Saç Kesim Şekilleri Afrika örgüsü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Birakitamolsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2014
4.025
5.043
32
Arkadaşlar ankarada tavsiye edeceğiniz afrika örgüsü yapan kuafr varmı 1 tane buldum 600 istedi fazla geldi.

Arkadaşlar ankarada tavsiye edeceğiniz afrika örgüsü yapan kuafr varmı 1 tane buldum 600 istedi fazla geldi.
İstanbul avcılarda bir yer var çok güzel örgü afro yapıyorlar lucky lady yerin adı 0541 566 14 55 bir ara derim ben yaptırdım çok memnunum fiyatları piyasaya göre uygun saçı örenler yapancı

Ucuzmuş. Ben Ankara' da yaşıyorum. Kime sorsam 700-800 arası fiyat verdiler.
Selçuk gunal tek yapan yer diye biliyorum ben orda 600 liraya yaptırdım. 1 ay kullanabildim iğrenç bisey saçlarımın önleri full koptu. Evet hazır sac uğraşmak yok sabah kalk öylece çık falan ama hem uyutmuyor ilk başlarda hem saçlarından oluyorsun kimseye tavsiye etmedim etmiyorum

Benim saçlarım şu an Afrika örgüsü. Profil fotoğrafımda görüyorsunuz zaten. Ben gayet memnunum. İlk günler yatarken zorlandım gerçi. O bahsettiğiniz kişiyi de tanımıyorum. Yapan tek yer orası değil. Ben bile yapabilirim artık. Öğrendim işin tekniğini. Yazın kızıma yapmayı düşünüyorum. Çok geçmiş olsun.

Benim saçlarım şu an Afrika örgüsü. Profil fotoğrafımda görüyorsunuz zaten. Ben gayet memnunum. İlk günler yatarken zorlandım gerçi. O bahsettiğiniz kişiyi de tanımıyorum. Çok geçmiş olsun.
Teşekkürler. Benim yasadigimi herkes yaşayacak diye bisey yok ama benim gibi 1 ay zor dayananlar olmuş. Umarım açtığınzda saçlarınızı sağlıklı bulursunuz

X