Ak

ILEEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
12
0
Sizce insan birinin resmine aşık olabilirmi onu görmeden,ben oldum galiba,bir arkadaşlık sitesinde rasgele üyelere bakarken sadece o ilgimi çekti,gariptir resmini gördükçe nabzım nasıl atacağını şaşırıyor.5-6 gün yazıştık,yüzyüze görüşmek istedi ve bu gün buluştuk,hani insan hayalindekini bulamaz ya bitürlü,ben sanırım buldum.ama biraz soğuk,ciddi,mesafeliydi ve gözlerime uzun süre bakamıyordu,kapılmaktan korktuğu içinmi bilmiyorum,bazen beni umduğu gibi bulmadığı için böyle davrandı diyorum.güya başımdan evlilik geçti ya sandım ki erkeklerin ciğerini öğrendim.şimdi bu adamı çözemiyorum,yarından için görüşürüz dedi,görüşcezmi diye sorunca yarın işlerim var dedi,o da boşanmış benim gibi,iki de çocuğu var adam 34 yaşında 25 gibi duruyor,kafam allak bullak oldu belki bana tavsiyeleriniz olabilir
AYLİN

Sizce insan birinin resmine aşık olabilirmi onu görmeden,ben oldum galiba,bir arkadaşlık sitesinde rasgele üyelere bakarken sadece o ilgimi çekti,gariptir resmini gördükçe nabzım nasıl atacağını şaşırıyor.5-6 gün yazıştık,yüzyüze görüşmek istedi ve bu gün buluştuk,hani insan hayalindekini bulamaz ya bitürlü,ben sanırım buldum.ama biraz soğuk,ciddi,mesafeliydi ve gözlerime uzun süre bakamıyordu,kapılmaktan korktuğu içinmi bilmiyorum,bazen beni umduğu gibi bulmadığı için böyle davrandı diyorum.güya başımdan evlilik geçti ya sandım ki erkeklerin ciğerini öğrendim.şimdi bu adamı çözemiyorum,yarından için görüşürüz dedi,görüşcezmi diye sorunca yarın işlerim var dedi,o da boşanmış benim gibi,iki de çocuğu var adam 34 yaşında 25 gibi duruyor,kafam allak bullak oldu belki bana tavsiyeleriniz olabilir
AYLİN

Sonlandırdığınız evliliğiniz için hayırlısı buymuş diyorum... Bu "yeni heyecanınız" da yarım kalmış bir şeyleri devam ettirmek, tadamadığınız güzellikleri yaşamak için bilinçaltınızın size "altın tepside" sunduğu bir adam olabilir...5-6 gün yazıştığınız, henüz bir kez görüştüğünüz birini tanımanız, bu denli "aradığınızı bulduğunuzu" düşündürmüşse burda bir yanılma payı kuvvetle muhtemel. :1no2: (Klasik sözleri söylemeyeceğim: "Netten adam çıkmaz, adam gibi adam arkadaşlık sitesinde olmaz..." Bunları söylemek, bilgisayar kullanmayıp aklında türlü sapkınlık olan erkekleri yüceltmektir,tacizci adam her yerde çıkar ama sokakta beyefendi sanırsınız... Bunları söylemek, erkek arkadaşlarımızı, eşlerimizi sütten çıkmış ak kaşık ilan ederken yarın bir gün "sanal kirli çamaşırlarıyla" karşı karşıya bırakılmak üzere "büyük konuşmaktır."Bunları söylemek, üye olmasanız da göz ucuyla zaman zaman benzer sitelere attığınız kaçamak bakışlar yüzünden kendinizi lekelemektir...) Tanışmanızın üstünden bu kadar az zaman geçmişken onun hakkındaki verilerin doğruluğu da tartışılır. Lakin siz bu adamın "doğru, haklı, aradığınız adam" olmasını istiyor gibisiniz... Ondan net bir görüşme talebi gelmedikçe adım atan taraf olmamanızı, olası buluşmalarda mesafenizi korumanızı, (zira -doğruysa- boşanmış bir adam kadınlara daha "rahat" yaklaşabilir) birbiriyle ilintili sorulara tutarlı cevap verip vermediğini gözlemlemenizi, zaman içinde "o" olduğundan emin olursanız da (40 yıl tanısanız da kendini tanıttığı kadar tanırsınız muhatabınızı) çok mutlu olmanızı öneriyorum... yerimseniben

