Kız İsteme Aileler tanıştıktan aylar sonra isteme olması

loveinnovember

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
3.854
5.902
Merhaba arkadaşlar, sevgilimle tartıştık bu isteme mevzusundan dolayı. O benim ailemle tanıştı ben tanışacağım ondan sonra da bize gelecekler ve isteme konuşulacak. Bugün konuştuğumuzda sadece tanışma olsun isteme, nişan, düğün seneye olsun dedi. Ben bu sene isteme olur diye düşünmüştüm çünkü bana maddiyatının olmadığını söyledi oysaki isteme olacak söz kesilecek sadece bu ne kadar külfetli bir şey olabilir? Deneyimli olanlardan yanıt bekliyorum ben mi küçümsüyorum bu isteme olayını maddiyat olarak? Nişan değil yani bu biz de nişan büyük oluyor yani mekanlı tamam bunu seneye yapalım da istemeden neden kaçınıyor bu kadar? Ne demeliyim bu adama? Bu arada babası varla yok arası destek olmayacak ve ondan maddi olarak bir korku içinde.
Bu arada sadece o benim ailemle tanışınca bile ailem beni darlamaya başladı ailesi tanışınca beni iyice darlayacaklar çünkü adı konsun diyorlar onlar da en azından isteme olsun diyorlar.

Valla sizin olay iyice çıkmaza girdi sevgiliniz çok sıkıştı çıkmaza girdi artık korkuyor gibi. Ailesi özellikle babası yardım etmeyecekse korkuyordur tabi altından nasıl çıkacağım işin içinden diye. Biz eşimle birlikte yaptığımız halde çok fazla masrafa girdik.

Valla sizin olay iyice çıkmaza girdi sevgiliniz çok sıkıştı çıkmaza girdi artık korkuyor gibi. Ailesi özellikle babası yardım etmeyecekse korkuyordur tabi altından nasıl çıkacağım işin içinden diye. Biz eşimle birlikte yaptığımız halde çok fazla masrafa girdik.
Peki isteme olayı masraflı bir olay mı ne kadar olabilir ki?

Madem oyle gelip tanismayacakti hele ailesinin gelmesi ayri sacmalik 🤦‍♀️ aile onayli sevgili olmak icin mi gelecekler. Hadi sevgilin anlamıyor bu islerden ailesi demez mi oglum istemeyeceksek neden tanisiyoruz diye

Madem oyle gelip tanismayacakti hele ailesinin gelmesi ayri sacmalik 🤦‍♀️ aile onayli sevgili olmak icin mi gelecekler. Hadi sevgilin anlamıyor bu islerden ailesi demez mi oglum istemeyeceksek neden tanisiyoruz diye
Vallahi ben de böyle dedim istemeden aylar sonra mı nişanlanacağız diyor bu ona saçma geliyor onlar isteme günü direkt nişan yapıyorlarmış. Valla daraldım yani istemeden bile kaçan bi adamla of valla

Vallahi ben de böyle dedim istemeden aylar sonra mı nişanlanacağız diyor bu ona saçma geliyor onlar isteme günü direkt nişan yapıyorlarmış. Valla daraldım yani istemeden bile kaçan bi adamla of valla
Sen buyuk bir nisan mi istiyorsn ?
Suanda yapmak istedigi daha sacmalik. Kim istedi tanisma isini sen mi sevgilin mi

Nişanı bizde kiz tarafi yapar erkek karismaz sadece yuzuk ve nişan kiyafetini erkek alirm.İstemede bi cicek bi çikolata alacak masrafi yok yani

ben değil ailem büyük bir nişan istiyor çünkü düğün başka bir ilde olacak. O tanışmak istedi ama saçmalıyor iyice alt tarafı isteme ya bundan bile kaçıyor
Aileni bir kenara birak senin ne istedigin onemli. Maddiyat yoksa olmayinca olmuyor yani. Diger konunu az bucuk okudum tam okudun demiyim bence acele etme sizin isler biraz karismis hakkinda hayirlisi

Aileni bir kenara birak senin ne istedigin onemli. Maddiyat yoksa olmayinca olmuyor yani. Diger konunu az bucuk okudum tam okudun demiyim bence acele etme sizin isler biraz karismis hakkinda hayirlisi
evet o konudan sonra barışmak için çok çabaladı, sevdiğim için tekrar denemek istedim ama maddiyat konusunda ben de tedirginim çünkü maddi zorluklu yaşadım zaten evlilik hayatımda da aynısını yaşamak istemiyorum

Korksa ne bileyim kaçmıyor da yani ben sinirlenip bazen olmayacak dedikçe o hayır ben sana aşığım evlenmeyi de çok istiyorum diye başlıyor tekrar
O zaman son kez söyleyin aileler de tanıştıktan sonra bana yine baskı olacak eğer söz falan olmayacaksa düşün taşın ona göre karar verelim de

X