Akıl verin. Bu adamdan olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sakin olun :) kendımı asla bu anlattığınız kadar ona muhtaç hissettirmiş değilim. Aksine net duruşumla onu şoka uğrattım. Üzülsemde kararlı oldugumu gösterdim. Sadece buradakı ınsanların tecrübelerine güvendiğim için konu açıp paylaşmak istedşm. Bende farkındayım herseyın merak etmeyin. :)
Baya kararlı durmuşsun ablacım 😁 şok olmuştur kesin sen öyle Bi gidip yakınlaşıp bide erkek arkadaşımda kalıyorum falan deyince. Madem farkındasın neden böyle yalanlara ihtiyaç duyuyorsun ki istemiyorum görüşmek de kestir at. Burda herkes ileride pişman olmaman için tecrübelerine dayanarak yorum yapıyor hayat senin biz uzak dur bu adamdan der geçeriz 🖐️

Ama şöyle bişey geçen gün benı buluşmaya cagırdı ve bende gıtmek ıstemedıfım ıcın acıkcası yalan uydurdum ve bi yakın kardesım gibi gördüğüm erkek arkadasımda kalacağımı söyledim. Kıskandı, ben kız arkadasımın baska birinde kalmasını ıstemem dedı. Kıskandın mı diyorum yo kıskanmadım dşyor. Bende ben senın hıc bı zamaj kız arkadasın olmadım kı sen hep kaçtın diyince de ben dile getirmesemde senin yerin orasıydı diyor. Çok ilginç değil mi 🙄 ne istediğini bilmiyor bencede aklı git gelli ve normal bi ruh halinde değil.

Hayır kıskanmak değil ki o? Rekabetle alakalı bir durum, partnerin o olsun istiyor sadece, biraz ataerkillik devreye girmiş olabilir.Bana sadece sevgilim karışabilir, sen kimsin yerini bil deseydin keşke.
Dile getirmese de yeri orasıymış,niye?Dile dile getiren yerleri mi ağrıyormuş?
Böyle kelime oyunlarına pabuç bırakma, tekrar söylüyorum, bu adam seninle sevgili olmayacak, baştan tavrı hep net.üzülürsün, sal bunu

Baya kararlı durmuşsun ablacım 😁 şok olmuştur kesin sen öyle Bi gidip yakınlaşıp bide erkek arkadaşımda kalıyorum falan deyince. Madem farkındasın neden böyle yalanlara ihtiyaç duyuyorsun ki istemiyorum görüşmek de kestir at. Burda herkes ileride pişman olmaman için tecrübelerine dayanarak yorum yapıyor hayat senin biz uzak dur bu adamdan der geçeriz 🖐️
Şöyleki insanlarla kötü olmayı seven biri değilim. Yolları ayırıcak olsam bile yüzyüze konuşup o sekılde ayırmak isterim. Kendısı kucukken baya zor durumlar yaşadıgı ıcın psikolojisi hayli etkilenmiş. O yuzden yuzyuze konusup anlatana kadar görüşmeyi ertelemiştim. Birde insan aynı semtten mahalleden olunca temizce sıyrılmak istiyor sürekli karşılacağımız ıcın.

Şöyleki insanlarla kötü olmayı seven biri değilim. Yolları ayırıcak olsam bile yüzyüze konuşup o sekılde ayırmak isterim. Kendısı kucukken baya zor durumlar yaşadıgı ıcın psikolojisi hayli etkilenmiş. O yuzden yuzyuze konusup anlatana kadar görüşmeyi ertelemiştim. Birde insan aynı semtten mahalleden olunca temizce sıyrılmak istiyor sürekli karşılacağımız ıcın.
Madem sevgili değiliz diyor ayrılmak ne alaka bencede kötü olmayın kalp kırmaya değmez 3 günlük dünya ama ileride siz üzülürsünüz. Kanlı bıçaklı olun demiyo ya kimse medenice ayrılın ama gönlünüzde varsa açıkca konuşun şu şu konulardan rahatsızım diye.

Şahsen ben istemesem karşımdakinin bana yakınlaşması midemi bulandırır. Sizde seviyorsunuz belli ki ne deyim yaşayın görün 😉

Madem sevgili değiliz diyor ayrılmak ne alaka bencede kötü olmayın kalp kırmaya değmez 3 günlük dünya ama ileride siz üzülürsünüz. Kanlı bıçaklı olun demiyo ya kimse medenice ayrılın ama gönlünüzde varsa açıkca konuşun şu şu konulardan rahatsızım diye.

Şahsen ben istemesem karşımdakinin bana yakınlaşması midemi bulandırır. Sizde seviyorsunuz belli ki ne deyim yaşayın görün 😉
Seviyorum diye bişey demedim baslarsa hoslantı vardı ama zamanla tükendi artması gerekırken azaldı bu sebeplerden ötürü şuan sadece arkadas olarak deger verıp uzulmesını ıstemedıgım bırı. Ben zamanla arkadaslıgını sevdım, oda bendekı baska seylerı sevmıs sanırım orta yoluda bulamadık sorumluluk tan kactıgı ıcın. Hepsi bu. Bukadar kısa surede sevemem zaten birini gözüm kör olacak sekılde okadarda değil:)

Kimsenin psikoloğu veya terapisti olmak zorunda değilsiniz.

Bakın etik denilen şeye ben de çok önem veririm, karşınızda normal bir insan olsa tebrik ederdim sizi nezaketinizden dolayı, ancak bu adamın tek derdi hiçbir sorumluluk almadan seks yapmak.

niyeti kötü yani, daha fazla düşünmeyin lütfen.

