Adım adım seçim Ankara’da yaşanan seçim kumpası

ben hala soruma cevap almadım harita hakkında ne düşünüyorsunuz...

Vermez cevap veremiyor.Orda takılı kaldı o her başlığa bunu copy paste yapıyor.Kendini ya müsamere şiiri yazarak ifade ediyor ya da heryere aynı mesajı yazarak :KK1:Bulgulara bakılırsa bir branş aklıma geliyor ama demicem tahminde bulunmayacagım :)) Ama yazsın olsun bu şekilde ifade ediyorsa kendini bir renk bir farklılık kendisi :) Saygı duyuyoruz :)

Hiç sorma tarım dersine bile giriyorum fidan falan dikiyoruz.Beden eğitiminde bando falan çalıştırıyorum çocuklara :KK1: Eğitim sistemi ? Bana bi gülme geliyor :)

Vermez cevap veremiyor.Orda takılı kaldı o her başlığa bunu copy paste yapıyor.Kendini ya müsamere şiiri yazarak ifade ediyor ya da heryere aynı mesajı yazarak :KK1:Bulgulara bakılırsa bir branş aklıma geliyor ama demicem tahminde bulunmayacagım :)) Ama yazsın olsun bu şekilde ifade ediyorsa kendini bir renk bir farklılık kendisi :) Saygı duyuyoruz :)

Hiç sorma tarım dersine bile giriyorum fidan falan dikiyoruz.Beden eğitiminde bando falan çalıştırıyorum çocuklara :KK1: Eğitim sistemi ? Bana bi gülme geliyor :)

veremez zaten biliyorumda saçmalıyoya hoşuma gidiyo biliyon mu iyi güldüm ben bu akşam hee...
:KK9::KK9::KK9::KK9:

bana seviyesiz diyene bakar mısın yalnız benim hitap şeklim siz onun hitap şekli sen... al buyur burdan yak...
:KK9::KK9::KK9:

tarım neysede bando haaa.... hahahahahahahaha.....
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
şimdi kim beni yerden toplıcak ...
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Bir kere bir öğretmene bu tarz sözler yakışıyor mu yani eğer doğruysa tabii. Bir öğretmen öğrenciler arasında eşitliği, sevgiyi, saygıyı da öğretir sadece önüne konulan bilgiler öğretmez peki bu sözlerinizle siz bu çocukları nasıl eğiteceksiniz. Avize yaptı, yok sizler bizler muhabbeti nedir yani. O zaman akp karşıtı bir öğrencinize de bu sözleri söyleyeceksiniz.

Siz kendinize göre nedenlerinizle akp ye oy verirsiniz bizde kendi nedenlerimize göre vermeyiz demokratik bir ülkede yaşıyoruz ve hiç kimsenin bizim hakkımız olan birşeyde bize hakaret etme hakkı olamaz hele hele bu tür sözler çok çok çürkin yani aynı ülkeyi paylaşıyorum ama ülkenin bir yarısı diğerine savaş açıyor ben kişisel birşey yazmadım hiç sadece hükümet için konuştum mesela dedim ki montaj diyor da demek yetmez kanıt lazım, mesela diyor ki yenilen pehlivan güreşe doymaz o zaman siz de birçok yerde itiraz ettiniz bu sözü kendinize de söylüyorsunuz. Dedim ki onca emsalleri sayıldı Ankara'nın sayılmasının nedeni nedir bir vatandaş olarak benim bunları sorma hakkım var çünkü bu insanlar Türkiye'nin illerinden sorumlu olacak kişiler ve ben de bu ülkede yaşıyorsam kafamdaki tüm soru işaretlerini de sorarım. Ama arkadaşların dediği gibi cevap veremediğiniz zaman hemen seviyesiz diyorsunuz, cevap veremem sizin gibilere diyorsunuz. Yani o kadar ezbere konuşmak var ki oysa ki bir öğretmene birşey demeden önce araştırmak yakışır.

ne seviyesiz konuşmalar bunlar ya
ciddiye almıyorsanız cevap vermeden geçin
gerçekten sıkıldım artık
bütün konularda aynı tartışmalar
ceza sistemi gelse de hiçbirşey değişmeyecek belli ki

Ülkem iki aynadan yansıtılıyor. Bu yansımaların ikisi de gayet net görüntü veriyor.

Aynaların birinden yansıtılan; güllük gülistanlık, toz pembe bir Türkiye.
Dindar, dürüst karizmatik dünya lideri bir Başbakan tarafından yönetiliyor.

Diğer yansımada ise; karanlıkların eşiğinde, kriz ortamında gri bir Türkiye.
kindar, halkını kutuplaştıran, kucaklamak yerine kuşatan bir Başbakan tarafından yönetiliyor

Bir kısmımız yansımanın birini, bir kısmımız da diğerini görüyoruz.
Yansıtılanlara değil de birbirimizin gözlerinin içine bakabilsek kendimizi göreceğiz.

Tepkimiz birbirimize karşı değil, iki farklı ülke yansıtanlara karşı olmalı değil mi?

Allah çocuklarımızı doğru öğretmenlerle karşılaştırsın.(amin)

eskideki gibi siyaset insanlara çalışmıyor, insanlar siyasete çalışıyor artık.
hem ne çalışmak... gerekirse küfür bile ediliyor.

Rabbim sen bilirsin :KK14:

X