Aile Dizimi Terapisi Ankara

garden_in_heaven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2012
5
2
Herkese merhaba

Aile dizimi terapisi almak istiyorum. Ankara'da tavsiye edebileceginiz bir yer var midir bu konu ile ilgili ?
Yardimci olursaniz cok sevinirim kizlar, benim icin cok onemli cunku

Herkese simdiden tesekkur ederim.

Herkese merhaba

Aile dizimi terapisi almak istiyorum. Ankara'da tavsiye edebileceginiz bir yer var midir bu konu ile ilgili ?
Yardimci olursaniz cok sevinirim kizlar, benim icin cok onemli cunku

Herkese simdiden tesekkur ederim.
yer bilmiyorum ama benim bir arkadaşım yaptırdı bu dizimi ilk 1 hafta muhteşem hissetti kendini, sonra hayat olduğu yerden devam etti, boşuna vermeyin bu tarz şeylere tonlarca para, herşey sizde bitiyor hayattaki seçimleriniz ve sonuçları herşeyi belirleyen aslında sizsiniz...
aile diziminin özü sen böylesin nedeni anan baban vs.. suçu başkasında ara kendini rahat hisset mantık bu :KK66:

yer bilmiyorum ama benim bir arkadaşım yaptırdı bu dizimi ilk 1 hafta muhteşem hissetti kendini, sonra hayat olduğu yerden devam etti, boşuna vermeyin bu tarz şeylere tonlarca para, herşey sizde bitiyor hayattaki seçimleriniz ve sonuçları herşeyi belirleyen aslında sizsiniz...
aile diziminin özü sen böylesin nedeni anan baban vs.. suçu başkasında ara kendini rahat hisset mantık bu :KK66:
Cok tesekkur ederim cevap icin... Cok haklisiniz her sey insanin kendinde bitiyor ama bazen hayat insani fazla zorluyor tekrar tekrar ayni seyleri yasayinca insan hani bi care olur mu diye arastirip buldugi seylere meylediyor. Cok hassas bir konu somurulmeye cok acik ote yandan internette arastirma yaptigimda ve videolari izledigimde bu terapiden cok fayda goren insanlari da gordum.Ki bu terapinin cikis noktasi da bir doktor .Iyi geceler dilerim,sevgiler

X