Tüp Bebek Merkezleri Akay Tüp Bebek Merkezi-Dr Tolga Ecemiş

candaşcım henüz görüşmedim ben tolga beyle bende ilkinde çok istemilştim ikizi ama hayırlısı belki 2.de olur :)aynen öyle çift transfere rağmen ikiz olmadı benimde olsun 1,5 yaşında bir yakışıklım var kısmet ikinciye :) bende haziran sonrası gitmeyşi düşünüyorum bakalım kısmet :) sorma teyzesi en hızlı zamanımız galiba 17 aylık oldu şımarık :)
inş ikinciler ikiz oluristiyosan tabi :) ay ko caman olmuş oğluşum ya maşallah.bizimki bile büyüdü 10 aylık olduk bizde :) yaza başlıyomusunuz 2. çalışmasına ? :)

canım tüp bebek tedaviside 3900 yada 3500 müş sanırım cuma günü arkadaşım sormuştu.ilaç hariç tabi...
Merhaba arkadaşlar tolga beye gidip gelişmeleri bekleyenler için haber vereyim dedim :KK34:

Tolga beyle ilk randevumuz çok olumlu ve iyi geçti olumlu ve güven veren bir elektriği var çok sıcak davranıyor ve çok ilgili. Hastane ortamıda çok nezih ve güler yüzlü davranıyorlar biraz randevu saatimizden 1,5 saat sonrasında görüşebildik doktorumuzla öyle bir aksaklığımız oldu ama onun dışında herşey çok iyiydi. Kısmetse ocakta tedaviye başlıyoruz bende de küçük 2 cm çapında bi kist oluşmuş onunda ilgili ilaç falan verdi çok olumlu ayrıldık hayırlısı bakalım :KK15:

ooo süper canım :) hadi inş hayırla gelsin bebeklerin.dualarımız yanında olsun.o aksilik sanırım hep olcak canım çünkü aşırı yoğun.ben her defasında akaydayken bile beklerdim ki medicana daha yoğun.inş kistte geçer... dilerim Tolganın bebeklerine bir hatta iki bebek daha eklenir :) hep bekliyorum haberini bak gittikçe yaz. bende haziranda filan bi uğrayacağım mayısta başlayalım demişti 2. için ama kardeşimin düğünü var şehir dışında o geçsin bari...

Son düzenleme:
ooo süper canım :) hadi inş hayırla gelsin bebeklerin.dualarımız yanında olsun.o aksilik sanırım hep olcak canım çünkü aşırı yoğun.ben her defasında akaydayken bile beklerdim ki medicana daha yoğun.inş kistte geçer... dilerim Tolganın bebeklerine bir hatta iki bebek daha eklenir :) hep bekliyorum haberini bak gittikçe yaz. bende haziranda filan bi uğrayacağım mayısta başlayalım demişti 2. için ama kardeşimin düğünü var şehir dışında o geçsin bari...

çok sağol hayatım İnşaAllah yaa :) Rabbim hepimize nasip etsin çifter çifter inşaAllah :KK15: yazarım tabi ilgin ve güzel dileklerin için sağol İnşaAllah seninde herşey yolunda gider dilediğin gibi 2. bebişine kavuşursun...

evet canım inş yaza düşünüyoruz bizde bakalım hayırlısı artık :) sağlıkla gelsin bebişler :)yeni başlayanşar inş bu yeni yılda bebişelerini alırlar kucaklarına :)fiyatlarda çok bir değişiklik yokkk güzel :)

Selam. Ben de ankarada tüp bebek araştırıyorum. Medıcana tolga beyi tavsiye ediyor musunuz? Raporsuz tüp bebek fiyatı ne olur acaba? Alyataha sen basladjn mı? Nasıl gelişmeler?

Selam. Ben de ankarada tüp bebek araştırıyorum. Medıcana tolga beyi tavsiye ediyor musunuz? Raporsuz tüp bebek fiyatı ne olur acaba? Alyataha sen basladjn mı? Nasıl gelişmeler?

merhaba zeynom evet başladık biz ocak ayında tedaviye çok şükür şuan 7 haftalık hamileyim :KK49: tolga beyi ve medicana'yı kesinlikle koşulsuz tavsiye ederim biz çok memnun kaldık ilgiden ve tolga beyin yaklaşımından sonucumuz allah korusun pozitif olmasaydı bile doktorumdan ve hastanemden aynı menuniyeti dile getirirdim çünkü ellerinden gelen herşeyi yaptıklarından emindim içim rahattı inşaAllah seninde tedavi sonunda yüzün güler :KK16: ilk denemeniz mi olacak?

