AĞVA (Genel Bilgi, Tarihi, Fotoğrafları)

Duygu'cum çok iyi resimler yakalamışsınız,netten buldukların da çok güzel ben çok beğeniyorum ağvayı inş bir gün gitmek nasip olur gizli bahçe orada ünlüymüş galiba onu da merak ediyorum teşekkürler çok güzel bir konu olmuş :1hug:

canım sana bıkac sorum olacak tecrubelerınden yararlanmak istıyorum. 25 eylulde düğünüm ınsallah ve sadece ıkı gun balayaı yapabılecez :KK43: ağvayı cok araştırdım çok hosuma gıttı. siz nerde kaldınız? kaç gun kaldınız? malıyetı ne oldu ? bıde ulaşımınız nasıldı?
biz eskişehirde yaşıyoruz ve arabamız yok zaten istanbul trafiğine cıkacak kadar direksıyon tecrubemız de yok. oyuzden trenle üsküdara gelıp ordan otobusle gıdelım dıye düşündük ama cok mu yorucu olur. acaba ıstanbuldan araba kıralayıp ağvaya gıdebılırmıyız yollar nasıldır? bana yardımcı olursan cok sevınırım

bizde 3 günlük balayı tatilimizi ağvada geçirdik. gerçekten güzel ve görülmeye değer bir yer.
nehirdeki gezintiler, yeşillik içindeki yürüyüşler, bisiklet turları, hamakta öğlen uykularıu çok keyifli. genel olarak çok sessiz ve huzurlu bir yer.

yalnız kalacağınız yere çok iyi karar verin. ben netteki yorumlara aldanıp gizemli nehir diye bir otelde rezervazyon yaptırdım. otelde geçen her anımız burnumuzdan geldi desem yeridir. doğru dürüst kahvaltı bile yapamadık.
temizlik açısından güzeldi ama:KK43:(( bungalov odada kaldık 200tl geceliğine verdik ama menüsü ve insanlara davranışları çok kötüydü. zaten her şey eksta diyip bir de güzel kazık yedik. buza bile dünyanın parasını verdik.onlar yüzünden balayımı sorunlu hatırlayabilirim:KK43:((((
neyse ağvaya geri dönelim, denizi biraz fazla dalgalı olduğu için havuzlu otelleri tercih etmeniz sizin için daha güzel olur.

X