Adetimin gecikmesinin 4. Günü hamile olabilirmiyim

aaaa bir enjektorun ihnesiyle deldim bende o yuzden biraz fazlabgeldi kan oyle dene istersen
Bnde şeker makinası war onla yapiyom kan çıkmıyor bakalım canim bugün geçti artık test negatf cikti az önce 2 . Ci kez üzülmeyim

Bnde şeker makinası war onla yapiyom kan çıkmıyor bakalım canim bugün geçti artık test negatf cikti az önce 2 . Ci kez üzülmeyim
hayirlisi olsun cnm tabi o testinde ne kadar dogru olsugu supheli yaa

Canm aslında testin sonucu 5 dkan sonra geçerli değildir diyorlar ama bir cizgide cıkmıyosa hıc cıkmaz saatlerce gecsede. Mısal ben yaptm zamanında negatifti öylede kaldı. Ama hamileyken misal yaptm sonradan cıktı yani hcg degerın yoksa zaten cıkarmaz cızgıyı! Bu yaptıgın test 25 lik mi 10 lukmu? Ben cizgiyi görüyorum cok hafifde olsa ayrica kacta yapti. Testi ve tedten önce cok icecek ictinni?

3 lira canim

Geçen ay da yaptım böle çıkıyordu sanki testte bi bozukluk war heralde bnde dün mecburı olarak almıştım bugün başka bi yerdn aldım o da hafif hafif gölgesi şekilde gozukuyor

Yok canım sabh kalkar kalmaz bu testi yaptım bişey yemedn

Yok canım sabh kalkar kalmaz bu testi yaptım bişey yemedn
Anladm canm bu testi sen yarin tekrarla deger her iki güne bir artiyo kanda idrardada artar ama idrsr kani geeiden takip eder iki gün. Yarin missl cizgi netlesirse bilki birseyler var

Anladm canm bu testi sen yarin tekrarla deger her iki güne bir artiyo kanda idrardada artar ama idrsr kani geeiden takip eder iki gün. Yarin missl cizgi netlesirse bilki birseyler var
Canım az önce başka bi markaninkinden yaptım bişey yok hayali bi çizgi war sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…