Adetliyken gebe kalma durumu var mı?

ruyalaralemindenbircicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
132
18
Saygıdeğer büyüklerim ve küçüklerim dün bir konu açtım. Sürtünme ile gebe kalma konusu. Adetimin 4. Gününde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık boşaldı ama üzerime değil üzerime gelmediğinden eminim kendini hemen geri çekti. Ama bir sonraki sürtünmede çok az bir meni geldi kendisi zevk suyu oldugunu söylüyor vajınama temas etti mi etmedi mi bilmiyoruz bile ama bir şeyin aktığını hissettim adetim genelde 25 26 gunde bir oluyor yumurtlama dönemine 4 gun falan vardı yani internette araştırdığımda karşıma o kadar çok şey çıktı kı kafayı yiyeceğim. Yaptığım şey yanlış farkındayım ama bir an da gelişti her şey lütfen yardımcı olur musunuz gebe kalmam yani böyle bir ihtimalin gerçekleşme olayı var mıdır rica ediyorum bilmiş görmüş geçirmiş ablalarımın düşüncelerine ihtiyacım var

Saygıdeğer büyüklerim ve küçüklerim dün bir konu açtım. Sürtünme ile gebe kalma konusu. Adetimin 4. Gününde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık boşaldı ama üzerime değil üzerime gelmediğinden eminim kendini hemen geri çekti. Ama bir sonraki sürtünmede çok az bir meni geldi kendisi zevk suyu oldugunu söylüyor vajınama temas etti mi etmedi mi bilmiyoruz bile ama bir şeyin aktığını hissettim adetim genelde 25 26 gunde bir oluyor yumurtlama dönemine 4 gun falan vardı yani internette araştırdığımda karşıma o kadar çok şey çıktı kı kafayı yiyeceğim. Yaptığım şey yanlış farkındayım ama bir an da gelişti her şey lütfen yardımcı olur musunuz gebe kalmam yani böyle bir ihtimalin gerçekleşme olayı var mıdır rica ediyorum bilmiş görmüş geçirmiş ablalarımın düşüncelerine ihtiyacım var
Canım benim sürtünme yoluyla hamile kalma ihtimalin çok düşük. Sperm hava ile temas ettiği anda ölür. Yani herhangi bir yerine bulaşmış olan sperm yumurta dölleyemez. Yaptığın şey yanlış değil yani güvendiğin biriyle ya da sevdiğin biriyle ilişki yaşayabilirsin buna kimse bir şey diyemez. Ama dikkatli olmalısın. Sadece gebe kalmak için değil çeşitli hastalıklardan da korunmak için. Sürtünme yoluyla dahi bulaşabilen hastalıklar var.

Canım benim sürtünme yoluyla hamile kalma ihtimalin çok düşük. Sperm hava ile temas ettiği anda ölür. Yani herhangi bir yerine bulaşmış olan sperm yumurta dölleyemez. Yaptığın şey yanlış değil yani güvendiğin biriyle ya da sevdiğin biriyle ilişki yaşayabilirsin buna kimse bir şey diyemez. Ama dikkatli olmalısın. Sadece gebe kalmak için değil çeşitli hastalıklardan da korunmak için. Sürtünme yoluyla dahi bulaşabilen hastalıklar var

Güzel tavrınızdan, yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Yaşadığım insan 5 yıllık sevgilim zaten. İlk defa böyle bir şey geliyor başıma zaten. Okuduğum kaynaklarda spermin çok hareketli ve ilerleyici bir yapısı olduğundan bahsediliyor. Ama içime bile boşalmadı yine de böyle bir ihtimalin olduğunu bilmiyordum. İçimi kemirip duruyor kaç gündür içime su serptiniz tekrardan çok teşekkür ederim 🙏

X