Ahmet Dilber Revizyon

Bestetik

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2019
76
90
Merhaba arkadaşlar, instagramda Ahmet Dilber'in yaptığı burunlara rastladım. Kendisi Muhammet Dilber'in kardeşiymiş. Gerçekten çok zor burunları çok güzel yapmış. Tam nerede çalışıyor pek bilgim yok. Ben Ankara'da yaşıyorum kendisi İstanbul'da galiba ama zor burunları güzel yapan bulması zor o yüzden acaba şehirdışına gitsem mi diye düşündüm.

Aranızda kendisine ameliyat olan, görüşen filan var mı? Ben revizyon ameliyatı olmak istiyorum ücretleri hakkında bilginiz var mı? Cevap verirseniz çok sevinirim.

ilk ameliyata 15 bin diyor. toplasan 30 tane burun yapmamış biri için çok yüksek ücret. daha yeni uzmanlığı biticek ve ofis açacak. gerçekten 15 çok fazla. abisi sizi yanıltmasın burnunuzu abi değil kendisi yapacak.
ben de başta beğeniyordum ama sonra dümdüz indirdiği burunları görünce soğudum.
bir de çok zor burunlar eğri burunlardır. eğri burunlarına bakın. zaten kocaman burunların yarısını kesip atıyorlar ameliyatta.

ilk ameliyata 15 bin diyor. toplasan 30 tane burun yapmamış biri için çok yüksek ücret. daha yeni uzmanlığı biticek ve ofis açacak. gerçekten 15 çok fazla. abisi sizi yanıltmasın burnunuzu abi değil kendisi yapacak.
ben de başta beğeniyordum ama sonra dümdüz indirdiği burunları görünce soğudum.
bir de çok zor burunlar eğri burunlardır. eğri burunlarına bakın. zaten kocaman burunların yarısını kesip atıyorlar ameliyatta.

Ya o kadar fazla mı istiyor benim bi de 2. Ameliyat kim bilir ne kadardır 😳 Ben beğenmiştim fotoların genelini çok büyük burunlar küçük güzeldi. Benim de burnum büyüktü ameliyat oldum hala büyük bazen de küçülmüyor malesef. Teşekkür ederim bilgilendirme için ben kendisi yeni diye daha makul bi ücret istiyordur sanmıştım ondan düşünmüştüm ama çok fazla geldi ücret

Var mı ahmet dilbere ameliyat olan? Sanırım muayene için artvine gideceğim, instagrama yakında İstanbuldayim ve Aralık ayına kadar doluyum yazmış buarada. Ameliyat olmuş olan varsa ve bilgi verirse çok sevinirim.

Kendisinin pazarlama ürünü olduğunu düşünüyorum, nedense instagramdaki fotolarda öncesi fotoğraflar hep anormal büyüklükteki burunlar. Bana inandırıcı gelmedi açıkçası. Instagramda isim yapan doktorların başarıları efsane olmuyor malesef bu forumda bunu okuyorum hep.

X