Adını hatırlayamadığım bir kitap var??

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
Bu konuyu açtım çünkü sizde unutuğunuz ya da hatırlamayıp ismini aradığınız kitapları burdan anlatın ve kitap kurtları sayesinde bulursunuz umuduyla💖

Şöyle ki sesli bi kitap dinledim 7-8 ay önce hikaye aklımda ama kime ait bilmiyorum acaba agatha christie miydi kimdiiii kimdi araştırdım o da değül galiba mavi saksının gizemi miydi adı hiç bi yerde çıkmıyor yani aklımdaki ipucularıyla aradım taradım bulamadım lütfen kitap kurtları görürseniz konumu şöyle kitabın konusu pek net hatırlamıyorum;

Bir adam var golf oyunuyor(tam olarak ne oynadığını hatırlamıyorum) yakınlardan bi kadın çığlığı yükseliyor ne zaman bahçede olsa imdat sesi geliyor neyse adam kuşkulanıyor falan sonra bi bara gidiyor ve barda tanıştığı adama anlatıyor bunu sonra adamla gidiyorlar golf oynamaya galiba yine aynı çığlık aynı ses sonra adamı korkutuyorlar kadının bi hayalet olduğuna inandırıyır galiba adamda terk ediyor orayı dediğim gibi pek hatırlamıyorum aslında barda tanıştığı adam ve kadın iş birliği yapıyor. Ya aslında çok güzel ders veren güzel ana fikirli bi eser ama çıldıracağım bi türlü bulamıyorum lütfen yardım edin teşekkürler

X