Aklımda sürekli ölüm var

Lale sevil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
54
5
18
Sürekli aklımda özellikle geceleri sürekli düşünüyorum ailemden birini kaybedeceğim falan aklıma geliyor sürekli ağlıyorum bu düşünce terk etmiyor aklımı ne yapacağım neden böyle bilmiyorum konuşacak kimsem de yok arkadaşım sevgilim vs neden böyle bilmiyorum

Sürekli aklımda özellikle geceleri sürekli düşünüyorum ailemden birini kaybedeceğim falan aklıma geliyor sürekli ağlıyorum bu düşünce terk etmiyor aklımı ne yapacağım neden böyle bilmiyorum konuşacak kimsem de yok arkadaşım sevgilim vs neden böyle bilmiyorum
Bu beyin ne enteresan bir şey. Kimyası bozulunca kolay toparlanmıyor. Bir psikiyatriste gidin yoksa uzunca bir süre yorar bu düşünceler sizi. Kendimden biliyorum ☺️ Anksiyete deniyor bu yaşadığınıza

Aslında geçiyor depremle başlamıştı 3 ay tamamen yaşayan ölüye dönmüştüm ama sonra geçti şuan ara ara geliyor unutuyorum cogunlukla

Bu beyin ne enteresan bir şey. Kimyası bozulunca kolay toparlanmıyor. Bir psikiyatriste gidin yoksa uzunca
Bu beyin ne enteresan bir şey. Kimyası bozulunca kolay toparlanmıyor. Bir psikiyatriste gidin yoksa uzunca bir süre yorar bu düşünceler sizi. Kendimden biliyorum ☺️ Anksiyete deniyor bu yaşadığınıza
ilaç verip gönderiyorlar ilaç kullanmak istemiyorum

İlaç verip gönderiyorlar ilaç kullanmak istemiyorum 🥺

Benim de genelde 3 ay kalıyor gelince. Depremle başladıysa travmatik bir durumdur. Emdr yöntemi travmalarda çok iyi diyorlar. Çok iyileşen duydum. Bir araştırın isterseniz

İlaç verip gönderiyorlar ilaç kullanmak istemiyorum 🥺
İhtiyaç varsa neden kullanmayacaksınız ?
Bunu da anlayamıyorum başka fiziksel sorununuz olsa ilaç konusunu sorgulamazsınız bile ama sorun psikolojik olunca ilaç kullanmak seçime bağlı oluyor 🤷🏻‍♀️

Doktor ilaç verdiyse kullanmak gerekiyor. Boşuna vermiyorlar o ilaçları. Eğer sizi çok aşırı etkileyen bir durum varsa ki var olduğunu söylüyorsunuz çözümünü de yapmalısınız. Yoksa böyle hayat geçmez. Nasıl bir yerimiz ağrıdığında ilaç alıyorsak aynı özeni beynimize de göstermemiz gerekiyor.

X