Ailem Beni Rahat birakmiyor

suyana1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
4
0
34
Merhaba , benim bir sorunum var daha dogrusu Sorum da var.

2 yil önce kisa süre olarak evlenip ayrildim
Ben evlendim ve ailemin üst dairesinde yasamaya basladim..eks esimle ayrildigimiz gün, abim yukari yerlesti ,ama yatagi hem asagda var ailemin yaninda bide benim yukarda..
Kendi 36 yasinda ama daha annem gilde yasiyor .
Ben evde banyo yapacam, kilitler yok, gelmesin kilitleyecen diyorum, bilmeyerek girebilirler diye banyoya, Yada kendi rahatimi istiyorum 1 saat da olsa , ama olmuyor.. Simdi hic rahat hissetmiyorum artik kendimi.
Bir tartisma esnasinda bana terbiyesiz laflar etti , sapik laflar iste si** sizi de , yada yar** yersin bir halt yiyemessin öldürüm seni gibi seyler.. ne pijamayla gezebiliyorum. Nee banyo yapaliyorum özel bir durumum var diye daha uzun süruyor banyo .. ondan kurtulacam diye evlendim ,simdi yukarda yerlesti , yine sustum idare ettim, ama hic Lafina konustuguna dikkat etmiyor. Gelme dedigimde cildiriyor satasiyor hepimize saldiriyor artik tahamul edemiyorum. Cok oldu hersey benim icin
Sizce ne yapmaliyim bu durumda benmi gitmeliyim ayri eve , haksizmiyim yoksa o gelip yerlesebilirmi? Sonucta evlenip baska evde olsam gelemezdi ..

Son düzenleme:
Ay dayanılacak gibi değil tımarhane gibi. Ama anladım neden ayrıldığınız gibi abiniz eve yerleşti ve buna neden izin verdiniz?
Kendisi hep üst daireyi istedi calismadigi Halde ve babam ona vermedi bir Kat üstümü.. calis hakket öyle cik dedi. Hergün terör yapar evde .. Ben evlendim ilk zamanlar icin yukari cikayim dediler bana hersey yerine oturana kadar birgün gidecektim .. ama ayrilinca gidemedim de bir baslangic yapamadim bir kuyuya düsmüs gibi. Sanki hic evlenmedim Gibi .. yaz diye yukarda uyumak istedi bisey demedim .. rahatsiz oldum yinede.. ama baktim artik kapimi kilitlememe bile karsi satasiyor bagiriyor .. Ben niye yanliz yukarda kaliyormusum niye o kalamiyormus. Eskiden evlen de ne yaparsn yap diyorlardi evlendim yine rahst degildim. Bosandim yine rahat degilim

Ay dayanılacak gibi değil tımarhane gibi. Ama anladım neden ayrıldığınız gibi abiniz eve yerleşti ve buna neden izin verdiniz?
Ust kata abi mi yerleşmiş, ben ayrildigi esi yerlesmis gibi okudum. Eski esinin arsizligina anlam vermeye calisiyordum.

Gerisini zaten anlamadim.

Ust kata abi mi yerleşmiş, ben ayrildigi esi yerlesmis gibi okudum. Eski esinin arsizligina anlam vermeye calisiyordum.

Gerisini zaten anlamadim.
Inan bende anlamiyom ne oldu hayatimda ne bitti.. benim yerlestigim daire ye , eski kocam gittikten sonra abim denen narsist yerlesti. Banyo yapacam kilit yok. Evin kapisini kilitledigim icin asagda ailemw ariza cikariyor saldiriyor neymis niye ben kilitliyprmusum ben niye kendi dairem varmis.. sanki evlenip cikmadim ben ..kendi bir balta ya SAP olmadi ve bu yasima kadar beni sadece asagiladi Egoist narsizt bir insan. Hersey kendisine.. evin icinde rahat edemiyorum

Inan bende anlamiyom ne oldu hayatimda ne bitti.. benim yerlestigim daire ye , eski kocam gittikten sonra abim denen narsist yerlesti. Banyo yapacam kilit yok. Evin kapisini kilitledigim icin asagda ailemw ariza cikariyor saldiriyor neymis niye ben kilitliyprmusum ben niye kendi dairem varmis.. sanki evlenip cikmadim ben ..kendi bir balta ya SAP olmadi ve bu yasima kadar beni sadece asagiladi Egoist narsizt bir insan. Hersey kendisine.. evin icinde rahat edemiyorum

Bi dk, sen bosaninca alt kata inmedin oyle mi? Abin senin oldugun daireye yerlesti... calismiyor da? Sen calisiyorsun sanirim? Abin de parani mi yiyor?

Bi dk, sen bosaninca alt kata inmedin oyle mi? Abin senin oldugun daireye yerlesti... calismiyor da? Sen calisiyorsun sanirim? Abin de parani mi yiyor?
Evet öyle sayilir.. evime giriyor hic kendimi rahat hissedemiyorum her an geliyor sözde evlendim .. evliyken bizden degilsin artik El kizisin diyorlardi. Kirami da ödüyorum kapimi kilitleyemiyorum cunki Bey efendi evimin bir odasina yerlesti..

Evet öyle sayilir.. evime giriyor hic kendimi rahat hissedemiyorum her an geliyor sözde evlendim .. evliyken bizden degilsin artik El kizisin diyorlardi. Kirami da ödüyorum kapimi kilitleyemiyorum cunki Bey efendi evimin bir odasina yerlesti..
Ev ailenin üst katı ama ailenin değil öyle mi? Kirayı kime ödüyorsun? Kiraya başka eve cik daha mantıklı

Madem kirada oduyorsun baska eve cikman en mantiklisi. Yoksa kurtulamazsin bu abiden.

Merhaba canim,senin icin tek çözüm;o evi terk et,kocani varsa cocuklarinida al uzaklara taşın, az görürsün onları ,kafan rahat olur,kocanla huzurlu mutlu yasarsin.Allahin izniyle.Nacizane tavsiyem.

X