Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
karya post: 36644990 .!.:
Öğreneyim canım yazayım sanada arkadaşım suan 3 aylık hamile
Tamam canim. Gerci ben doktorumdan memnilunum ama yinede aklimda bulunsun. Bu asilama tutmazsa ikinciyi de onda yaptiririm. Yine tutmazsa o zaman başka doktora bakarim diye düşünüyorum. Arkadasinin problemi neydi?

Selamun aleykum arkadaslar int paketim bitti arkadastan girdim kalbim ve dualarim sizinle seviyorum sizleri kaderdaslarim opuldunuz :)

Tamam canim. Gerci ben doktorumdan memnilunum ama yinede aklimda bulunsun. Bu asilama tutmazsa ikinciyi de onda yaptiririm. Yine tutmazsa o zaman başka doktora bakarim diye düşünüyorum. Arkadasinin problemi neydi?
Canim öğrendim Bahçeci umut tüp bebek merkezi doktorda ulun Uluğ hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun

Öyle karamsar olma bende öyle diyordum olmadı sen olucak de olsun bakalm bende perşembe doktora gidicem eşim kredi çekti kısmetse tüp bebek yaptrcam

ya bir şey sormak istiyorum ben de tüp bebek düşünüyorum ama maliyeti nedir? siz devlet mi özel de mi yaptıracaksınız biraz bilgi verebilir misiniz.

O zaman şu raporu almanın şartlarına bir bakmak lazım herkese verilir mi ki? Siz eylül ayında mı tüp bebek yaptıracaksınız. Umarın her şey gönlünüzce olur tecrübelerinizi ve hamileliğinizi de duymak isterim
Canim tam bilmiorum ama devlette 2 yada 3 aşılama gerekio heralde bilen arkadaşlar yazarsaniz sevinirim ekim yada kasımda düşünüyorum biraz ara vercem kendime gelcem

Selamün aleykum arkadaşlar yarin test yaptircam nasipse öğlen gidicem Dra ama saatler gecmio ya uykum bile gelmio kızlar Ya Rasulallah yar ve yardimcimiz olsun inşallah :)

Yeni asilama yaptirmis arkadaşlar Rabbim hakkinizda hayirlisini nasip etsin inşallah :)

Selamün aleykum arkadaşlar yarin test yaptircam nasipse öğlen gidicem Dra ama saatler gecmio ya uykum bile gelmio kızlar Ya Rasulallah yar ve yardimcimiz olsun inşallah :)
Aaaa canim hadi hayirlisi olsun. Hayirli haberlerini bekliyoruz :)

X