Affeder misin affetmez misin?

zatenkirilmisbirkediyim

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
665
898
Evet arkadaşlar oyunumuz aşağıdaki üyelere sorular soracagiz ve affeder mi affetmez mi diye öğrenmiş olacağız ben başlıyorum.

Sevgilinizle sözleştiniz görüşmek için fakat o unuttu ve uyuya kalmış telefondan cevap yok sizde buluşma alanında 5 saat beklemişsiniz.
affeder misiniz? affetmez misiniz?

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar aşağıdaki üyelere sorular soracagiz ve affeder mi affetmez mi diye öğrenmiş olacağız ben başlıyorum.

Sevgilinizle sözleştiniz görüşmek için fakat o unuttu ve uyuya kalmış telefondan cevap yok sizde buluşma alanında 5 saat beklemişsiniz.
Açıkçası 5 saat beklemem, ama uyuyakaldiysa şayet affederim olabilir bende uyuyakalabilirdim ha uyuduğunu yersen o da senin sorunun

Evet arkadaşlar aşağıdaki üyelere sorular soracagiz ve affeder mi affetmez mi diye öğrenmiş olacağız ben başlıyorum.

Yuh oyun muydu bu

Sevgilimin ilk aşkı uyku zaten ve uyuyakalmakla meşhur 😂 affederim

Peki çok severek aldığın eşyan arkadaşın tarafından istemeden zarar gördü. Affeder misin affetmez misin?
İstemeden yapmış affederim. Yenisini almak isterse önce reddederim ısrar ederse bir şey demem😆

Peki, arkadaşların sana haber vermeden olan yapsa affeder misin affetmez misin?

X