ADMİNLERİN DİKKATİNE

BitkiCell

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
74
50
40
Sayın yetkililer,

Foruma, tüp bebek tedavisine başlayacağım için, meraklı araştırmalarım sonucu birçok deneyimini burada paylaşan kadınların varlığını görünce dahil olmaya karar verdim. Fakat bir sorun var ki, birçok başlığın içeriği tamamen "geçmiş olsun canım" , "nasılsın - nerdesin canım", "naptın canım" a dönmüş.. Konu ile ilgili deneyimleri bulmak için sayfalar arasında dakikalarca bu tür sohbetleti okuyup elemek gerekiyor.

Forumda birçok sohbet içerikli başlık olmasına rağmen hala her konunun altında alakasız sohbetlerin uzayıp gidiyor olması can sıkıcı ve vakit alıcı..

Türk milletiyiz samimiyiz, severiz iki lafın belini kırmayı, birlikte kıkırdamayı, gülüşüp dedikodu yapmayı, birleşip çekiştirmeyi.. Hem fikirim, hiçbir şekilde aksini iddia etmem fakat her konunun aynı yere bağlanması, benim gibi aradığı bulamayınca sıkılıp gidecek birçok kadının varlığı ile doludur eminim..

Hassasiyet gösterip, ilgileneceğinize olan inancım tam.
Konuyu bilgilenize sunar, keyifli sohbetler dilerim..
Sevgilerimle..

Arama butonunu kullanıp bulamadığınız cevap mı oldu? Çünkü kelime cümle içerisinde dahi geçse arama sonuçlarında gösteriliyor. Ayrıca tüp bebek grupları var girip merhaba der derdinizi anlatırsanız insanlar her türlü yardımcı olur. Kendileri tecrübe etmediyse o konuyu tecrübe eden arladaşa sizi yönlendirebilirler. Bunu da o sohbetleri ederek biliyoruz. Kim ne yaşamış, hangi hikayeye sahip...
Ben 1 yıllık üyeyim burayı en çok sevenlerdenim. Mesaj sayıma bakarsanız on yıllık üyelerden de çoktur. Dilerseniz size yardımcı olabilirim. Artı ben de tüp bebek tedavisi görüyorum kişisel olarak yazadabilirsiniz bana. Ve kendi hikayemi anlattığım bir konum da var oraya da yazabilirsiniz.

Benim bulamadığım cevap değil, konu bile olmadı.. O kdr kapsamlı ki herşeyi bulabiliyorum ama anlatmak istediğim o değil.. Şuan tamamen sallıyorum; tüp bebekte ......... iğnesini kullananlar konu başlığı diyelim ki. AA diyorum bende 2 gün sonra bunu vuracağım dur bi okuyayım deneyimleri, bakıyorum 20k mesaj atılmış başlığa ama son aylardaki yorumların hepsi konu ile ilgisi olmayan sohbetler.. Onlarca sayfa geri gidip başlıkla ilgili sadece 2 iletiye denk gelince ister istemez bunu sorun olarak görüyor insan.

Benim bulamadığım cevap değil, konu bile olmadı.. O kdr kapsamlı ki herşeyi bulabiliyorum ama anlatmak istediğim o değil.. Şuan tamamen sallıyorum; tüp bebekte ......... iğnesini kullananlar konu başlığı diyelim ki. AA diyorum bende 2 gün sonra bunu vuracağım dur bi okuyayım deneyimleri, bakıyorum 20k mesaj atılmış başlığa ama son aylardaki yorumların hepsi konu ile ilgisi olmayan sohbetler.. Onlarca sayfa geri gidip başlıkla ilgili sadece 2 iletiye denk gelince ister istemez bunu sorun olarak görüyor insan.

Siz ne soracaksaniz o an onu sorabilirsiniz başka cevap aramak yerine

İfade edemiyorum sanırım ben kendimi.. Neyse zorlamanın da alemi yok öyleyse.. Birçok kişi burda pro üyelik, sevilen üyelik, elit üyelik, gözbebeği üyelik, uff şahanesin üyelik... peşinde her bulduğu yerde ileti sayısı kasarken, ben 12-13 yıl önce Türkiye nin en etkili forumlarında forumculuk ve adminlik yapıyordum.. Forumun nasıl kullanıldığının çok farkındayım ama her konunun bir iki sayfa sonra sohbet kazanına dönmesine anlam veremiyorum.. Herkes ayrı ayrı Kasım annesi, ocak anneleri, temmuzda başlayacak olanlar gibi çok tatlı sohbet başlıkları açıyor zaten.. Yetmiyor mu bu kdr çok sohbet odası, onu bir türlü oturamıyorum işte..

Yani şu da var belki adminler de rahatsızdır bu durumdan ama üyelerinin rahatını bozup kaçırmamak için "sohbet odalarına geçin kızlar" yazmaktan imtina ediyor olabilirler..
Durum böyle ise saygı duyarım, sonuçta her üye bir gelir kaynağı.

İfade edemiyorum sanırım ben kendimi.. Neyse zorlamanın da alemi yok öyleyse.. Birçok kişi burda pro üyelik, sevilen üyelik, elit üyelik, gözbebeği üyelik, uff şahanesin üyelik... peşinde her bulduğu yerde ileti sayısı kasarken, ben 12-13 yıl önce Türkiye nin en etkili forumlarında forumculuk ve adminlik yapıyordum.. Forumun nasıl kullanıldığının çok farkındayım ama her konunun bir iki sayfa sonra sohbet kazanına dönmesine anlam veremiyorum.. Herkes ayrı ayrı Kasım annesi, ocak anneleri, temmuzda başlayacak olanlar gibi çok tatlı sohbet başlıkları açıyor zaten.. Yetmiyor mu bu kdr çok sohbet odası, onu bir türlü oturamıyorum işte..

Yani şu da var belki adminler de rahatsızdır bu durumdan ama üyelerinin rahatını bozup kaçırmamak için "sohbet odalarına geçin kızlar" yazmaktan imtina ediyor olabilirler..
Durum böyle ise saygı duyarım, sonuçta her üye bir gelir kaynağı.
Sanirim anlatmak istediginiz su.Kisi konu acmis.Asamalari takip etmek istiyosunuz.Sonuca ulasamiyosunuz.

Hayatyasamayadeger evet arkadaşım.. Zaten geceleri giriyorum, birine birşey sormak için değil, sadece oturup, benden önce aynı şeyleri yaşayan kadınların deneyimlerini okumak istiyorum.. Hepsi bu.

X