Adetten 1 hafta sonra gelen kahverengi sümüksü akıntı

Özel hastane mi devlet mi jinekoloji için?

• Ankete Katılan
    9

Orion0055

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2018
5
2
29
Merhaba kızlar cok doktor değiştirdim ama hala tedavi olamadım. Kasım 2017 den beri adet bitiminden 1 hafta sonra ara kanama yasıyorum başlarda kahverengi sümüksü bi yapıya sahip sonralarda kırmızı kanama oluyo ama asla adet kanaması kadar yoğun olmuyor ama 1 hafta sürüyor. Adetim düzenli. İlk gittiğim doktor özeldi senin rahim ağzında yaran var dedi dondurma işlemi uyguladı ilaçlarımı falan kullandım derken dondurduktan Sonra ara kanamalarım devam etti gittiğimde baktı sende kist var dedi o çatlama yapmıştır ondandır diğer ay gel hormon testi yapalım dedi diğer gittim ve diğer ay da kanama oldu bu sefer hormon testimin sonucunda sadece prolaktin 33 çıktı ama kadın tekrar baktıgında bu sefer dediki kistn erimiş ama sende polip var o kanama yapıyor ameliyat yapmamız lazım dedi. Acaba sırf ameliyattan para almak icin mi yapıyor her gittiğimde başka bir şeyim olduğunu öğreniyorum güvenim kalmadı devlette gittiğim doktorlarda bişeyin yok diyip yollamıştı ne yapacağımı bilmiyorum piskolojim alt üst oldu sizde yasadınız mı böyle bişey neyden kaynaklanıyor olabilir?

Merhabalar diger konunuzu bilemiyorm ama polipin kanama yaptigini doktorum soylemisti. Benimde gecen ay aldilar. Hatta ozel sigorta karsilasin diye cok kanamasi var yazdilar. Kanamalr devam edermis polipte. Benm hic olmuyodu tabi. Polipi tam gorebilmek icin adet bitiminde gel dedi ozman gordu. Birde ozman gidin istersenz

Merhabalar diger konunuzu bilemiyorm ama polipin kanama yaptigini doktorum soylemisti. Benimde gecen ay aldilar. Hatta ozel sigorta karsilasin diye cok kanamasi var yazdilar. Kanamalr devam edermis polipte. Benm hic olmuyodu tabi. Polipi tam gorebilmek icin adet bitiminde gel dedi ozman gordu. Birde ozman gidin istersenz
Ameliyattan çok korkuyorum nasıldı aneliyat aldıktan sonra şikayet yasadınız mı? Birde adet bitiminde gidiyim ben o zaman teşekkür ederim çok

Ameliyattan çok korkuyorum nasıldı aneliyat aldıktan sonra şikayet yasadınız mı? Birde adet bitiminde gidiyim ben o zaman teşekkür ederim çok
Ben 4 yil vajinusmus korkusuyla yasamis biri olarqk nekdr agladim siz dusunun:KK48: damar yolunu zor actilar tansiyonum biraz cikti tabi. Ama daha odadan cikarttilar asansorde ilac verdiler gerisini hatirlmyurm uyandigmda odadaydim. Hic agrinhic bisey olmadi dikisli biseyde olmadigi icin acimadida. 1hafta hafif kanamam oldu. Adet gunumu bile kaydirmadi okadr soyliyim. Hic korkulcak bisey degilnis. Sizde adwtten sonra hemen gidin bi muayene yine etsinler ins yoktur bisey

Ben 4 yil vajinusmus korkusuyla yasamis biri olarqk nekdr agladim siz dusunun:KK48: damar yolunu zor actilar tansiyonum biraz cikti tabi. Ama daha odadan cikarttilar asansorde ilac verdiler gerisini hatirlmyurm uyandigmda odadaydim. Hic agrinhic bisey olmadi dikisli biseyde olmadigi icin acimadida. 1hafta hafif kanamam oldu. Adet gunumu bile kaydirmadi okadr soyliyim. Hic korkulcak bisey degilnis. Sizde adwtten sonra hemen gidin bi muayene yine etsinler ins yoktur bisey
Canim merhaba baska bi doktora gittim doktor yaranda yok polibibde yok sende polikistik over var dedi ilac verdi bi nebze mutlu oldum ameliyat yok polip yok cok sukur ama polikistik overde zor iyilesen bisey galiba..

Canim merhaba baska bi doktora gittim doktor yaranda yok polibibde yok sende polikistik over var dedi ilac verdi bi nebze mutlu oldum ameliyat yok polip yok cok sukur ama polikistik overde zor iyilesen bisey galiba..
Cok iyi yapmissin cnm baska dr gorunmekle. O dedigini bilmiyorum. Sitede konularini bir oku istersen. Peki tedaviye baslayalm dedimi

Adetten 1 hafta sonra benimde kanamam oldu yani hala devam ediyor ne oldugunu bende bilmiyorum 1 yasinda oglum var gebelik var diye korkuyorum testte negatif cikti ama yarin saglik o aginda kan vericem insallah yoktur birde idrar yollarinda enfeksiyon var ilk adetimmde kotu kokuluydu anlamadim bir turlu

X