Adım atsam mı ?

isimsizbayan

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
234
135
29
Kızlar merhaba ,

Geçen sene tesettürden çıktığım için ailem benimle görüşmeme kararı almıştı ve hiç görüşmedik.
Bana beddua edip kötü konuştukları için içimden onları aramak hiç gelmedi . Abimlerle görüşüyorum , bir abim ile bu durumlardan sonra ilk kez görüşeceğim ancak ailem beni o kadar mahçup etti ki utanıyorum. Sizce bu duygu normal mi ?
Birde annemi aramak istiyorum ancak ararsam yine bana aynı tepkiler ile gelmesinden korkuyorum ve tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
İnanın bu stresten kafamda egzamalarım arttı oluk oluk kanıyor ..
Ölümlü dünya , aniden her şey bitebiliyor arasam mı aramasam mı çok arafta kalıyorum
Çok özledim ama benden utanan annemi arasam ne olur bilmiyorum .
Bu arada eşim aralarda hiç görüşmedi kendisini düğün oldu ona bile çağırmadılar ancak bugün bayram için evlerine gitti .

Kızlar merhaba ,

Geçen sene tesettürden çıktığım için ailem benimle görüşmeme kararı almıştı ve hiç görüşmedik.
Bana beddua edip kötü konuştukları için içimden onları aramak hiç gelmedi . Abimlerle görüşüyorum , bir abim ile bu durumlardan sonra ilk kez görüşeceğim ancak ailem beni o kadar mahçup etti ki utanıyorum. Sizce bu duygu normal mi ?
Birde annemi aramak istiyorum ancak ararsam yine bana aynı tepkiler ile gelmesinden korkuyorum ve tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
Ölümlü dünya , aniden her şey bitebiliyor arasam mı aramasam mı çok arafta kalıyorum
Bu arada eşim aralarda hiç görüşmedi kendisini düğün oldu ona bile çağırmadılar ancak bugün bayram için evlerine gitti .
Arayın tabi ki en kötüsü görüşmek istemez ama ya görüşmeyi kabul ederse.

Kızlar merhaba ,

Ölümlü dünya siz üzerinize düşeni yapın küçük olarak, sonra vicdanınız rahat eder. Keşke dememek için ... size de zarar üzüntü döküntü ve başka hastalık olarak dönecek, yazık size de.. Bir destek alsanız fena olmaz

Bence kendinizi üzmeyin, siz kötü bir şey yapmadınız. Bu şekilde tepki vermelerini hak etmediniz. Bir gün kendileri barışmak isterlerse amenna ama üstlerine düşmeyin. Siz böyle yaparsanız kendilerini haklı görmeye devam edecekler. Anne baba da söz konusu olsa herkese hak ettiği şekilde davranmak gerekiyor.

Bende böyle düşünüyorum ama bir ölüm vs haberi alınca içim tuhaf oluyor ve aramak istiyorum
Gerçi ölüm sırası ile değil aynı şekilde onların da böyle düşünmesi gerekiyor
Dediginiz gibi, ölüm varsa size de var.
Siz zorla tesetture girince mutlu mu olacaklar anlamadim ki.
Istediginiz gibi yasayin, aileniz de olsa bir yere kadar, sizi mutsuz etmelerine izin vermeyin.

X