ailesini ikna edenler burayaaaa

muge.dmr selam senin burnunu cok begendim, gule gule kullan, hangi doktora ameliyat oldun acaba?

Selam kizlar, bende e$imi ikna edemiyorum, burnunda birsey yok diyor.
Halbuki burnum kocaman genis ve kemerli, ne gerek var diyor ben begeniyorum diyor, ama ben onun için degil kendim icin istiyorum.
Kendimi daha iyi ve pozitif daha kendinden emin hissedecegime inaniyorum, hadi babalara care buldunuz, bide kocalara care bulun?

Benimde babam, annem aman yaptırma falan dediler. Ama onlara hiç sormadan bütün araştırmamı yaptım, randevuma gittim. Anneme de söyleyince babama söylemiş. Hoplayıp zıplayıp, itiraz edenler sesini çıkarmıyor. . Bence yapılması gereken şu ki, ne kadar kararlı ve istekli olduğunuzu yakınlarınıza göstermeniz. Öyle bir enerji vereceksiniz ki, hayır deme lüksleri olmayacak. Sevgilime söylemek en zoruydu. ınsan utanıyorda haliyle, yamuk burnumun kemerini aldıracağım demeye. Bende konuyu açarken, bir karar verdim, seninle paylaşmak istiyorum ama itiraz yok. Çünkü ben çok isitiyorum ve hiç bir kuvvet beni vazgeçiremez dedim ve anlattım. Önce ne gerek var, ben sen böylede seviyorum, böylede güzelsin, kim kendini beğendireceksin gibi laflar etti. Sonra gözlerimdeki kararlığı görünce sen bilirsin dedi, istersen hastanede yanında kalırım dedi. Annemde hayır olmaz ben kalacağım diyor. NErdennnnn nereye bir zamanlar hayatta olmaz diyen ailem şimdi benimle tasarım burnuma bakıyor :) Dediğim gibi sadece isteyin ve etrafınızdakilere hayır deme lüksü bırakmayın. Hayat sizin hayatınız, kendinize güveninizi, mutluluğunuzu düşünün.

X