Benim ilk tüp denemem olacak. Sizin için çok sevindim.kucağınıza almak nasip olsun inş.
İlaçlar cok tutuyor mu?
Dün mail atmıştım medıcanaya, bugün döndüler, gen art ile de görüşüp kararı vereceğim.
Inş.olumlu sonuç alırız.

Benim ilk tüp denemem olacak. Sizin için çok sevindim.kucağınıza almak nasip olsun inş.
İlaçlar cok tutuyor mu?
Dün mail atmıştım medıcanaya, bugün döndüler, gen art ile de görüşüp kararı vereceğim.
Inş.olumlu sonuç alırız.

bizimde ilk denememizdi inşaAllah sizinde ilk ve son denemeniz olur.
soruna göre değişiyor aslında kullanılan ilaçlar bizde eşimdeydi sıkıntı ilaçlarda özel olmasına rağmen 750 tl tuttu daha çok bekliyodum ben hastanenin anlaştığı ecza deposu var istersen ordan getirtiyorlar bizde öyle yaptık daha uygun oldu. tüp içinde 3700 ödedik biz ama zam gedi 4100 tl oldu.

gen artla bende görüştüm hatta ankarada görüşmediğimiz merkez kalmadı ama medicana bir kez görüşmeye gitsen hepsinden vazgeçersin emin ol gen artı tavsiye etmem devlet hastanesinden farksız yoğunluk ve ilgi yönünden.

Inşallah, bu süreci yaşayan herkes için güzel olur.
Yumurta toplama aşaması zor oldu mu? Kaçıncı gün transfer oldu?
Ay cok sordum di mi
Şimdiden teşekkürler cevaplar için

Inşallah, bu süreci yaşayan herkes için güzel olur.
Yumurta toplama aşaması zor oldu mu? Kaçıncı gün transfer oldu?
Ay cok sordum di mi
Şimdiden teşekkürler cevaplar için

hayır canım sor sorabildiğin kadar :) bir kaç ay önce bende senin gibiydim sudan çıkmış balık gibi hissediyodum kendimi her önüme gelene soruyodum sende aklına takılanları sorabilirsin tabikide sonuçta hepimz kader ortağıyız.
yumurta toplamada bişey hissetmedim canım anesteziyle yapıyolar çünkü uyandığında yatağında oluyosun 1 -2 saat yatıp dinlendiriyolar sonra çıkıyosun aşırı şişkinlik gaz oldu anestezininde katkılarıyla :) biraz sancım ağrım oldu ama aşırı bi şikayetim olmadı kanamam biraz uzun sürdü az az ilk gün olması normal ama bende 3 gün sürdü fakat bi sorun olmadı çok şükür

Son düzenleme:
yazmayı unutmuşum canım benim çarşamba yumurta toplama oldu pazartesi trasferi yaptılar 5. gün embriyosuydu 6. gün trasferim oldu

merhaba zeynom evet başladık biz ocak ayında tedaviye çok şükür şuan 7 haftalık hamileyim :KK49: tolga beyi ve medicana'yı kesinlikle koşulsuz tavsiye ederim biz çok memnun kaldık ilgiden ve tolga beyin yaklaşımından sonucumuz allah korusun pozitif olmasaydı bile doktorumdan ve hastanemden aynı menuniyeti dile getirirdim çünkü ellerinden gelen herşeyi yaptıklarından emindim içim rahattı inşaAllah seninde tedavi sonunda yüzün güler :KK16: ilk denemeniz mi olacak?

canım çoook sevindim ya, seni merak edip girmiştim topiğe çok güzel bi aberle başladım güne sayende :)) allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş nasılsın sıkıntı var mı ? 3 hafta sonra cinsiyetide bekliyoruz bzide unutma yaz olurmu.bizde geçen hafta oğlumun d.günü kutladık dr amcamıza gittik onn hastası olmak bile bi şans diye düşünüyoum.bizde mayısta 2. için gitcez ama ağustosta başlayabilriz ayımız net değil

canım çoook sevindim ya, seni merak edip girmiştim topiğe çok güzel bi aberle başladım güne sayende :)) allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş nasılsın sıkıntı var mı ? 3 hafta sonra cinsiyetide bekliyoruz bzide unutma yaz olurmu.bizde geçen hafta oğlumun d.günü kutladık dr amcamıza gittik onn hastası olmak bile bi şans diye düşünüyoum.bizde mayısta 2. için gitcez ama ağustosta başlayabilriz ayımız net değil

çok sağol tatlımmm hamdolsun bi sorunumuz sıkıntımız yok herşey yolunda gidiyor heyecanla gün sayıyoruz bizde :)) yazarım tabii canım :KK66:

ayy tolga beyin sayfasında gördüğüm papyonlu küçük erkek senin miniğinmiydi maşaAllah çok şeker Allah bağışlasın annesi... size bakıp bizde böyle olurmuyuz diye iç geçirmiştim geçen hafta :) hadi bakalım inşaAllah 2. miniğinde bekletmeden sorunsuz gelir canım sende durumunu yaz merak ederim :KK66:

