Affetmek mi yoksa bitirmek mi?

Sizce napmali

• Ayrılma

• Affetme

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Busraaaeymennn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
6
1
29
3bucuk yıllık evliyim ikibucuk yaşında oğlum var ve eşimin beni aldattığını aynı zamanda madde kullandığını öğrendim konuşmuyorum bitti falan dediği halde kadınla yine konuştuğunu gördüm napcam bilmiyorum bosansam çevre tekrar yaşın küçük diyip evlendirmeye caliscak çalışmama bile musade etmiyolar çocuğun küçük diye devam etsem tekrar aynı şeyleri yapar korkusu var oğlum da küçük napcam bilmiyorum şuan ailemin yanındayim bir haftadır çok kararsızım 😞 madde konusunda emin değilim yani kullanmiyoda olabilir bir aya yakındır test yaptircam dedim ve kullaniyosada kullanmiyosada korkudan yine kullanmamıştır ve bağımlı olsa duramazdi sanırım 🤷🏻‍♀️

Son düzenleme:
3bucuk yıllık evliyim ikibucuk yaşında oğlum var ve eşimin beni aldattığını aynı zamanda madde kullandığını öğrendim konuşmuyorum bitti falan dediği halde kadınla yine konuştuğunu gördüm napcam bilmiyorum bosansam çevre tekrar yaşın küçük diyip evlendirmeye caliscak çalışmama bile musade etmiyolar çocuğun küçük diye devam etsem tekrar aynı şeyleri yapar korkusu var oğlum da küçük napcam bilmiyorum şuan ailemin yanındayim bir haftadır çok kararsızım 😞
affetme ve çevrene de evlenmek istemediğini sert bit dille dile getir gerekirse şehir değiştir gerekirse hiçbiriyle konusma ama kendi ayakların üzerinde dur kendi hayatını kur.

3bucuk yıllık evliyim ikibucuk yaşında oğlum var ve eşimin beni aldattığını aynı zamanda madde kullandığını öğrendim konuşmuyorum bitti falan dediği halde kadınla yine konuştuğunu gördüm napcam bilmiyorum bosansam çevre tekrar yaşın küçük diyip evlendirmeye caliscak çalışmama bile musade etmiyolar çocuğun küçük diye devam etsem tekrar aynı şeyleri yapar korkusu var oğlum da küçük napcam bilmiyorum şuan ailemin yanındayim bir haftadır çok kararsızım 😞 madde konusunda emin değilim yani kullanmiyoda olabilir bir aya yakındır test yaptircam dedim ve kullaniyosada kullanmiyosada korkudan yine kullanmamıştır ve bağımlı olsa duramazdi sanırım 🤷🏻‍♀️
Bazı maddeler vücuttan hemen atılır,kan tahlilinde çıkmaz. Yaşınız kaç,neden tekrar evlendirilirsiniz? Aldatma konusuna gelince gerçekten kendini değersiz, kıymetsiz hissettiren bı his. Kadın sığınma evine gidip yardım alabilirsiniz. Ablamın eşi madde kullanıyordu bı donem ve ablam bulunduğu bölgenin kaymakamlığına gidip konuşup yönlendirme yapılmıştı avukat vermişlerdi ablama ve maddi yardım alacaktı. Daha sonra boşanmaktan vazgeçip tedavi süreci vs başladı yardımı iptal ettirdi.

Bu çevrem dediğiniz her kimlerse, kendi g.tleri boşta oldukları için gevşek gevşek sizin adınıza karar verme hadsizliğine girmiş olmalı.
Yoksa ben, Allah esirgeye, annemin, kardeşimin ya da evladımın böyle bir hayata razı olmasını tavsiye etmeye utanırım.
Siz yaşayacaksınız o hayatı, o ihaneti hatırlamayı ya da her an ne halt yiyecek kaygısını.
Çevreye b.k yemek düşer.
Tövbe tövbe gece vakti nasıl sinir oldum.
Sıkıysa yaşasınlar yerinize geçip, çok kolaydı sanki.
Bu insanların bir kadını, bir yavruyu, sanki kolay o günlere gelmiş gibi, harcama meyillerini anlayamıyorum.
Bu nasıl bir değersizleştirmedir ..
O kadar güveniyolarsa kocanıza senet imlazatsın o çok kıymetli çevre, bir daha bu haltlardan birini yerse tüm mal varlığını size vermeye yönelik.
Ancak öyle dönün o eve, değilse dönmezdim ben sanırım.
O kaygıyı çekeceksen bi işe yarasın bari..

Son düzenleme:
Bence sakın barışma o çalışma diyenleri aldırma bir arkadaşıma aynu baskıyı yapmıştı ailesi kız resmen sitem etmişti beni doğru dürüst okumadınız insan içine çıkarmadınız sizin yüzünüzden insanları tanımayamadim ilk gördüğüme tutuldum demişti. Beni çalıştırmasına gözüm açılmasın diye baya sitem etmişti iki dağ yanyana gelse ben okucağim çalıcam dedi ve geçen sene polis öldü şimdi ailesi onunla sadece gurur duyuyor.

