Adını hatırlamadığımız filmleri bulalım 🎥

Chocolita

Nirvana
Pro Üye
30 Ocak 2017
10.808
187.687
Kendi bulamadıklarımla başlayayım

Filmde kar fırtınası oluyor. Bütün evler kar altında kalıyor. Evin kapısından kaza kaza bir çıkış bulmaya çalışıyorlar. O sırada karın içinde donmus bir adam bulup içeri alıyorlar. Günler sonra adam canlanıyor. Sonra başlarına bela oluyor diye hatırlıyorum 🤔

Diğer filmde çocukken izlemiş oldugum bir film. Konu biraz klişe olsa da o zamanlar güzeldi. Çocuklar karşı komşularının katil olduğunu düşünüyor. Kendi aralarında bardakla haberlesiyorlar. Gizlice adamın evine girip bodrum kattaki dondurucuda bir ceset buluyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam o sırada cadılar bayramı.

Sizin de adını hatırlamayıp tekrar seyretmek istediğiniz filmler varsa buraya bir beyin fırtınası konusu bıraktım ♥️

Son düzenleme:
Topigin hayırlı olsun

Benim şuan hatırlamaya çalıştığım şey uyku 😔😔

Film varmı mutlaka vardır ama ne 😆😆

Iyiden uçtu herşey bende🤣🤣

Gol kenarinda ıssız bir yerde devasa uzun camlı her tarafı kaplı bir ev villa vardı..o villaya çocuk bakıcısı bir jiz geliyor gece çocuklara bakicak..ve başlıyor gerilim
Adam eve sızıyor ve kadını öldürmek için mücadele veriyor
Hatırlayan varmi

Gol kenarinda ıssız bir yerde devasa uzun camlı her tarafı kaplı bir ev villa vardı..o villaya çocuk bakıcısı bir jiz geliyor gece çocuklara bakicak..ve başlıyor gerilim
Adam eve sızıyor ve kadını öldürmek için mücadele veriyor
Hatırlayan varmi
Eski bir film mi?

Merak ettim şimdi özellikle ilk filmi. Benim de çok eski Japonya’da geçen bir film vardı dünya yok olma tehdidi altında üzerinden çok yıllar geçiyor, dünya sular altında evleri uzun kazıkların üzerine kurmuşlar. Filmi bulsam tekrar izleyeceğim.

Merak ettim şimdi özellikle ilk filmi. Benim de çok eski Japonya’da geçen bir film vardı dünya yok olma tehdidi altında üzerinden çok yıllar geçiyor, dünya sular altında evleri uzun kazıkların üzerine kurmuşlar. Filmi bulsam tekrar izleyeceğim.
Aa ilginç filmmis. Bende izlerim. Bir bakayım kimmiş bu. Adi neymiş bunun
Mod: Nevriye

Bu şekilde bakinca Waterworld diye bir film çıkıyor karşıma ama japonyayla bir alakası yok 😒

X