Ahmet Hakan’a evinin önünde saldırı

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.774
60
Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, İstanbul'daki evinin önünde 4 kişinin saldırısına uğradı. Hastaneye kaldırılan Ahmet Hakan'ın vücudunda kırıklar olduğu öğrenildi.

31632848.jpg

HÜRRİYET yazarı Ahmet Hakan dün gece CNN Türk’teki ‘Tarafsız Bölge’ programından sonra şoförünün kullandığı otomobiliyle evine gitmek üzere ayrıldı. Hakan, Nişantaşı’ndaki evinin girmek üzereyken saldırıya uğradı. 34 VY 7765 plakalı siyah Honda marka otomobille gelen 4 kişiden biri korumasına yönelirken, diğer üçü Ahmet Hakan’a saldırdı. Hakan’ı darp eden saldırganlar otomobilleriyle kaçtı. Hakan ve koruması Amerikan Hastanesine kaldırıldı.

VÜCUDUNDA KIRIKLAR VAR

Hastanede müdahalesi yapılan, Hakan’ın hayati tehlikesi bulunmadığı, vücudunda kırıklar olduğu öğrenildi.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/30202662.asp

Olacağına bak sen, ülkede herkes birbirini hedef gösterir, parmak sallarsa vazife çıkaranlar olur, olacaktır.

Her ne olursa olsun bir insana saldırılması hoş karşılanamaz, umarım failler bulunur ve hukuk karşısında gereken ceza neyse verilir.

Geçmiş olsun, umarım ilk ve son olsun...

sadece gözdağı mı sence, bence yakında öldürülebilir
Evet digerlerine de gözdağı verilmis olur böylelikle.Bu adami zerre sevmem ama ne korkunc bir seydir bu.

Tek sıkıntı dovulmemesi diyen bir milletin vekili ve sozlerine ragmen resmen bu milletvekilini odullendiren bir parti varken bu olanlar anormal mi sizce?

Resmen Karanlik Çağı yaşıyoruz. Bu olayin da azmettiricisi bulunmayacak tabi ki. Her yapilan pisligin , melanetin ustu itinayla ortuluyor. Sonra sucsuz gunahsiz gibi karsimiza geciyorlar artik kaldiramiyor bunyem midem bulanıyor , tiksiniyorum!

Evet digerlerine de gözdağı verilmis olur böylelikle.Bu adami zerre sevmem ama ne korkunc bir seydir bu.

Tek sıkıntı dovulmemesi diyen bir milletin vekili ve sozlerine ragmen resmen bu milletvekilini odullendiren bir parti varken bu olanlar anormal mi sizce?

Resmen Karanlik Çağı yaşıyoruz. Bu olayin da azmettiricisi bulunmayacak tabi ki. Her yapilan pisligin , melanetin ustu itinayla ortuluyor. Sonra sucsuz gunahsiz gibi karsimiza geciyorlar artik kaldiramiyor bunyem midem bulanıyor , tiksiniyorum!

aynen canım, ahmet hakan deyince ahmet hakancı, aydın doğan deyince aydın doğancı ilan ediliyorsun, herşeyi bu kadar basite indirgiyorlar, sanki mesele bu, eee iyi o zaman ben de gıcık olduğum birini etrafımdaki de örgütleyerek döveyim bakalım bana da ödül veren olcak mı, acaba ne kadar insancıl bir tavır

dün,korkmadan konuşan-yazan gazetecilerin can güvenliği yok ülkenin en karanlık dönemlerini yaşıyoruz derken birileri olur mu canım altın çağını yaşıyoruz lale devrindeyiz gibi demişti

buyurun size lale devri!

onlara göre öyle canım, normal onlara göre öfke ve şiddet dili, kendileride öyleler zaten

dün,korkmadan konuşan-yazan gazetecilerin can güvenliği yok ülkenin en karanlık dönemlerini yaşıyoruz derken birileri olur mu canım altın çağını yaşıyoruz lale devrindeyiz gibi demişti

buyurun size lale devri!

Muz Cumhuriyetinde yaşıyorlarsa belki.
Türkiye de de birtek arkası ve cebi kuvvetli kişiler lale devrini yaşıyor.
Ben her gün korku içinde işe geldim acaba eve dönebilecek miyim korkusuyla yaşıyorum. Biliyorum ülkenin yarısından çoğuda benimle aynı kaygıları hissediyor.
Ne basın özgürlüğü, ne ifade özgürlüğü ne de yaşama özgürlüğü var bu ülkede. Şimdi kimse çıkıp da ama şöyle böyle demesin bence artık yeter ya. Onlar kendi lale devirlerinde yaşasınlar güzel güzel.

Az önce başka bir konuda basın ÖZGÜRLÜĞÜ, ALTIN Çağ gibi birşeyler okumuştum...
:KK43:

evet altını ver sustur, ya da kalemi linçe çevir o anlamda herhalde, geçmişte iktidarı eleştiren bazıları bugün kraldan çok kralcı hem de komik bir şekilde, yok artık bile diyemiyorsun o derece komik

Muz Cumhuriyetinde yaşıyorlarsa belki.
Türkiye de de birtek arkası ve cebi kuvvetli kişiler lale devrini yaşıyor.
Ben her gün korku içinde işe geldim acaba eve dönebilecek miyim korkusuyla yaşıyorum. Biliyorum ülkenin yarısından çoğuda benimle aynı kaygıları hissediyor.
Ne basın özgürlüğü, ne ifade özgürlüğü ne de yaşama özgürlüğü var bu ülkede. Şimdi kimse çıkıp da ama şöyle böyle demesin bence artık yeter ya. Onlar kendi lale devirlerinde yaşasınlar güzel güzel.
dün bunları yazdım gelen tek cevap altın çağı yaşıyoruz oldu :KK53:

X