Bazı maddeler vücuttan hemen atılır,kan tahlilinde çıkmaz. Yaşınız kaç,neden tekrar evlendirilirsiniz? Aldatma konusuna gelince gerçekten kendini değersiz, kıymetsiz hissettiren bı his. Kadın sığınma evine gidip yardım alabilirsiniz. Ablamın eşi madde kullanıyordu bı donem ve ablam bulunduğu bölgenin kaymakamlığına gidip konuşup yönlendirme yapılmıştı avukat vermişlerdi ablama ve maddi yardım alacaktı. Daha sonra boşanmaktan vazgeçip tedavi süreci vs başladı yardımı iptal ettirdi.
25yasindayim şuan yaşım daha küçük böyle ömür boyu duramazmisim fln bilmiyorum ama madde olayı için kullanmıyorum diyo hep ama whatsapp wep den konuşmalarında şifreli istediğini fln gördüm 😞

Bu çevrem dediğiniz her kimlerse, kendi g.tleri boşta oldukları için gevşek gevşek sizin adınıza karar verme hadsizliğine girmiş olmalı.
Yoksa ben, Allah esirgeye, annemin, kardeşimin ya da evladımın böyle bir hayata razı olmasını tavsiye etmeye utanırım.
Siz yaşayacaksınız o hayatı, o ihaneti hatırlamayı ya da her an ne halt yiyecek kaygısını.
Çevreye b.k yemek düşer.
Tövbe tövbe gece vakti nasıl sinir oldum.
Sıkıysa yaşasınlar yerinize geçip, çok kolaydı sanki.
Bu insanların bir kadını, bir yavruyu, sanki kolay o günlere gelmiş gibi, harcama meyillerini anlayamıyorum.
Bu nasıl bir değersizleştirmedir ..
O kadar güveniyolarsa kocanıza senet imlazatsın o çok kıymetli çevre, bir daha bu haltlardan birini yerse tüm mal varlığını size vermeye yönelik.
Ancak öyle dönün o eve, değilse dönmezdim ben sanırım.
O kaygıyı çekeceksen bi işe yarasın bari..
Senet isi nasil oluyo öyle bişey ilk defa duyuyorum

Bence sakın barışma o çalışma diyenleri aldırma bir arkadaşıma aynu baskıyı yapmıştı ailesi kız resmen sitem etmişti beni doğru dürüst okumadınız insan içine çıkarmadınız sizin yüzünüzden insanları tanımayamadim ilk gördüğüme tutuldum demişti. Beni çalıştırmasına gözüm açılmasın diye baya sitem etmişti iki dağ yanyana gelse ben okucağim çalıcam dedi ve geçen sene polis öldü şimdi ailesi onunla sadece gurur duyuyor.
Çalışma diye çocuğum küçük diye soyluyolar bikac sene calisamazsin sonra çocuk büyüyünce çalışırsın diyo annem fln

Senet isi nasil oluyo öyle bişey ilk defa duyuyorum

İki taraf arasındaki anlaşma maddelerini kağıda döküp imzalıyorsunuz, şahitlerde imzalayacak.
Maddeler net ve açık olmalı.
Ne şartlarda yürürlüğe konulacağı belirli olmalı.
Anlaşmayı çiğneyen bir şey yaparsa avukata başvurup işleme koyabilirsiniz.
Bildiğim kısmı bu kadar, eksik ya da yanlış değildir umarım.

aldatılıp madde kullanan bir adamın karısı olmak istiyorsan affet

Çevreye karışı evlenmek istemiyorum deme iradeniz Yok mu ? Zorla mı evlendirecekler sizi ?

Çalışmak için insanlarsan onay mı almak zorundasınız ?

Daha boşanmadan çevreyi düşünmek ne demek
Çevre dediginiz şuan sizin çektiğiniz acının farkında mi yanınızdalar mi
Çevrenin canı cehenneme
Çevre evlen derse ne olucak çevrenin dili varda sizin yok mu ?
Çevre bana evlen diyecek diye gönlü başkasında olan adamla evli kal yazık değil mi size

Cevre ne karisir ki senin ikinci defa evlendirilmene? Sen evlenmiyorum desen kafana silah mi dayayacaklar. Evde cocuk bakip para da kazanabilirsin. Srn karsrli olsan kimse evlendiremez. Cocugunu da buyutursun ama bu adamla olmaz. Madde kullanan oyle kolay kolay birakmaz. Cocuguna kotu ornek. Aldatan da tekrar aldatir, sardece senin ruhun duymaz. Artik zaten eskisi gibi de olamazsiniz ki. Bu evlilik tat vermez. Icinde suphelerle yasayamazsin.

Zor karar ama madde kullanımı varsa ben korkarım öyle adamdan can guvenligin bile yok ayrıl bencede yasin gencse yeniden evlenebilrsin ama aradan biraz zaman geçsin evlenmek için evlenmeyin çocukta eşinizden nafaka alırsınız

X