Sevgilimin ailesini sevemiyorum

Uzak olunca neye karışabilir ki diye düşünüyorum açıkçası

heee sen öyle san, en fazla evine gir çık yapmazlar
ama kocanın beynine her zaman girip çıkacaklar.

kimse elin kızı için, çok seviyorsa bile
ailesini silemez, ikinci plana atamaz. iki kuruş yüzük için söz yapmıyorlarsa
kadının istediği de huzursuzluk yapıp ayırmak,

değer mi değmez mi sana kalmış

Biz evlendikten sonra onlara yakın olmak istemiyoruz yani şehir dışı ya da yurt dışına gitmek istiyoruz uzak olsak düzelir mi sizce🥺
Uzaya da çıksan sevgilin ailesini ömür boyunca silecek bir insan değil maalesef anlattığından bu çıkıyor. Bu çocuk asla ve asla ailesini senin için bırakmaz yıllarca konuşmasa bile birgün mutlaka ailesiyle tekrar iyi olur ve işte ozaman olan sana olur hem kocan beni ailemden kopardın yıllarca deyip sana suç bulur hem de ailesi oğlumu bizden ayırdı diye seni asla sevmez ki bence şuanda pek sevdikleri söylenemez ama benden sana abla tavsiyesi kendi başını yakma bırak yol yakınken senin şuan kurduğun hayallerin hepsi altı sağlam olmayan pembe hayal uzağa gideriz onları görmeyiz falan bunlar hep hayal kuzum inan gerçek hayatta öyle olmuyor o işler

Cevaplayan herkese şimdiden çok teşekkür ederim 10 aylık ciddi düşündüğüm bir ilişkim var ikimiz de birbirimizi çok seviyoruz ailesiyle tanıştım ben en başta mayıs gibi bir yüzük takalım dedik sonra sevgilim ailesiyle konuşunca maddi durum olmadığını gelecek seneye martta yapacaklarını söylediler ben biraz canım sıkılsa da kabul ettim aradan bir ay geçince kız kardeşine görücü olarak biri geldi kız da beğendiği için anında nişan yaptılar. Tanışma günlerinde ben sevgilimle baya tartıştım madem maddiyat vardı biz vardık neden bir söz takılmadı en azından babama yalan söylemezdim evden çıkarken diye o da ağlayarak evden çıkarken babası tutuyor noldu diye o da kız kardeşi nişanlandı diye benim üzüldüğümü söylüyor çok yanlış bir zamanda ve yanlış bir şekilde. Daha sonra annesini aradım kalbi kırılmış özür dileyeyim diye ilk aradığımda sen benim evimin içinden değilsin oğlum sana neden anlattı diyince şok geçirdim daha sonra ben kendi derdimş anlatmaya çalıştım kendisine babama yalan söylemek istemediğimi dışarı çıkarken babamın haberi olmasını istediğimi söyledim o zaman oğlumla gezme zaten çok rahatsınız dedi daha sonra sanki kızını kıskanmışım gibi o ne yaparsam sana da yaparım dedi o gün bu gündür sevgilimle hep huzursuzum annesinin haksız olduğunu biliyor beni de hiç üzmedi ama hergün bu konu açılıyor ve ailesinden nedret ettim aile yapılarımız çok ters sevgilim de ben ailemi atamam diyor öyle demememe rağmen ben sadece canının sıkıldığını belirt diyorum onların bedduasını alamam diyor artık sıkıldım aile konusundan diyor ne yapacağımı bilmiyorum sadece onu çok seviyorum bırakmak istemiyorum ama hergün huzursuzuz bir yol bulmak istiyorum lütfen fikir veri
Açıkça onemsememisler.Seni sevgilinde ailesinin ağzına bakıyor nisanlanirsan hayatinin hatasını yaparsın.

X