canım ben boşanma travman ile ilgili açtıgın konuya bu konu ile ilgili görüş belirtmiştim. buluştugunuzu bilmiyordum. ona göre yorum yapayım o zaman;
bu arada demeden geçemicem,bir üstteki arkadas cok güzel yorumlamıs,dikkate almanı öneririm.
su an içinde bulundugun cendereden çıkmak için bir anahtar gibi görüyorsun onu. çok doğru biri de olabılır,çok yalan biri de.. bunu zaman gösterecektir.. ben sabırlı ve sakin olmanı öneririm. tavaş yavaş ilerle bakalım. tanımaya çalış ama çok fazla da hayal kurma..daha yeni yeni sararken yaralarını ikinci bir bunalımı kaldırmaz yüreğin.
biraz da fazla cool davrandıgından ilgini çekmiş gibime geldi. erkeğinde kendını ağırdan satanı makbuldur biz kızların yanında.. bu noktada tavsıyem bu cool beye karsı ne çok alıcı gözük ne de hiç oralı değilmiş gibi davran.. mesefenı iyi ayarla..
unutma erkekler uçurtma gibidr ipini çok kısa tutarsan, çakılırlar yere; cok gevşek bırakırsan da elinden uçar giderler..
demek istediğim çok yakın durma,çok uzak da olma; çok elinin altında bilmesin seni ama araya aşılmaz dağlar,engeller de koyma
iyi şanslar

duygularım çok karışık bana yol gösterin ya,dedim ya adam bi kasmalar,tripler,birden ruh halim bozuldu akıl duygu dengesi bozuldu kaç gündür uyuyamaıyorum bişey yiyemiyorum hatta bugün atarax içtim gündüz yine uyuyamadım en sonunda yine mani(aşırı coşku,heyecan durumu ve ömrümde 2 kere yaşadım)olucam diye korkuyorum,gözüm tlf sürekli adamda şeytan tüyü var,en son msj attım bu heyecan bana iyi gelmedi yol yakınken vazgeçelim bu işten dedim,hiç iyi değilim arkadaşlar bu gece dua edicem inşallah rahat bir uyku çekip kendime gelirim

ne diyeceğimi bilemiyorum,ama ben bu net yoluyla başlayan ilişkilerden kıllanıyorum...
tanımaya çalışın...sadece diyebileceğim bu ve temkinli olun...

keşke öyle bir mesaj atmasaydın.. daha ilk görüşmenin ardından sıkboğaz etmiş oldunki zoru gören kaçar..

bence bu ilişki sizi cok yorabilir,üzebilir zaten bir defa kırılmıssınız sanırım daha onu bile onaramamısken bırakın bencede oldugu gibi kalsın
çünkü suan karsınızdaki adamdan cok fazla ilgi,alaka,sevkat hatta cok büyük sevgi bekleyeceksiniz yılların özlemi var zaten eski esinizde size bunları yasatmamıs bence saglam adımlar atın inanın bana kimse kimseye acımıyor

Hemen o mani ye kapılmamanı öneririm..Sadece temkinli olmalısın..

Bu gecede uyuyamadım sadece 2 saat,ondada çığlık atarak,sabah hastaneye gidicem çözüm bulmam lazım bir aşk için sağlığımı kaybedemem,aşkımdan gebersemde kendimi incitmemek için vazgeçebilirim ondan,bunu anlamasını istiyorum,hiçbirimiz vazgeçilmez değiliz,içine kaybetme korkusu girsin istiyorum,onun için çantada keklik olmamalıyım,salak bi kasmalar,heyecansız ,ilgisiz davranmaya çalışmalar,bakışlarını kaçırdı durdu,çok güzelmiş gözlerim falan filan,17 yaşındaki aylin değilim artık,kendi iyiliğim için onu bırakabilirim,onun gibisini bulamıcama emin olsam bile,bakalım zaman karar verecek herşeye,fazla endişelenecek bi durum yok canım arkadaşlarım,hepinizi seviyorum,bu ilginiz,duyarlılığınız için.

daha ortada belli bir şey yokmuş aslında. yani 1 kere buluşmuşsunuz, biraz yavaş gidin hemen kaptırmayın kendinizi. Aşk bu kadar zararlı bişey değil dozunu ayarlarsanız :KK66:

X