Aile tanışması

Erkek arkadaşım ve ailesi tanışmaya gelecekler. Ne giyeceğim konusunda çok kararsızım. Bu konuda yardim edecek kimse de yok etrafımda. Sizce nasıl giyinmeliyim? Aklıma gömlek pantalon , etek gömlek fikirleri geldi ama bilemedim. ( bu arada tesettürlü değilim). Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Nasıl rahatsan öyle giyin ben etek sevmiyorum buyuzden etek gitmezdim mesela 😁 kumaş pantolon hoş bir üst olablr elbise gitmeyin bence elbise giyecek olursanız da klasik düğüne gider gibi bişey olmasin

Normalde ki tarzınızın çok dışına çıkmayın bence. Dolabınıza bi bakın sevdiğiniz birileri akşam oturmasına geldiğinde ne giyerdiniz?

Erkek arkadaşım ve ailesi tanışmaya gelecekler. Ne giyeceğim konusunda çok kararsızım. Bu konuda yardim edecek kimse de yok etrafımda. Sizce nasıl giyinmeliyim? Aklıma gömlek pantalon , etek gömlek fikirleri geldi ama bilemedim. ( bu arada tesettürlü değilim). Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Öncelikle hayırlı olsun allah yolunuzu açık etsin 😊 ben kendi tanışmamda gömlek ve pantolon giyinmiştim. Şimdi ikramdır fln o gün sürekli sen kalkacağın için etek ya da elbise biraz zor hareket etmeni sağlayabilir. Bilmiyorum beni şekilde düşünmüştüm 😊

X