Ahmet apa ile yeniden başlamak için yol arkadaşı arıyorum 💕

Bugun ki menim de bir değişik oldu
12 de
1 haşlanmış yumurta
Mantarlı melemen
Zeytin peynir fıstık ezmesi
1 dilim ekmek
Oglen
portakal
Aksam da 6 da
Kıymalı makarna 1 tabak
1 tane biber dolması kıymalı
Salata yine yok

Bugun de böyle gecti
Afiyet şifa olsun bol bol yağ yaktırsın 💕

Ben de sabah haşlanmış yumurta
Peynir 5 tane zeytin
Domates salatalık ile kahvaltı yaptım
Öğlen iki gibi tavuk döner yedim 🙈
19.00 da yeşil elma
Akşam da tarçınlı Türk kahvesi
Cuma cumartesi elma detoks yapmak istiyorum bakalım
Pazar/ Pazartesi diyeti düşünmeden arkadaşlarımla güzel iki gün geçirmek istiyorum
Sonra kaldığım yerden devam

5 kilo guzel vermissiniz.Ben de leslie yapiyorum.Ebru salli yapmaya basladim.Yemegimi kisa iyorum bu aralar nedense.Orucu ben de sahursuz tutarim.
Hoşgeldiniz
Evet beş kilo fena değil hedefe 2/3 kaldı 🙈 bi on kilo daha verirsem iyi olacak
Leslie gerçekten çok etkili ama bu ara bi tembelliğim var havalar ısınınca okula yürüyüerek gidip geleceğim inşallah sakin sakin yürüdüğümde 45 dk sürüyor dönüşte de yürüsem 1.5 saat çok iyi olur benim için
Oruç sahursuz bana da kolay geliyor uykusuzluk daha kötü her ramazanda uyur gezer gibi dolaşıyorum sahur yaptığım zaman 🤣

Günaydınlar efendim
Dün kahvaltıdan sonra yemek yemedim
Çünkü çikolata yedim kendimi cezalandırdım
Yeşil elma ile geçiştirdim
Bugün de elma detoksu yapacağım inşallah
Şu an kahvemi içiyorum öğlen kahvaltı daha sonra ikişer saat arayla yeşil elma tüketeceğim

Sabah
2 dilim ekmek
Melemen
Sucuklu yumurta
Peynir zeytin fıstık ezmesi tahin hepsinden 1 çatal diyebilirim
Oglen
Sütlü granül kahve şekersiz
Aksam
Mercimek corbasi
Iki kaşık bulgur plavi
Iki kaşık döner hzir bimde satılan
Havuc karalahana salatasi
Su içtim bol bol limonlu çaylarim var ..

Şaban
1 haşlanmış yumurta
2 dilim ekmek
Sucuklu yumurta 3 4 çatal
Ara
Cay çekirdek fındık üzüm
Aksam
Mercimek corbasi
3 kaşık etli patates yemegi
2 kaşık bulgur plavi
1 adet pazı dolma

Şaban
1 haşlanmış yumurta
2 dilim ekmek
Sucuklu yumurta 3 4 çatal
Ara
Cay çekirdek fındık üzüm
Aksam
Mercimek corbasi
3 kaşık etli patates yemegi
2 kaşık bulgur plavi
1 adet pazı dolma
Patates yemeğiyle bulgur pilavı olmamış ama az yemişsin zaten şifa olsun canım 💕

Pazar pazartesi coştum yediklerimi ne ben yazayım ne siz okuyun :)
Şimdi de memlekete geldim anne evinde diyet çok zor
Kendi evime geçince biraz detoks sıkı bir diyet ve egzersiz ile devam edeceğim inşallah

G guldeniz15 benim de günlüğüm var dört beş güne tekrar başlayacağım inşallah
Sen de annenle kardeşin gidince buraya yazmak istersin belki :)
Hepimize hayırlı zayıflamalar amin🙈🤣

