Adetime 4 gün varken test yaptım negatif sonra pozitif olan var mı?

Dilekk77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
8
3
22
Kızlar merhabalar.Adetime 4 gün var daha ama dayanamadım erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.Sürekli belimde ağrı oluyor kasıklarımda ara ara batma oluyor.Adet belirtisi olarak görünüyor ama benim normalde belirtilerim bu kadar erken olmaz.Böyle test yapıp negatif görüp sonradan pozitif gören oldu mu acaba?

Kızlar merhabalar.Adetime 4 gün var daha ama dayanamadım erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.Sürekli belimde ağrı oluyor kasıklarımda ara ara batma oluyor.Adet belirtisi olarak görünüyor ama benim normalde belirtilerim bu kadar erken olmaz.Böyle test yapıp negatif görüp sonradan pozitif gören oldu mu acaba?
Ay bi de unutmuşum söylemeyi testi akşam geç saatte yaptım arkadaşlar o kadar meraklıyım ki sabahı bile bekleyemedim artık idrarın da rengi falan çok açıktı,bunu da belirteyim dedim🥹

Adete 4 gün kala erken bir süreç, regl gününü bekleyin bence. Ayrıca benim bazen 1 hafta önceden başlıyordu adet belirtileri :)

Bence regl gecikince kan testi verin tabikide öğrenen vardır ama ben erken gebelik testine pek güvenemiyorum 😕 inşallah bebiş vardır 💗

Canım ben adetime 3 gün varken kan testi yapmıştım negatifti, adetim gecikti ve hamileydim, demem o ki daha çok erken 😇

Canım ben adetime 3 gün varken kan testi yapmıştım negatifti, adetim gecikti ve hamileydim, demem o ki daha çok erken 😇
Ya inşallah bizlere de nasip olur bizler de tadarız o duyguyu🥹Rabbim sizin evladınızı da size bağışlasın inşallah sorun sıkıntı olmaz sağlıkla alırsınız kucağınıza ❤️🥺Özele de gidin bi belki o farklı bir tedavi falan uygular.Allah şifa versin ❤️

Ya inşallah bizlere de nasip olur bizler de tadarız o duyguyu🥹Rabbim sizin evladınızı da size bağışlasın inşallah sorun sıkıntı olmaz sağlıkla alırsınız kucağınıza ❤️🥺Özele de gidin bi belki o farklı bir tedavi falan uygular.Allah şifa versin ❤️
Özele gittim aynı şeyi söyledi bugün özele yine gitcem dua edin lütfen

Yaaa çok sevindim 😍❤️Gözünüz aydın Rabbim sağlık sıhhatle kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah❤️❣️Çok mutlu oldum 💐Bizlere de dua edin🥹💕
Çok sağol canım, amin inşallah 🥰🥰
Darısı tüm isteyenlerin başına, rabbim tüm isteyenlere tatlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin 🥰

X