Ailem olurmusunuz

Ben İzmir Karşıyakalıyım bu yuvanın da çok yakınında oturuyorduk.
Her zaman önünden geçerdim bir kaç kez de ziyarete gittik.
İmkanı olan arkadaşlarımın evlat edinmek için olmasa bile ziyare gitmelerini isterim.
Tanıdığım çocuk sahibi olamayan bir aile de buradan bebek evlat edinmişti en son gittiğimde ne kadar büyümüş olduğunu gördüm o kadar tatlı bir aile olmuşlar ki.İnşallah yuvadaki diğer bebekler de güzel ve sıcak bir yuvaya sahip olular.

merhaba ben bir şey sormak istiyorum. Bayramda Fox Tv de Ankara ya da İzmir de bahçelievler çocuk kimsesizler yurdu ya da sevgi evi gösterilmişti. Haberin başını kaçırdım ama ufacık bebekler ve gönüllü onlara bakacak, her gün gelip gidecek anneler aranıyordu. İnternette bulamadım. Ben de çocuk istiyorum ama henüz yok. Haberi izlerken ağladım ve eşime nasıl olsa çalışmıyorum ve bir işe yaramak istiyorum öğrenelim. Sabahtan akşama kadar gider bakarım en azından dedim. Bu bahsettiğim yer hakkında bilginiz var mı acaba?

merhaba ben izmirden cemile cocugum olmuyor evlat edinmek için müracat ettik 3 yıldır bekliyorum ama bebeğimizi daha vermediler hersey tv deki kadar kolay değil madem o kadar çocuğun ihtiyacı var neden beni bekletiyorlar ama ben sabırla bekliyeceğim

X