Beni etiketledigin icin tesekkur ederim dolar milyoneri dolar milyoneri 🥰
Evet ailem gidince ben de baslayacagim
Bu Ahmet Apa kimmis araştırma yaptim da adam doktor degil diyetisyen degil ne bileyim.ben de değilim ve bunca sene bir cok yontemi denedim okudum.ettim
Gordugum kadariyla verdigi listeler karatay diyetinden hallice. Yani dusuk karbonhidrat yuksek yag... ketojenik veya low carb diyetleri de hemen hemen ayni hatta tas devri diyeti vardi o da öyle yani adamin listeleri hepsinin kombini gibi kendince ün yapmis ama guven vermedi
Benim diyetisyen listem var da uygulamak icin duzen lazim kardesim ev tuttu kendi evinde artik annem de iki haftaya kadar gitmeyi planliyor bakalim sonrasinda diyetisyen listeme devam etmeyi düşünüyorum
Ben kendimde az az sık sık beslenmenin yaradigini gordum mesela şu an annemle sabah 10 11 gibi kahvalti yapıyoruz bir de aksam 7 civari yiyoruz uzun sureli aclik bana yaramıyor acayip acıkıyorum halim kalmiyor gozum donuyor artik ve tartida gram eksilme yok ben yiyerek kilo verebiliyorum seneler icinde kendimde bunu gozlemledim

Beni etiketledigin icin tesekkur ederim dolar milyoneri dolar milyoneri 🥰
Evet ailem gidince ben de baslayacagim
Bu Ahmet Apa kimmis araştırma yaptim da adam doktor degil diyetisyen degil ne bileyim.ben de değilim ve bunca sene bir cok yontemi denedim okudum.ettim
Gordugum kadariyla verdigi listeler karatay diyetinden hallice. Yani dusuk karbonhidrat yuksek yag... ketojenik veya low carb diyetleri de hemen hemen ayni hatta tas devri diyeti vardi o da öyle yani adamin listeleri hepsinin kombini gibi kendince ün yapmis ama guven vermedi
Benim diyetisyen listem var da uygulamak icin duzen lazim kardesim ev tuttu kendi evinde artik annem de iki haftaya kadar gitmeyi planliyor bakalim sonrasinda diyetisyen listeme devam etmeyi düşünüyorum
Ben kendimde az az sık sık beslenmenin yaradigini gordum mesela şu an annemle sabah 10 11 gibi kahvalti yapıyoruz bir de aksam 7 civari yiyoruz uzun sureli aclik bana yaramıyor acayip acıkıyorum halim kalmiyor gozum donuyor artik ve tartida gram eksilme yok ben yiyerek kilo verebiliyorum seneler icinde kendimde bunu gozlemledim
Ne demek hoşgeldin günlüğüme 💕
Aidin Salih hanım var doktor rahmetli oldu şimdi
Sümnete uygun beslenerek hastalıklardan şifalanma konusunda gerçek tıp aldı kitabı var okumadım ama az buçuk biliyorum
Ahmet apa da bu hanımın izinden gidiyor
Evet biraz şov insanı ama diyeti bana iyi geliyo
Geçen sene yapmıştım fibromiyalji ağrılarım ve migren ağrılarım bitmişti hem çok kolay uyuyor çok da dinç uyanıyordum ki Fibromiyalji hastası olanlar bilir dinç uyanmak mucize gibidir bizim hastalıkta
İki seviye yapıp üçüncüyü bitirememiştim
Üçüncü seviyeden sonra bir çok hastalık şifalanıyor diyor ama bakalım niyetim var üç seviye bitirmeye
İlla ki Ahmet apayı yapmak zorunda değilsin tabii insanı en iyi kendi bilir sana ne iyi
Geliyorsa onu yaparsın ailen gidince:)
Burdan birbirimizi motive ederiz diye düşündüm 💕

Aidin Salihi biliyorum kitabini da biliyorum okumadim
Benim.de eklem agrilarim var fitik falan da ve fibromiyalji olabilir mi de diyorum
Gluten hassasiyetim de var ama diyetisyen listesinde tam bugday ekmegi de var rahatsiz etmedi

X