Ailemle olan son bağlarımı da kopardım..

Teşekkür ederim.
Ben hep çok güçlü olmak zorundaydım kimsem yoktu yanımda.
Çok yanlış yollara da sapabilirdim ama sadece iyi bi eğitim alıp hayatımı yoluna koymak için çabaladım ben.

Hala psikolojik tedavi görüyorum o ayrı. Kardeşim benim gibi olmasın diye çok uğraşıyorum tek çabam o.
Benim yaşadıklarımı yaşamasın o güçlü olmak zorunda kalmasın.

Çocuk olmayı bilsin istiyorum. Sadece masallara inansın, dünyayı güzel bi yer olarak görsün.
Benim gibi gerçeklerle, zorluklarla küçük yaşta karşılaşsın istemiyorum.
Belki kendimi yeterince ifade edemedim ama inanın tek isteğim onun huzurlu olması.
Kardeşimin gözünden akacak bi damla yaş için ömrümü feda ederim ben.

Violetto durum nedir şu an çok merak ettim bugün konunu yeni gördüm de:26:

Allah yardımcın olsun diyorum sadece. Nasıl bir adammış o demeyeceğim benim babamda öyleydi kendine herşeyi var bize gelince fos. Nişanlına anlat onun görüşlerini al bence

Violetto durum nedir şu an çok merak ettim bugün konunu yeni gördüm de:26:

Allah yardımcın olsun diyorum sadece. Nasıl bir adammış o demeyeceğim benim babamda öyleydi kendine herşeyi var bize gelince fos. Nişanlına anlat onun görüşlerini al bence

Son durum olarak ortalık durgun hala.
Benim şirketten maaşım yatıyor, kardeşimin kreş ücreti yatıyor.
Düğünü öne aldığım haberi gitmiştir annemlere ama bana herhangi bir duyum gelmedi tepkileri ile alakalı.
Annem ve babam hariç ailedeki herkes çok mutlu, düğünüme de Makedonya' dan Kıbrıs' a gelmeyi kabul ettiler, kimi davet etsem çok olumlu karşıladı, beni teselli ettiler, özellikle anne ve babamın kardeşleri sen sahipsiz değilsin dediler

Kısa bir süre sonra yurtdışına staja gideceğim kardeşimle bütün yaz oradayız kardeşim de aynı üniversite bünyesindeki yaz okuluna katılacak , mutluyum şu an huzurum yerinde şükürler olsun :KK16:

Düğünü öne aldığım haberi gitmiştir annemlere ama bana herhangi bir duyum gelmedi tepkileri ile alakalı.
Annem ve babam hariç ailedeki herkes çok mutlu, düğünüme de Makedonya' dan Kıbrıs' a gelmeyi kabul ettiler, kimi davet etsem çok olumlu karşıladı, beni teselli ettiler, özellikle anne ve babamın kardeşleri sen sahipsiz değilsin dediler

Kısa bir süre sonra yurtdışına staja gideceğim kardeşimle bütün yaz oradayız kardeşim de aynı üniversite bünyesindeki yaz okuluna katılacak , mutluyum şu an huzurum yerinde şükürler olsun :KK16:

Senin adına çok sevindim maşallah huzurunuz daim olsun :KK16:

Son düzenleme:
Kürtaj kesinlikle yasak olmamali, boyle aileler cocuk dogurup o cocuklara iskence etmemeli, bari kurtaj olsunlarda o cocuk aci cekmemis olur Allah askina, canim insallah kucuk kardesin icin hayatiniz daha guzel olur. Allah buyuk bir yerden acik kapi cikar elbet

Çok sevindim süpeer:)

Canım yaa. 2 çocuklu bir anne olarak söylüyorum.. Anneler de hata yapar ama 4 yaşındaki bir çocuğun ablasında kalması ne... Annen nasıl böyle bir şeye izin veriyor.. 6.5 Tl maaş alacak ve babandan ayrılıp yolunu çizmeyecek.. Annen ne iş yapıyor, çalışıyor mu? Babasından şiddet gören arkadaşlarım olmuştur.. Ama annelerin güçlü tutumu olmalı. Çocuklarına sahip çıkmalı.. Bu arada haklarından vazgeçme..4 yaşındaki kardeşin adına da.. Para her şey değildir ama sonuçta senin de hakkın var..

Allah yardımcın olsun kimsenin başına gelmesin böyle şeylerr

Amin insallah. Tesekkur ederim.

Canım yaa. 2 çocuklu bir anne olarak söylüyorum.. Anneler de hata yapar ama 4 yaşındaki bir çocuğun ablasında kalması ne... Annen nasıl böyle bir şeye izin veriyor.. 6.5 Tl maaş alacak ve babandan ayrılıp yolunu çizmeyecek.. Annen ne iş yapıyor, çalışıyor mu? Babasından şiddet gören arkadaşlarım olmuştur.. Ama annelerin güçlü tutumu olmalı. Çocuklarına sahip çıkmalı.. Bu arada haklarından vazgeçme..4 yaşındaki kardeşin adına da.. Para her şey değildir ama sonuçta senin de hakkın var..

Su an dunyanin bir ucundayiz kardesimle annem bir kere bile aramadi. Turkiyedeyken de aramazdi zaten. Yurtdisi cikisimizda kardesimin muvaffakatname islemlerini falan hep avukatlar araciligiyla hallettik bir kere bile aramadi. Kocasiyla gayet mutlu annem aman mutlu olsun bana bulasmasin baska bisey istemiyorum. Inanin artik sorgulamiyorum anneme karsi hicbir sey hissetmiyorum kizamiyorum bile. Herkes yerinde sagolsun.

X