Adetin bir hafta gecikmesi ve testin negatif çıkmasını yorumlar mısınız?

Adetim bugün itibariyle 1 hafta gecikti ama hiçbir belirtim yok normaldede adet düzensizliğim var ama bu kadar olmadı ve adet olacağımı hissederdim şimdi hiça det olacak gibi hissetmiyorum dün ve bugün test yaptım negatif çıktı sabah kan testi yaptırdım sonuçları yarın öğlen çıkar dediler daha önce böyle bir şey yaşayıp gebe olduğunu öğrenen varmı ?
Merhaba benimde adet düzensizliğim var aynı zamanda pcos var aylarca olmadığım oluyor hep bi sorunaklımda acaba hamilemiuim diye ama değildim aşılama yöntemi ile hamile kaldım

öyle bir durumda yeni üyelik açmanıza veya yeni konu açmanıza gerek yok ki...

bana ulaşsaydınız abi benim konumu üyelere ulaştırır mısın deseydin ben buraya anlık 100 kişi gelmesini sağlardım. Sana helal olsun genelde o üyelik benim değil diyip bana yalan söylüyorlar çıldırıyorum.

bekle gelecekler...
Aaa kazen abi miydiii 🤭🤭🤭

Kuzenim gecikmenin17ci günü öğrendi hiç belli olmaz gec döllenmedir belirtileriniz varmı sizinde
Kuzenini 17 gün içerisinde hiç idrar testi yaptı mı veya kan testi? Benim de adetim 15 gün gecikti, geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay yine tüm belirtiler oldu adetime iki gün kala iki gün kahverengi lekelenmem oldu ve kesildi. Sürekli tuvaletim geliyordu, migren, bel ağrısı, çok hafif mide bulantısı, uyku hali, nefes darlığı, vajinam ağrıyordu içten ve özellikle sabah küçük tuvaletim sonrası. Kesin hamileyim dedim çünkü değişik hissediyordum. Ancak tüm testler negatif. Artı med test yaptım bu sabah yine negatif ve şuan hiç bir belirti yok adet olcak gibi bir belirtim de yok alt karın şişkinliğim dışında. Normalde gecikmem olmaz bu kadar anlamadım:/

X