Ağustos Anneleri Göbekleriniz Çıktı mı Ve Kaç Kilo Aldınız?

beni kimse geçemez sanırım tam 10 kilo almışım :eek: dr kızmadı daha haftaya gidecem kontrole inş yine kızmaz.. ama bebeğim için diyorum hepsini doğumdan sonra vereceğim inşallahh.. bu kilo yüzünden bazıları çok canımı sıkıyor ama kulaklarımı tıkadım ben hamişim kime nee di mii..

beni kimse geçemez sanırım tam 10 kilo almışım :eek: dr kızmadı daha haftaya gidecem kontrole inş yine kızmaz.. ama bebeğim için diyorum hepsini doğumdan sonra vereceğim inşallahh.. bu kilo yüzünden bazıları çok canımı sıkıyor ama kulaklarımı tıkadım ben hamişim kime nee di mii..

aynan öyle canım kimseyi takma keyfine bak doğumdan sonra emzirme döneminde güzel kilo veriliyomuş

:)aman aman :nazar: değmesin inş.biz bu hızla kaç kiloyla tamamlarız hamişliğimizi bilemiyorum yani

ilk hamileliğimi öğrendiğimde12 kilodan fazla almıcam demiştim:)))))) :teytey: :teytey:
şimdi gülüyorum kendime..
ama aylincim senin iştahın açık mı?
ben acayip yemek seçer oldum doğru düzgün bişeyde yemiyorum ama nerden geldi bu 8 kilo anlamadım :roflol:
yalnız ayaklarım çok şiş benimmi görseniz fil ayağı gibi olduu..
su tutuyo galiba vucudum :dance: :dance: :dance:

ilk hamileliğimi öğrendiğimde12 kilodan fazla almıcam demiştim:)))))) :teytey: :teytey:
şimdi gülüyorum kendime..
ama aylincim senin iştahın açık mı?
ben acayip yemek seçer oldum doğru düzgün bişeyde yemiyorum ama nerden geldi bu 8 kilo anlamadım :roflol:
yalnız ayaklarım çok şiş benimmi görseniz fil ayağı gibi olduu..
su tutuyo galiba vucudum :dance: :dance: :dance:

ya canım benim iştahım son bir haftada açıldı öncesinde bukadar yemiyodum şimdi doymak bilmiyorum napıcam bilmiyorum bende 10 kiloyla bitircem diodum :)buarada tansiyonun ne alemde ölçtürüyosun demi bak hergün limonlu su iç tansiyonu düşürüyor

tansiyonumu dün ölçtürdük 14/9.. normale göre yüksek ama çokda riskli deil.
bu haftaki ortalaması alınacak, bakalım ne çıkıcak.
perhize devam..
12-8- yada 11-8 olması için uğraşıyoruz.
akşamları içiyorum limonlu su, bakalım bu akşam kaç çıkıcak.
senin tansiyon ne alemde??

tansiyonumu dün ölçtürdük 14/9.. normale göre yüksek ama çokda riskli deil.
bu haftaki ortalaması alınacak, bakalım ne çıkıcak.
perhize devam..
12-8- yada 11-8 olması için uğraşıyoruz.
akşamları içiyorum limonlu su, bakalım bu akşam kaç çıkıcak.
senin tansiyon ne alemde??

evet canım 14/9 sınır oluyo benim dün 14/9 du bugun 12/7 hayret ettim ama sanırım tuzu kesmenin ve limonlu su içmenin faydasını görüyorum

selam kızlar
ben 18 haftalığım ve 4 kilo almışım.ama daha önceden fazla kilolu olduğum için dr.kilona dikkat et dedi bakalım artık dünden beri yememe içmeme dikkat ediyorum.benimde dün tansiyon 9/5 çıktı .

selam kızlar
ben 18 haftalığım ve 4 kilo almışım.ama daha önceden fazla kilolu olduğum için dr.kilona dikkat et dedi bakalım artık dünden beri yememe içmeme dikkat ediyorum.benimde dün tansiyon 9/5 çıktı .

benim tansiyonumda genelde hep düşük çıkıyor.. 8/5 - 8/6 hamileyken düşük çıkması normalmiş... bende şuana kadar 4 kilo aldım. 52,5 ile hamile kalmıştım. 2 kilo verdim. verdiğim kiloyla beraber toplam 4 kilo aldım. şuan 54,5-55 kilo arası çıkıyorum. sonuç tam istediğim gibi...:hooray:

benim tansiyonumda genelde hep düşük çıkıyor.. 8/5 - 8/6 hamileyken düşük çıkması normalmiş... bende şuana kadar 4 kilo aldım. 52,5 ile hamile kalmıştım. 2 kilo verdim. verdiğim kiloyla beraber toplam 4 kilo aldım. şuan 54,5-55 kilo arası çıkıyorum. sonuç tam istediğim gibi...:hooray:

banada kız normal demişti tansiyon için.benim bu kontrolde böyle çıktı sadece.
oh maaşllah canım 55 kilo çok çok iyi.
benim üçüz olduğu için çok dikkatli olmam lazım.çünkü gebelik şekeri,gebelik tansiyonu kiloyu ve çoğul gebeliği sever dedi.dr.
hayırlısı bakalım

Kızlar ben de 18 +3 haftalığım su ana dek 4 kılo aldım ılk ay da maalesef kılo vermıstım bulantıdan dolayı
ama artık toparlandım .. kılom ıyı gıdıyor dıye dusunuyorum

kizlar ben 22 haftalikim hamile kalmadan once 47 kiloydum simdi ise 52 kiloyum 5 kilo aldim doktor kilomun normal oldugunu soyluyor ama bana cok geliyor eltim benim haftamdayken 7 kilo almis ama kafama takildi normalmiyim yoksa cokmu aldim cokta yemiyorum aranizda 22 haftalik olan varmi kilosu kac?

selaaam kizlaar....bende 47 kiloyla hamile kaldim suan 48kiloyum.sorun yapiyodum zayifim ben niye kilo almadim diye ama sizin anlattiklarinizi okudum ve coook rahatladimmmm.;; bakalim bi dahaki randevum nisan 10... sabirsizlikla bekliyorumm....

ben 53 ile hamile kaldım 57,5 oldum.
suprise sen 1 kg mı aldın yanlış mı yazdın?
o nası anlamadım ki ben? bebek suyuyla 1 kg den fazla gelmez mi zaten alla alla

kizlar ben 22 haftalikim hamile kalmadan once 47 kiloydum simdi ise 52 kiloyum 5 kilo aldim doktor kilomun normal oldugunu soyluyor ama bana cok geliyor eltim benim haftamdayken 7 kilo almis ama kafama takildi normalmiyim yoksa cokmu aldim cokta yemiyorum aranizda 22 haftalik olan varmi kilosu kac?

ben 21 haftayım.3 kg aldım

off yaa hepiniz ne güzel çıtı pıtısınız bana göre :KK43: 49kg dum o zaman bi şi olmadı ilaçlar tedavi vs.. ilaçlar bana kg yaptı çıktım 61 e ve ne tesadüfki sonrasında süpriz bi hamilelik şimdi 68 kg um ve yarın 20 hafta doluyor,yarım dünya şeklinde olacağım off offf

Merhaba kızlar bende 53 kilo ile hamile kaldım şimdi 19+7günlük hamşim 2,5 kilo aldım yani 55 500 kg mım kilomdan memnunum.

kızlar ben 63 le hamiş kaldım 5 aylık oldu bebişim şuan 70 kiloyumm top gibi oldum walla boyum da kısa bakalım kaç kiloyla dogracagım merak ediyorum

X