Ağlayakta gözden mi olak???

daha yeni başladıkkk çok zorrr :KK1: kız bizim ev bir curcuna varyaaa çok alıştık gittiklerinde ne zor olacak yaaa :KK5: çok tatlılarrr
türkçede bilmiyolar çat pat ama ne desem anlıyolar kıyamam yaaa akşam olsada eve gitsem diye sabırsızlanıyorummm :KK53::KK53::KK53:
ne güzeel bende gidiyorum boş ev:KK30: çok alıştırma kendini gittiklerinde hooop çakılıyosun gökdelenden yere :KK30:
bugün bitmez zaten ki :KK24:
Gunaydinn canlarimmmm,herkesin gunu guzel gecsin insallahh. Havada cok guzel bugun:)
inşallahhhh ayşem hava güzelde kime yarıyo odanın bi duvarı tamamen pencere ama çamlık ağaçlardan başka bişi göremiyoruz ancak öğlen bi saat :KK53::KK53:
sen çık hepimizin yerine gez :KK14:
Gunaydin kizlar nasilsiniz kusura bakmayin nolur giremedim 15 gun oldu ama hala hergun gdiyoruz kv deye
Günaydın ezo kusuru mu olur bunun hep gelip aynı şeyi söylüyorsun,sizin acınız taze birbirinize destek olun. eşinin kv nin yanında ol

nasıl yani normal hayatlarınamıu döndüler yaa Allah sabrını veriyordur diyecem ama insan düşünüyor Allah korusun ama çok zorrr atlatmak
ayy yinemi trafik kazası :KK5:

Aynen ole cnm kv deme cok sasirdim allah verio demekki sabir esime fekan sasirdim yanii evt cnm malesef bu yil hic yaramadi bze:KK5:

ne güzeel bende gidiyorum boş ev:KK30: çok alıştırma kendini gittiklerinde hooop çakılıyosun gökdelenden yere :KK30:

inşallahhhh ayşem hava güzelde kime yarıyo odanın bi duvarı tamamen pencere ama çamlık ağaçlardan başka bişi göremiyoruz ancak öğlen bi saat :KK53::KK53:

Günaydın ezo kusuru mu olur bunun hep gelip aynı şeyi söylüyorsun,sizin acınız taze birbirinize destek olun. eşinin kv nin yanında ol

Evet cnm hergun gdyoruz ama onlar benden daha iii ben daha yeni yeni yiyebiliyorum dusun 15 gundur bisey yiyemedim uzuntuden

Aynen ole cnm kv deme cok sasirdim allah verio demekki sabir esime fekan sasirdim yanii evt cnm malesef bu yil hic yaramadi bze:KK5:

he kızz ne güzel bişey çocuk sesi bunlarınki çok fazla ama :KK1:
lizom bende içerdeyim camsız hatta bi oda ne güzel yeşillik var işte kızz

ezom inşallah miniğin gelir bu yıl bitmedi daha yeni başladı öle düşünme

Fundam,lizomm,sosyalim,benayim,yelizimmm:KK16:

Bende bi halsizlik var lizo. Havalardan galiba. Cok cabuk yoruluyorum. O yuzden evdeyim bende:)

Ezocum Allah sabirlar versin. Evlat acisi:KK43:
Hayat devam ediyo iste..aklinda hic cikmasada acin hafifliyorrr.

Kizlar yakin olsaydik. Deniz kenarinda cimlere yayilip kahvalti yapardikkkk

çok yumurta olması önemli değil ama bir tane olsun kaliteli olsun döllesin canım
bak 10 yumurta ama sonuç negatifti:KK31:

çok kullanmışsın klomen yaa ben bir defa kullandım hatta bir daha kullanmak istedim işte dr film çekelim dedi
klomene gerek yok yumurta oluşumunda sorun yok dedi

ezocannn hoşgeldin nasılsın canı meşin nsıl:26:

eski doktorum kafana çok takmssn tatıle gıt kılo al hamıle kalırsn dedi. ıkı uc klomen daha kullanmamı söylemişşti. rahım fılmını yenıle guzel cekmemısler dedı. bakalm. cuma gunu yenı bı doktora daha gıdecegm fılmı yenıle dese mecbur bı daha:18:

benım de oyle oluyo yalnz klomenle ya da catlatma ignesi ile catlıyo yumrurta

Fundam,lizomm,sosyalim,benayim,yelizimmm:KK16:

Bende bi halsizlik var lizo. Havalardan galiba. Cok cabuk yoruluyorum. O yuzden evdeyim bende:)

Ezocum Allah sabirlar versin. Evlat acisi:KK43:
Hayat devam ediyo iste..aklinda hic cikmasada acin hafifliyorrr.

