Ağız içinde aft

Doktorlar hep öyle diyor zaten. Ama bu uçuk virüsü gibi vücuda bir kez yerleşiyor, bağışıklık düştüğü anda kendini gösteriyor. Surekli tekrarlayabilen bir sey yani. Benim hatta geçen hafta çıkmıştı birkaç gün sabah akşam gargara yapınca geçtiler.
Iste bizi düşündüren de bu..bagisikligi neden sürekli düşük? Guzel besleniyor..hareketli bir yasantisi var..bir insanjn bagisikligini ne bu kadar dusurur..uzuntu desem tamam biraz stresli bir insan ama k şükür öyle boyle hayat devam ediyor
En ufak streste agzi bogazi yara.ee hayat bu illa stres olacak..

Tesekkur ederim ilginiz alakaniz icin..Rabbim size de şifa versin 💞

aynı sorunu senelerce yaşadım ben her regl dönemimde dudağımda ağzımda aft çıkardı ne ilaç ne krem bişey iyi gelmez köz gibi acır orası. tuzlu suyundan, kantoron yağına kadar her şeyi denedim. kökünden kurtulmamı sağlayan şey dil altından aldığım b12+folik asit desteği oldu. kesinlikle bu sorunu yaşayanlar varsa alıp kullanın, 1 yıldır çok şükür 1 kere bile çıkmadı...

aynı sorunu senelerce yaşadım ben her regl dönemimde dudağımda ağzımda aft çıkardı ne ilaç ne krem bişey iyi gelmez köz gibi acır orası. tuzlu suyundan, kantoron yağına kadar her şeyi denedim. kökünden kurtulmamı sağlayan şey dil altından aldığım b12+folik asit desteği oldu. kesinlikle bu sorunu yaşayanlar varsa alıp kullanın, 1 yıldır çok şükür 1 kere bile çıkmadı...

Ee demir ilaclarinda b12 ve folik asit var zaten.onu icse olmaz mi? Sürekli mi kullnilacak peki? Tesekkur ederim..aile hekimine danisip aliriz 😊 size de geçmiş olsun ⚘

Ee demir ilaclarinda b12 ve folik asit var zaten.onu icse olmaz mi? Sürekli mi kullnilacak peki? Tesekkur ederim..aile hekimine danisip aliriz 😊 size de geçmiş olsun ⚘
Denemek lazım canım, ben 1 paket bitirmiştim dediğim vitaminden 2 ay kullandım yani kullandığım ürün buydu bak buldum içinde biotin de varmış. Hayatımda etkisini gördüğüm tek vitamin desteği buydu 😂

Eklentiler

• images (52).jpeg
    images (52).jpeg
    18,4 KB · Görüntüleme: 47
Denemek lazım canım, ben 1 paket bitirmiştim dediğim vitaminden 2 ay kullandım yani kullandığım ürün buydu bak buldum içinde biotin de varmış. Hayatımda etkisini gördüğüm tek vitamin desteği buydu 😂
dil altından kullaniliyor olmasi ilginc geldi..aile hekimine danisip alalim..ay insAllah iyi gelir..cok sagolun🙏😊

bende cok cikiyordu yillar once birisi gano excelin bi mantarli dis macununu onermisti hep aftin ustune ondan surdum cikmiyor artik dislerimi de o macunla fircaliyorum

Merhabalar..
Arkadaşlar benim sorunum aft..eşimin ağzında sürekli aft çıkıyor.tam bitti derken yine çıkıyor..bu virus zamani agiz ici yara tehlike arz ediyor.

bir ara epey kilo verdi.o zaman başladı bu aft belası.sonra aldi kiloları geri ama nafile..doktora da gittik..ama kökten ćözüm degil.o anda olan aftı iyilestirecek ilaç veriyor.

ne yapabiliriz? bagisiklik dusuk ya da çok üzüntü çekiyor dedi doktor.evet birtakım sıkıntılar yaşıyoruz ama iyi zamanda da çıkıyor..ben de artık üzülüyorum..senelerdir çekiyor.bagisikliği düşük mü? sanmıyorum ama yine de düşmesin diye kırk takla atıyorum.bi de kronik faranjiti var.acaba o da mi etkiliyor?

yaşayanlar tecrübelerini yazarsa sevinirim.tesekkür ederim.

arwell ya da imutor kompleks kullanın. Beta glukan içerikli gıda takviyeleri. Aft siğil vs bağışıklık sistemi ile ilgili sorunlarda inanılmaz etkili. Biraz araştırırsanız görürsünüz.
Bunun dışında b12 ve d vitaminine baktırın düşükse takviye alın.
Evet faranjit de etkiler bağışıklığın düşük olması da faranjiti azdırır.
Bu dönem geçene kadar vitaminlere yükleneceksiniz biraz.

arwell ya da imutor kompleks kullanın. Beta glukan içerikli gıda takviyeleri. Aft siğil vs bağışıklık sistemi ile ilgili sorunlarda inanılmaz etkili. Biraz araştırırsanız görürsünüz.
Bunun dışında b12 ve d vitaminine baktırın düşükse takviye alın.
Evet faranjit de etkiler bağışıklığın düşük olması da faranjiti azdırır.
Bu dönem geçene kadar vitaminlere yükleneceksiniz biraz.
Tesekkur ederim demir b12 ve D vitamini basladi bu hafta.epey rahatladı çok şükür ama hep bir tekrarlama korkusu.. bu beta glukan i covid den korunmak icin de önerdikleri için duymuştum.kendimce uygulamaya çalışiyorum işte.

ayy evet bu da kesinlikle etkili. Osende 2m diye bir ürün var. Bağışıklık sistemi sorunları için çok iyi.

X