Aile apartmanı

Bende aile apartmanina gelin gittim hemde elti kaynana ve ben. Üçlü kombo.
İkisi laf sokma konusunda tecrübeli üstat olmuşlardı. Gülerek laf sokuyolardi bende jeton düşene kadar konu kaynıyordu. Mesafe koydum olmadı,kavga ettim olmadı ne yaptıysam baş edemedim en sonunda taşındım. Kocamı ikna edemiyordum taşınmak için ama artık psikolojim kaldıracak gibi değildi ya bosanacaktim ya taşınacaktım. Taşındım. Oh misler gibi.gelip gidemiyolarda birbirlerini yesinler orda. Arada bı gideriz iki saat en fazla oturur çıkarım bitti gitti.
İyi olucam diye uğraşma ne yapsan yaranamazsin. Biz sana değil sen bize uyacaksin dediler. Tepemden iki günde bir bütün evinin halılarını silkeliyordu.yapma diyordum sanane yapcam diyordu. Böyle şirret bı kadındı. Allah'ın dan bulsun hepsi. Hiç acıma ne derlerse cevabini ver.ben susstukca tepeme çıkıyorlardı.
Orda geçen gunlerine yazık olur.bi an önce taşınmanın yolunu bul. Evliliğin ne oldgunu ayrı eve geçince anladim.

Mesafe candır ya allahtan ben km’lerce uzağım .. sık sık gitmeyiz . Gittiğimizde 2-3 gün kalırız kv de . Görümce ile o zaman görüşürüz . annesi ile aynı apartman da . Arada beni yalnız bulursa laf sokar ama çocukça şeyler onun haricinde ses etmez ben pek izin vermem karışmasına . Sanırım kötü gelin olmak lazım o zaman seviliyorsun . Valla aramam sormam o yeğenini ararsa arar aramazsa eşim arar yeğeni için ben karışmam

Herkese iyi akşamlar bir senelik evliyim eltimle aynı apatmanda oturuyoruz ben evlendiğimden beri bana karşı değişik tavırları var önceleri eşyalarıma hep laf sokuyordu bişey demiyordum yeniyim diye bu böyle devam etti ve en sonunda yine bir gun laf sokarken cevabını verdim daha eşyalarıma laf atmıyor fakat anlamsız bi şekilde hep bana karşı tavırlı eşide öyle beni sevmediklerini gözlerinden anlayabiliyorum şunuda belirtiyim ben hep samimi güleryüzlü davrandım fakat artık onlara gıcık olmaya başladım bu durumda benim yerimde olsanız ne yapardınız
Az görüşün mesafeli olun

Herkese iyi akşamlar bir senelik evliyim eltimle aynı apatmanda oturuyoruz ben evlendiğimden beri bana karşı değişik tavırları var önceleri eşyalarıma hep laf sokuyordu bişey demiyordum yeniyim diye bu böyle devam etti ve en sonunda yine bir gun laf sokarken cevabını verdim daha eşyalarıma laf atmıyor fakat anlamsız bi şekilde hep bana karşı tavırlı eşide öyle beni sevmediklerini gözlerinden anlayabiliyorum şunuda belirtiyim ben hep samimi güleryüzlü davrandım fakat artık onlara gıcık olmaya başladım bu durumda benim yerimde olsanız ne yapardınız
bence mutlu olmaya bak boşver. Mutluluğuna en ufak katkıları var mı eltinle kocasının? Sanmam. Ee o zaman bir araya geldiğinizde yalandan gülümse iki hoş sohbet et geçsin gitsin takma boşver

Amacım sizi üzmek değil ama aynı apartmanda oturmayı kabul ederek bu sorunları baştan kabul ediyorsunuz !

Bedava peynir sadece fare kapanında demişti burdan biri çok doğru kayınvalide ev verirse hizmet bekler laf söyler hakkı olduğunu düşünüyor kendince.

Bunlardan kurtulmanın tek yolu ordan uzaklaşmak yoksa bitmez çok zor.

ay ben yatak odama fon diktirtmiştim nişanlıyken. Görümcem düğünüm olana kadar her gördüğünde yatak odasına fon gereksiz dedi. Şimdi kendi diktiriyor😂 Görümce çekemiyoken elti çeker mi...
Ay çok güldüm görümcenize 🤣🤣 benimki de çocuğumu 6 yaşta değil de 7 yaşta ilkokula yazdırdım diye ne gerek var bir yılı gidiyor boşuna filan demişti. Üstelik ben öğretmenim. Sonra kendi çocuğu geç yazdırdı okula sınıfta en küçük olacağına en büyük olsun dedi🙈

Aile apartmanında eltiysle yaşayan çoğu insan deneyimlemistir bunu..
20 yıllık evli ve aile binasjnda yasanyan biri olarak size tavsiyem,asla muhatap olmayın yüz yüze gelince sadece selamlasin yeterli...samimiyete gerek yok

Arkama bakmadan ev hatta mümkünse şehir değiştirirdim, ki değiştirdim 😂

Ay çok güldüm görümcenize 🤣🤣 benimki de çocuğumu 6 yaşta değil de 7 yaşta ilkokula yazdırdım diye ne gerek var bir yılı gidiyor boşuna filan demişti. Üstelik ben öğretmenim. Sonra kendi çocuğu geç yazdırdı okula sınıfta en küçük olacağına en büyük olsun dedi🙈
görümceler de kapatılsın😂 ay bende 3 tane var tek tek her birinin yaptıklarını anlatsam roman olur😂 bide benmkiler laf sokmaktan, surat asmaktan da anlamıyolar😂

Aile apartmanı. Bulaşikli işler. Cevabını verin ve sonrasını Takmayın. Sizde kalıp dert olacağına onda kalsın dert olsun 🤣

X