Kizlar yakin olsaydik. Deniz kenarinda cimlere yayilip kahvalti yapardikkkk

ayyyy harika bir hayalllll ayşemmm :KK9:

eski doktorum kafana çok takmssn tatıle gıt kılo al hamıle kalırsn dedi. ıkı uc klomen daha kullanmamı söylemişşti. rahım fılmını yenıle guzel cekmemısler dedı. bakalm. cuma gunu yenı bı doktora daha gıdecegm fılmı yenıle dese mecbur bı daha:18:

benım de oyle oluyo yalnz klomenle ya da catlatma ignesi ile catlıyo yumrurta

Fundammm misafirlere alistin miii:KK1: gerci cocuk olunca cok farkli oluyorrr hele birde cani yakinlarsaaa:)

kilo almııı çokmu zayıfsınnn
evet kafaya çok takıyoruz bence en büyük nedeni bu olumsuzlaştırıyoruz

evet ayşem yaa dil bilmiyolar ama ne desem anlıyola birazda işaret dili ile anlaşıyoruz çat patta konuşuyorum onlarda azbiliyo çok keyifli
amcalarına bayılıyolar zaten ama babaları yok yaaa yanlarında dadyyyy diye arada dudak büküyolar içimiz cız ediyoo :KK5:
çok tatlılar kızzz

he kızz ne güzel bişey çocuk sesi bunlarınki çok fazla ama :KK1:
lizom bende içerdeyim camsız hatta bi oda ne güzel yeşillik var işte kızz

ezom inşallah miniğin gelir bu yıl bitmedi daha yeni başladı öle düşünme

Inss fundamm meryem suresi okuyucaklar 41 hurmaya hergun birini yiyickmism hersey allahtan rabbim verir inss herkese

kilo almııı çokmu zayıfsınnn
evet kafaya çok takıyoruz bence en büyük nedeni bu olumsuzlaştırıyoruz

evet ayşem yaa dil bilmiyolar ama ne desem anlıyola birazda işaret dili ile anlaşıyoruz çat patta konuşuyorum onlarda azbiliyo çok keyifli
amcalarına bayılıyolar zaten ama babaları yok yaaa yanlarında dadyyyy diye arada dudak büküyolar içimiz cız ediyoo :KK5:
çok tatlılar kızzz

Dadyyleri neden gelmemistiii :KK1: amcada baba yarisi kizz.
Oyy masallahhh. Daha tatlilarini Allah sana versin insallah cifter cifterrr:KK16:
Benosstaaa iyilesmisss kisa bi dinlenme suresinden sonra sahalara geri donecekk:) butun sanslar onunla olsunnnn

Yeloo sen naptinm kizz.seninle konusamadik hic:KK6:

Inss fundamm meryem suresi okuyucaklar 41 hurmaya hergun birini yiyickmism hersey allahtan rabbim verir inss herkese

Dadyyleri neden gelmemistiii :KK1: amcada baba yarisi kizz.
Oyy masallahhh. Daha tatlilarini Allah sana versin insallah cifter cifterrr:KK16:
Benosstaaa iyilesmisss kisa bi dinlenme suresinden sonra sahalara geri donecekk:) butun sanslar onunla olsunnnn

Yeloo sen naptinm kizz.seninle konusamadik hic:KK6:

inşllah canımm

dadylerinin işyerleri var bırakacak güvenilir biri bulamamış
inşallah kızzz:KK1:
evet çok çabuk atlattı şükürler olsun
yelo mu geldi kızzz :KK53:

Kızlarr selamm şimdi doktordan çıktım sonucuma iyi değil temiz çıkmış.. Ultrasonsa baktı rahim toparlanmaya başlamış dedi zaman gerekiyo 6 ay yasak dedi iyice toparlanması lazım dedi.. Ağustosta gel kan testlerini yapalım eylülde başlayalım bebeğe dedi :KK9: içim rahatladı valla

Şimdide eminönüne gezmeye gidiyoruz..

Ezomm ben orayı atladım mu hatırlayamadım ama başınız saolsun..

Ayşem gğzel dileklerin için tşk ediyorum kahvaltı fikri harika..

Sosyalim yoğuluğun geçsinde bi an önce sahalara dön :KK9: gerçi benide haftaya yoğunluk bekliyo bunlar iyi günlerim :KK1:

Funda kız sosyalin dediği gibi senin sıpa ne zaman gelecek merak konusu :KK9: o sıpa buraya gelecek

Lizimm ağrın sızın neyin varsa geçsin canım çok zor hamilelikte.. Keşke hamile kalınca 9 ay ve sonrası 6 ay yasak olsa çalışma :KK9:

Olurda ilerde başbakan olursam ilk bu konuya el atarım :KK9:

Canlar ben geldimm Nasılsıniz. .
Fundosum Sosyalim ayşem benayim yelizim lizim ezom :KK16:
Dün çok sancim vardi dayanamyip ağrı kesici attım :KK25:
Yarın dr a gidicem ne diycek bakem :KK31:

X