Akıllı robot süpürge

ceycey0406

PRO üye olamadığım için çokkkk mutsuzum 😵‍💫☹️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
19.443
40.834
Ya simdiki aklim olsa o tepedeki sensor olmayandan alırdım bazalarin ayallarinin değişmesi gerekiyor su an..
anladım zaten dyson süpürge aldım 1 ay önce.bu robotu günlük dökülen saç tüy vs i toplasın diye istiyorum .o zaman üstü çıkıntısız bir model alayım ben

ceycey0406

PRO üye olamadığım için çokkkk mutsuzum 😵‍💫☹️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
19.443
40.834
Ben çok fazla ürününü kullanıyorum.. başlarda onyargiliydim ama kötü değil .. telefonum da dahil.
ben de hiç ürünü yok ilk kez robotunu alacağım.elimde kalsın istemiyorum ondan danıştım.ben çıkıntısız alayım.onlar daha ucuz ya alışmışız pahalı ürün almaya.hemen elim çıkıntılılara gitti :rolleyes: aslında işimi görmez

Gonca0707

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2020
243
212
31
ben de hiç ürünü yok ilk kez robotunu alacağım.elimde kalsın istemiyorum ondan danıştım.ben çıkıntısız alayım.onlar daha ucuz ya alışmışız pahalı ürün almaya.hemen elim çıkıntılılara gitti :rolleyes: aslında işimi görmez
Büyük güvenli bir yerden almanızı tavsiye ederim birşey olsa bile yenisini gönderiyorlar mis hemen

Ahtapot Anne

Allah'ım bizi cahil ve görgüsüzlerden koru.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
3.386
3.790

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 57 Kg. ile 77 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 176 cm. Başlangıç Kilom :86 Kg. Şimdiki Kilom :80 Kg.

Ahtapot Anne

Allah'ım bizi cahil ve görgüsüzlerden koru.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
3.386
3.790
Mop pro iise kullandığınız model malasef başta bütün odaların kapılarını açıp bir seferde süpürüp kaydediyor.Ben ilk haritalama yaptığımda bir odanın kapısı kapalıydı tekrar orayı ekleyemedim.Tekrar haritayı silip yeni harita oluşturdum
Roborock s5 max. Bütün evi de kaydedemedim. Video izledim yine beceremedim bilemedim ya

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 57 Kg. ile 77 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 176 cm. Başlangıç Kilom :86 Kg. Şimdiki Kilom :80 Kg.

tuce_tuce

💜26.03.2008💜 🤪 Abi bebeğin annesi 🤪
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
11 Mart 2013
27.257
45.624
Herkese merhabalar kızlar Xiaomi mi robot vacuum mop aldık çekişi vs herşey çok güzel. Tek sorun paspas+süpürge yaparken halılarda sesi değişiyor buda benim gerilmeme sebeb oldu . Eşim diyor ki halıları toplaman lazım motoru zarar görecek yoksa diyor 🙄 bende o zaman ne anlamı kaldı ki diyorum. Halılarım normal halı kızlar

Calcifer

Howls Moving Castle
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
26.934
127.098
Herkese merhabalar kızlar Xiaomi mi robot vacuum mop aldık çekişi vs herşey çok güzel. Tek sorun paspas+süpürge yaparken halılarda sesi değişiyor buda benim gerilmeme sebeb oldu . Eşim diyor ki halıları toplaman lazım motoru zarar görecek yoksa diyor 🙄 bende o zaman ne anlamı kaldı ki diyorum. Halılarım normal halı kızlar
Evet mop yaparken halıları kaldırmak lazım🤷