Aileye olan düşkünlük..

terapi şart gibi,sizde farkındasınız zaten hayatınızı zorlaştırmaya başlamış durum

Kızlar nasıl açıklayacağımı pek kestiremiyorum ama, konuya şöyle gireyim. Ben bir yerde kalmaya giderken (arkadaşım,teyzem vb) aklım sürekli ailemde kalıyor evde kalıyor. Özellikle babama karşı çok evhamlıyım. Sürekli kaygı içerisindeyim acaba ne yapıyorlar ne yediler rahatları yerinde mi diye. Şuan bu bi sorun gibi gözükmese de bir gün evleneceğim zaman bunu nasıl aşacağımı bilmiyorum. Evdeyken de gece bir ses geldi mi hemen koşup babama,anneme bakarım bu arada yaşları 50-60 . Bazen bu konuda abarttığımı düşünüyorum bu şekilde hayatım bana göre çok zorlaşıyor ama bu takıntımı nasıl yeneceğimi bilmiyorum. Son konumda da birinden bahsetmiştim evlilik için falan cogu kişi ailene düşkünsen olmaz diyordu ve biraz düşününce ben de kendime "gerçekten olmaz ne saçmalıyorum ben" dedim😂 bu arada lütfen ters yorum yapacak olanlar yazmasın sadece beni zorlayan bi durum hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Bunda ne var biz de ailemize duskunuz de demeyin lütfen benim çok çok ileri şekilde... Yani durduk yere bile evde gidip kendilerini kontrol ediyorum onlara birşey olmuş mu diye. Aranızda benim gibi olan ya da bunu nasıl düzelteceğimi bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Daha önce birini kaybetme korkusu yaşadın mı?

X