Adetten bir hafta önce idrarda gebelik testim biraz silik koyu çıktı ikiz gebelik olabilir mi

Kimyasalla sonuçlanan gebeliğimdede 23.gün yumurtlama olmuştu ben iki gün sonra birlikte olmuştum pcolu olunca herşey karışıyor
Valla en doğrusunu kan verdikten sonra doktor söyler şimdi sadece tahmin. Rabbim inşallah nasip eder ben belirtileri yaşamadan önce rüyamda kız bebeği vardı kucağımda o şekilde görmüştüm belki çıkar 😂

Valla en doğrusunu kan verdikten sonra doktor söyler şimdi sadece tahmin. Rabbim inşallah nasip eder ben belirtileri yaşamadan önce rüyamda kız bebeği vardı kucağımda o şekilde görmüştüm belki çıkar 😂
Benim sonuçlar çıktı beta HCG 99.47 çıkmış

İkiz erkek annesi olarak deneyimi paylaşıyorum beta inanılmaz hızlı artıyor. İki gün arayla test yaptım 9 gu ve 7 gün önce. 9 gün önce çıkmadı 7 gün önce bildiğin çizgi koyu oldu. Hemen acile gittik beta 49 du. İki gün sonra da 280 lerde birseydi biz şok olmuştuk korktuk dış gebelik diye. İki gün sonra 700 oldu sonra 4 gün geçti adete daha varken kese göründü. Daha adet zamanım gelmeden ogrendim. Erkekler de ve ikiz olunca beta tavan yapıyormuş.Çift kese 😀benimde ailemde var.

İkiz erkek annesi olarak deneyimi paylaşıyorum beta inanılmaz hızlı artıyor. İki gün arayla test yaptım 9 gu ve 7 gün önce. 9 gün önce çıkmadı 7 gün önce bildiğin çizgi koyu oldu. Hemen acile gittik beta 49 du. İki gün sonra da 280 lerde birseydi biz şok olmuştuk korktuk dış gebelik diye. İki gün sonra 700 oldu sonra 4 gün geçti adete daha varken kese göründü. Daha adet zamanım gelmeden ogrendim. Erkekler de ve ikiz olunca beta tavan yapıyormuş.Çift kese 😀benimde ailemde var.
Ayy ne güzel olmuş Allah bağışlasın benimde 99.47 çıktı ama anlayamadım iyi mi kötü mü 31.gun bugün

17 si yumurtlama günüydü 22 sinde falan başladı belirtiler. Kasık ve bel ağrısı sanki adet olacakmışım gibi bu kadar ağrı hayatta olmaz. Ağız ve boğaz kuruluğu çok oldu su içsem bile geçmiyodu. Göğüslerim çok hassas yüzüstü yatamıyorum batıyor resmen. Sivilcelenme oldu fazlasıyla. iştahsızlık oldu. 2 gün önce falan da beyaz akıntı oldu 1 gün bile sürmedi
Sonuçların çıktı mı canım

Merhaba kızlar,bende pcoluyum ilk evliliğimden 5 yaşında kızım var doğal yolla gebe kaldım adetlerim çok düzensizdir 33 35 40 45 günlerde adet olurum hiç bir zaman 28 30 günde olmamıştır yazz 24+4 kullandım hep o zamanlar düzenli oldu sadece gebe kalırken hiç sıkıntı yaşamadım.İkinci evliliğimi yapalı 1 yıl oldu bir tane kimyasal gebelik geçirdim ilk denememde gebe kalmıştım testlerim hep silik çıktı kanda ilk 33 le ogrendim 4 gün sonra 46 olmuştu sadece tekrar idrarda gebelik testi yaptm koyulaşacagina silikte kayboldu sonra kanama başladı acile gittim 10 a düştüğünü ogrendim başıma ilk defa böyle bişey geldigi için büyük yıkım yaşadım 1 Kasımda düşük yaptm 16 17 18 Kasım'da birlikteliklerim oldu tekrar akıntım bu günlerde fazlaydı bizde değerlendirdik yumurtlama akıntısı 22.gun geldi ve ben 29 Kasım'da yine idrarla test yaptm 5 dk içinde ikinci silik çıktı sonra biraz koyuldu kırmızımsi normal kişilere göre adetimin 29.gunuyum pkolu olarak adetime 7 gün varken testin böyle çıkması normal mi? sizce ailede fazlasıyla ikiz üçüz gebelikler var en yakınım olarak iki teyzemin ikizi var benimde ikizlere hamile olma ihtimalim var mı aceba adete bir hafta kala testin bu kadar erken belirtili çıkması normal mi ? (Yaptığım normal gebelik testi albi marka)
Belki sana öyle gelmiş olabilir

Kızlar ben adetim gecikmeden önce test yapmıştım çok silik çıkmıştı aradan altı gün sonra fln tekrardan test yaptım sonucu bu şekilde çıktı ama anlamadım yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221204_073725.jpg
    IMG_20221204_073725.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 440
Kızlar ben adetim gecikmeden önce test yapmıştım çok silik çıkmıştı aradan altı gün sonra fln tekrardan test yaptım sonucu bu şekilde çıktı ama anlamadım yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221204_073604.jpg
    IMG_20221204_073604.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 398
Benimkide 3 gün geciktikten sonra silik çıktı,koyu çıkmadı..

X