Akıntı tedavısı ıcın tetradox kullanan var mı?

debby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
72
1
sari akintim var bir suredir.doktora gitim bana tetradox verdi.. esimle beraber kullanacagiz gunde ikiser tane.. bunu kullanan oldu mu hic aranizda ? ise yariyor mu ?

merhaba arkadasım,tetradoxu cildiye doktorum sivilce için vermişti:uhm:

dort gundur kullaniyorum hala akintim var... bu ilac ise yariyor mu ? kullanan var mi ?????????

esınle beraber kullanıp ve ılaca basladıgınız gunden ıtıbaren 15 gun ılıskı yasamzsanız tedavı olursunuz
bende yasadım baan fitil+antıbıotık,esıme sadece antıbıotık verdı
bu arad bunun sebeplerını bılmek lazım debby uzun zamndır bu ılletten muzdarıpsın
bana dr prezervatif pet kaygamlastırıcı jel ,genıtal bakım ueunlerı sebebp olabılır dedı ve bana prezervatif latex alerjısı varmıs her kullandıgımıdan 1 ay sonrası enf tekrarlıyor bunlara dıkat edın bırsey kalamaz gecer

bu arad bana de gynaflor fıtıl bıteal ılac verdı 500mg
sabah 2x500mg
akşam 2x 500mg yatmadan oncede fıtıl
bu ılacı kullanın dedıgıme dıkkat edın
ben 7 ay cektım cok sukur gectı

bizde esimle beraber kullandik ama biz mikrop kapmisiz biyerden o yuzden vermisti ve cocuk olmasini engelliyo dedi doktor sonra ilac bitince bidaha test yapti gecmis dedi

Bende tetradox kullandım canım 1 kutu, ama geçmedi daha sonra doktorumu değiştirdim o bana fitil ve antibiyotik verdi 15-20 günde iyileştim geçmezse doktorunu değiştir bence çünkü her doktorun tedavisi farklı oluyor... Acil şifalar dilerim...

Bende tetradox kullandım canım 1 kutu, ama geçmedi daha sonra doktorumu değiştirdim o bana fitil ve antibiyotik verdi 15-20 günde iyileştim geçmezse doktorunu değiştir bence çünkü her doktorun tedavisi farklı oluyor... Acil şifalar dilerim...

benim de gecmeyecek galiba.. oyle gorunuyor, ikinci gittigin doktor hangi antibiyotigi vermisti ?

Zolax adlı bir ilaç var enfeksiyonlar için çok kısa sürede etkisini gösteriyor doktoruna danışarak kullanmani tavsiye ederim

X