Hayır tabıkıde. Benı sevdıgını ıma ediyor. Eskisi gibi değilsin benım hala hislerim var diyor. Bende ilişkş kurmaya cesaretin yok diyince işte ben duygulara önem veririm. İsimlere değil. Ben bir oldugum insanın hep yanımda olmasını isterim diyor. Ben gitmem hep orda olurum sorumluluk alamasamda. Senı çok istşyorum özlüyorum ama sevgili demeye gerek yok bi his varsa vardır diyo. İlk defa böyle cins biriyle karsılasıyorum
İnanmak istiyorsun. Ama lütfen inanma. Böyle insanlardan adam olmaz. O sözlere kanma. Hic sevmediğin birini sözlerinle sende bende etkileriz.oda öyle. Canı istediginde güzel sözlerle ikna etmeye çalışıyor ama aslında özensiz ve ilgisiz Bi adam. Lütfen uzak dur. Senin olan sana gelecektir.

İnanmak istiyorsun. Ama lütfen inanma. Böyle insanlardan adam olmaz. O sözlere kanma. Hic sevmediğin birini sözlerinle sende bende etkileriz.oda öyle. Canı istediginde güzel sözlerle ikna etmeye çalışıyor ama aslında özensiz ve ilgisiz Bi adam. Lütfen uzak dur. Senin olan sana gelecektir.
Tesekkur ederım zaten bi sorunlu ilişki yi daha kaldıracak gucum yok benımde şımdıden birazcık üzülmeyi göze alıyorum bu yuzden 😀

Ben duygulara bakarım isimlere takılmam, nedir yahu? :işsiz: O zaman biz patronla-işçi, çırakla-usta, karıyla-koca, evliyle-bekar, suçluyla-masum, eğitimli-eğitimsiz, hayat kadını- bayan çalışan gibi tanımlamalara hiç takılmayalım. Hepsi ordan bakılınca eşit görünüyor mu? Ya da şöyle sorayım eşit muamele görüyor mu? Ben anlamıyorum arkadaş zamane erkeklerini. Düzgün bir ilişki yaşamak bu kadar mı zor? Kaçak köçek dövüşüyorsun. Korkakça, zavallıca bir duruş sergiliyorsun. Karşında geç bir kadın var. Ne demek sorumluluk alamam ama... Peki cinsel ilişki yaşasanız ve sen hamile kalsan. Ne olacak o zaman. Evet korunmadım, gönlümü hoş eyledim ama Sevgili değildik ve Sorumluluk alamam mı diyecek? Peki sen ne yapacaksın o zaman. Duygular önemliydi isme ihtiyaç duymadım, duygusu yoksa çocuğumun babası da değildir mi? diyeceksin. Kızım aklını başına topla laf kalabalığı ve eğlenceli hal hareketleriyle seni etkilemiş, sende o çekimin etkisiyle rüzgarda savrulan uçurtma gibi oradan oraya savrulup gülüyorsun. Rüzgar kesilince kafa üstü düz zamine çakılırsın. O zamanda keşkeler, amalar hiçbir işine yaramaz.

Hem yazmasını istemiyorum diyorsunuz hemde adam iletişimi kesip yanınızdan gidince neden bakmadın diye mesaj atıyorsunuz eğer istemiyorsanız hiçbir şekilde iletişimde bulunmayın.
Kaldı ki geçmiş diyorda ne geçmişi??? Hepimizin pekala geçmişinde yaşanan olaylar oldu ancak hiçbirisi bir sonraki ilişkinin zeminini belirlemedi.Senden öncekiyle yaşadığı ilişkide neden ondan bir önceki geçmişi etkili olmamış?? Bana göre bunlar tamamen bahane.Bir insanla birlikte olmak isteyen her şartta olur.Bence acabalarla kendinizi kandırmayın.Bu hikayenin sonu belli.

Ben duygulara bakarım isimlere takılmam, nedir yahu? :işsiz: O zaman biz patronla-işçi, çırakla-usta, karıyla-koca, evliyle-bekar, suçluyla-masum, eğitimli-eğitimsiz, hayat kadını- bayan çalışan gibi tanımlamalara hiç takılmayalım. Hepsi ordan bakılınca eşit görünüyor mu? Ya da şöyle sorayım eşit muamele görüyor mu? Ben anlamıyorum arkadaş zamane erkeklerini. Düzgün bir ilişki yaşamak bu kadar mı zor? Kaçak köçek dövüşüyorsun. Korkakça, zavallıca bir duruş sergiliyorsun. Karşında geç bir kadın var. Ne demek sorumluluk alamam ama... Peki cinsel ilişki yaşasanız ve sen hamile kalsan. Ne olacak o zaman. Evet korunmadım, gönlümü hoş eyledim ama Sevgili değildik ve Sorumluluk alamam mı diyecek? Peki sen ne yapacaksın o zaman. Duygular önemliydi isme ihtiyaç duymadım, duygusu yoksa çocuğumun babası da değildir mi? diyeceksin. Kızım aklını başına topla laf kalabalığı ve eğlenceli hal hareketleriyle seni etkilemiş, sende o çekimin etkisiyle rüzgarda savrulan uçurtma gibi oradan oraya savrulup gülüyorsun. Rüzgar kesilince kafa üstü düz zamine çakılırsın. O zamanda keşkeler, amalar hiçbir işine yaramaz.

öyle savrulma durumu vs yok ya naptınız:) mantığım terketmedi asla benı merak etmeyin. Dedıgım gıbı ondan etkılenmıs olmam süreci zorlaştırdı. Ama burdakı yazılanlar dahada emin olmamı sağladı kafamda soru işareti kalmadı tesekkurler gerçekten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X