marketlerden bişey alırken acaba buralarda idrar testleri bulunmuş mudur diye hep aklıma gelicek..

X