Adetten 10 gün sonra kahverengi lekelenme

pmartas

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2023
12
-4
41
Selamlar 10 Eylül’de bir ilişki yaşadım şu an toplam 1 ay geçti ve bebek istemiyorduk.
Adetimden 2 gün sonra yaşamıştım ve hemen Ella kullanmıştım. Normal adet döngüm 24 günde bir iken, 4 gün gecikti. Gerçekten hormonları altüst ediyor.

Neyse ki ‘bizim için’ iyi haberi aldık. 2 Ekimde adet oldum, 5 gün sürdü ve biraz azalma vardı. Lakin pıhtılaşma her zamanki gibi vardı ve regl olduğuma eminim. Haptan dolayı azalma olabiliyomuş. Şu son 1-2 gündür üşütmüştüm; sindirim bozukluğum, soğuk terlemem, halsizlik ve baş ağrısı vardı.
Neyse; Adet olalı yaklaşık 10 gün geçti bugün 11 ekim; İç çamaşırımda kahverengi akıntı oldu. “Yumurtlama Kanaması” olduğu söyleniyor her yerde. Hesaplamalarda beklenen yumurtlama günümde yarın gözüküyor.

Sebebi ne olabilir?
Hamile olma ihtimalim nedir?
Regl olmama rağmen hamile olma ihtimalim var mı?

Son düzenleme:
Selamlar 10 Eylül’de bir ilişki yaşadım şu an toplam 1 ay geçti ve bebek istemiyorduk.
Adetimden 2 gün sonra yaşamıştım ve hemen Ella kullanmıştım. Normal adet döngüm 24 günde bir iken, 4 gün gecikti. Gerçekten hormonları altüst ediyor.

Neyse ki ‘bizim için’ iyi haberi aldık. 2 Ekimde adet oldum, 5 gün sürdü ve biraz azalma vardı. Lakin pıhtılaşma her zamanki gibi vardı ve regl olduğuma eminim. Haptan dolayı azalma olabiliyomuş. Şu son 1-2 gündür üşütmüştüm; sindirim bozukluğum, soğuk terlemem, halsizlik ve baş ağrısı vardı.
Neyse; Adet olalı yaklaşık 10 gün geçti bugün 11 ekim; İç çamaşırımda kahverengi akıntı oldu. “Yumurtlama Kanaması” olduğu söyleniyor her yerde. Hesaplamalarda beklenen yumurtlama günümde yarın gözüküyor.

Sebebi ne olabilir?
Hamile olma ihtimalim nedir?
Regl olmama rağmen hamile olma ihtimalim var mı?
Yumurtlama kanaması olabilir dediğiniz gibi. Ben 2 kere yaşadım adete 11 gün kala. Birinde hamile kaldım o ay. Birinde kalmadım diğer ay kaldım. Yumurtlama kanaması diye geçiyor ama ben onu öyle tanimlamiyorum bende çünkü hep hamile kalcagim zamana denk geldi. Bence Hamilelik oluşacağı zaman rahim kendini hazırlıyor bebek için. Tabi ben böyle diyorum ama tıbbi olarak yumurtlama kanaması 😂Genişleme falan olabiliyor bu da lekelenmeye yol açabiliyor. Ama adet oldun bence bu ay hamilelik falan yok stres yapmana gerek yok zaten. Adetin haptan dolayı az gelmiştir.

Evet ya.. A Atesbocegiiii Regl oldum hamile olmamam gerekiyor değil mi? Çünkü ilişkiye gireli 30 gün oldu ve reglim geldi üzerinden 10 gün bile geçti.. Siz peki regl olduktan sonra mı bu akıntıyla karşılaştınız? Ya da regl olduktan sonra mı hamile kaldınız? Nolur cevaplayın.. Regl olup hamile olma ihtimalim olabilir mi?

Evet ya.. A Atesbocegiiii Regl oldum hamile olmamam gerekiyor değil mi? Çünkü ilişkiye gireli 30 gün oldu ve reglim geldi üzerinden 10 gün bile geçti.. Siz peki regl olduktan sonra mı bu akıntıyla karşılaştınız? Ya da regl olduktan sonra mı hamile kaldınız? Nolur cevaplayın.. Regl olup hamile olma ihtimalim olabilir mi?
Dünya üzerinde regl olup hamile olan çok çok nadir insan var. Regl olduysan hamile değilsin. Ben 2 durumu da yaşadım. Bir kere adetimden 10 gün geçince kahverengi lekelenmem oldu ama adet oldum hamile değildim kan testinde 0 çıkmıştı zaten. Bir önceki hamileliğimde ise adetimden 10 gün önce pembemsi akıntım gelmişti o ay hamile kalmıştım adetim gelmemişti. Sizin söylediğiniz şey çok miniminnacik bir ihtimal çünkü adet olmak demek hamilelik yok demek. Yine de çok stres yaptıysanız kan testi verin eğer gördüğünüz leke yerleşme kanaması ise zaten kanda çıkar. Ama boşuna endişelenmeyin hamile olmadığını düşünüyorum

X