çok sağol tatlımmm hamdolsun bi sorunumuz sıkıntımız yok herşey yolunda gidiyor heyecanla gün sayıyoruz bizde :)) yazarım tabii canım :KK66:

ayy tolga beyin sayfasında gördüğüm papyonlu küçük erkek senin miniğinmiydi maşaAllah çok şeker Allah bağışlasın annesi... size bakıp bizde böyle olurmuyuz diye iç geçirmiştim geçen hafta :) hadi bakalım inşaAllah 2. miniğinde bekletmeden sorunsuz gelir canım sende durumunu yaz merak ederim :KK66:

oh maşallah ne güzel :) inş o günler gelecek hiç korkma :)

evet o papyonlu minik adam benim oğlumdu teyzesi, bende yazarım mutlaka durumumuzu.şimdi doğum ekim kasım gibi olcak dimi ? takipler için medicanaya mı muayenehaneyemi gidiyosun ?

oh maşallah ne güzel :) inş o günler gelecek hiç korkma :)

evet o papyonlu minik adam benim oğlumdu teyzesi, bende yazarım mutlaka durumumuzu.şimdi doğum ekim kasım gibi olcak dimi ? takipler için medicanaya mı muayenehaneyemi gidiyosun ?

ekim 20-24 gibi falan olacak inşaAllah canım :)

ya biz Tolga beyle görüştük tedavi süreci maddi olarak baya sarstı zaten daha 2 senelik evliyiz ciddi bi birikimiz yoktu olanda tedaviye gitti doğum-muayene ücretini falan kaldıramıycaz gibi boşa sıkıntıya girmenize gerek yok dedi takip ve doğum için araştırma hastanesine gitmeye karar verdik Tolga beyde destekledi ama arada ziyaretleri unutmayın dedi :) yine sağolsun bi sıkıntı olursa ara sor dedi geçen hafta fatma hemşire aradı nasılsın bi sıkıntın var mı diye takibe gidemiyorum ama irtibatımızı koparmadık

ekim 20-24 gibi falan olacak inşaAllah canım :)

ya biz Tolga beyle görüştük tedavi süreci maddi olarak baya sarstı zaten daha 2 senelik evliyiz ciddi bi birikimiz yoktu olanda tedaviye gitti doğum-muayene ücretini falan kaldıramıycaz gibi boşa sıkıntıya girmenize gerek yok dedi takip ve doğum için araştırma hastanesine gitmeye karar verdik Tolga beyde destekledi ama arada ziyaretleri unutmayın dedi :) yine sağolsun bi sıkıntı olursa ara sor dedi geçen hafta fatma hemşire aradı nasılsın bi sıkıntın var mı diye takibe gidemiyorum ama irtibatımızı koparmadık

işte gelde bu adamı diğerleriyle aynı kefeye koy.ne güzel.ya işt insana güven veende bu duruşları, orda devam etmesende aranıyosun doğum sonrasıda arayacaklar emin ol.arada uğrarsınız tabi, bebeklerin en miniğiyle bi fotolarsınız :)

işte gelde bu adamı diğerleriyle aynı kefeye koy.ne güzel.ya işt insana güven veende bu duruşları, orda devam etmesende aranıyosun doğum sonrasıda arayacaklar emin ol.arada uğrarsınız tabi, bebeklerin en miniğiyle bi fotolarsınız :)

evet bende bi kere daha iyiki burdayım dedim gerçekten :) inşaAllah ya tolga amcasını görmeden olmaz söz aldı bizden erkek olursa tolga koyun yada en azından T ile başlayan bi isim koyun diyee :)

evet bende bi kere daha iyiki burdayım dedim gerçekten :) inşaAllah ya tolga amcasını görmeden olmaz söz aldı bizden erkek olursa tolga koyun yada en azından T ile başlayan bi isim koyun diyee :)

:)) ya demek tolga koyun dedi :)) ee koycakmısınız peki ? bende hamileyken rüyamda oğluma Ahmet Tolga koyduğumuzu görmüştüm, Ahmet eşimden tolga dr undan diyodum :) deseymşim koy diyebilirmiş demek :)))

:)) ya demek tolga koyun dedi :)) ee koycakmısınız peki ? bende hamileyken rüyamda oğluma Ahmet Tolga koyduğumuzu görmüştüm, Ahmet eşimden tolga dr undan diyodum :) deseymşim koy diyebilirmiş demek :)))

bilmem ki eşim tolga çok taha koyarız diyo yada tolganın yanına bi isim daha koyalım diyoruz bakalım bi cinsiyeti belli olsunda kuzumunn :KK16:

X