Adetten 3 gün önce beta hcg 17 yükselirmi?

efsunpt

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
88
8
26
Arkadaşlar merhaba 1 sene içerisinde 2 kere kimyasal gebelik geçirdim şuan adetimden 3 gün önce beta hcg 17 çıktı sizce yükselirmi yada aranızda bu kadar düşük değer görüp yükselen varmı

Arkadaşlar merhaba 1 sene içerisinde 2 kere kimyasal gebelik geçirdim şuan adetimden 3 gün önce beta hcg 17 çıktı sizce yükselirmi yada aranızda bu kadar düşük değer görüp yükselen varmı
Bu bazısında yükselir bazısında düşer yani iki ihtimal var, senin için de yükselir ya da düşer demek yanlış olur doktor bile net bişey diyemez veya yükselir diyemez sana iki gün sonra tekrar kan ver diyecek, bunun cevabını en iyi zaman gösterecek dua et inşallah gönlünce olur

Ben 9 ile öğrendim çok şükür 10.haftamdayım bende 2 kere kimyasal yasadim ama kan pıhtılaşmam olduğunu öğrendim igme hap kullaniyorum gerekli tetkikleri yapin lutfen

9 ile öğrendikten sonra 2 günde bir kan verdiniz mi değer artışınızı yazar mısınız

Normalde adet en az1 hafta geçince kan verin diyor doktorlar. Ama ben sizi anlıyorum bende 3 kere bebeğimi kaybettim insan dayanamıyor.
2 günde en az %66 artmalı

Konuyu açmıştım devamınıda getireyim ilk 3 değerim çok güzel arttı sonrasında artma yavaşladı ve dış gebelik olduğunu öğrendim beta 1000'lere gelince ameliyat oldum şükür ki tüplerimde bir sorun olmadı

Bende beklenen adet tarihinde akşam yaptırdim 8.3 çıktı 2 gün sonra sabah yaptırdım 9.7 çıktı doktor sağlıklı gebelik gibi durmuyor dedi 4 gün sonra tekrarlamamı istedi tam 48 saat dolmasi mi gerekiyor acaba değer düşük ama yinede insan düşünüyor isteyen herkese nasip olur inşallah 🙏

Bende beklenen adet tarihinde akşam yaptırdim 8.3 çıktı 2 gün sonra sabah yaptırdım 9.7 çıktı doktor sağlıklı gebelik gibi durmuyor dedi 4 gün sonra tekrarlamamı istedi tam 48 saat dolmasi mi gerekiyor acaba değer düşük ama yinede insan düşünüyor isteyen herkese nasip olur inşallah 🙏
Sanirim negatif gelir üzülmeyin herşey olacgina varıyor vaktinde oluyorr ve gzuel oluyir

X