El Sanatları Ahşap Boyama Fotoğraf Kutusu

MissGamzeli

TeMMuZdan SoNSuZa
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2009
10.762
1.987
37
Annemin yeni evlenmiş bir arkadaşıma, arkadaşımın kendi düğün davetiyesini kullanarak kendi elleriyle yaptığı çok amaçlı kutu :KK31:

ben begendim çok hoş keşke bende yapabilsem burada kurs yok ama yetenekliyimdir boya bulursam bu renkler çok hoşauma gitti böle bişi yapabilirim paylaşımın için saol cici :KK9:

fotoğraf kutusu deyince bende fotoğraf makinesini koymak için sandım:)fotoğraf albümü aklıma bile gelmedi olacağı:)
eleştiriye açık olmasan yazmazdın diyerek fikrimi paylaşmak istiyorum ve yanlış anlamazsın diyede açık açık sölemek istiyorum;arkadaşım basit geldi benim gözüme..hani pek uğraş,emek yok..ben emek az olan ürünleri pek sevmiorum..hani boya,yapıştır geç misali..o yüzden beğenmedim değil ama beğendiğimide diyemem..açıkcası kendime böle şeyler yapmıyorum ağır desen derler ya uğraştırır,göz yorar ben onları yapıorum ondan basit geldi..zevkler ayrıdır ben sadece kendi düşüncemi dedim işte..

bende bep beğenmedim daha süslü ,ağır olabılırdır ya da eskıtme yöntemiyle falan

fotoğraf kutusu deyince bende fotoğraf makinesini koymak için sandım:)fotoğraf albümü aklıma bile gelmedi olacağı:)
eleştiriye açık olmasan yazmazdın diyerek fikrimi paylaşmak istiyorum ve yanlış anlamazsın diyede açık açık sölemek istiyorum;arkadaşım basit geldi benim gözüme..hani pek uğraş,emek yok..ben emek az olan ürünleri pek sevmiorum..hani boya,yapıştır geç misali..o yüzden beğenmedim değil ama beğendiğimide diyemem..açıkcası kendime böle şeyler yapmıyorum ağır desen derler ya uğraştırır,göz yorar ben onları yapıorum ondan basit geldi..zevkler ayrıdır ben sadece kendi düşüncemi dedim işte..

bende bep beğenmedim daha süslü ,ağır olabılırdır ya da eskıtme yöntemiyle falan

bunu basit bulanlar bir de annemin atıl durumdan antikaya çevirdiği dolaba bir göz atsınlar...

http://www.kadinlarkulubu.com/el-sanatlari/375663-ahsap-boyama-dolap.html

hımmm bak bu dolabı çok beğendim,şık duruyor ve bolca emek harcanmış.

annenizin ellerine sağlık.

X