aklımı kaybetmek üzereyim :(

acer16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
2
0
22
Merhaba kızlar ben altı yıllık ilişkiden sonra on aydır evli biriyim.Eşimin ailesi farklı bir şehirde ve evlenmeden önce bana sen ailene çok düşkünsün bizim aile bağlarımız o kadar güçlü değil sen ailene yakın ol sen mutlu ol bana yeter senin yaşadığın şehire taşınalım dedi bende kabul ettim.İkimizde işe girdik falan derken son zamanlarda buradan nefret ettiğini taşınmak istediğini geldiğine pişman olduğunu söyleyip durmaya başladı.Herşey den kavga çıkarıyor sürekli hır gür yaşıyoruz.Bana ben gidicem dedi bende ben gelmem dedim ve sebeblerimi söyledim haklı olduğumu biliyor.Birşey diyemedi.En son tartışmamız patronum benden yarım saat mesaiye kalmamı istedi kendisine söylediğimde kıyamet koptu etmediği küfür hakaret kalmadı.Kendisine bu işe ihtiyacımız olduğunu hem işverenlerin her izin istediğimde bana sorun çıkartmadıklarını benimde bir kere olsun onlara destek olmam gerektiğini söyledim.O zaman çantanı al annenin evine git falan birsürü küfür etti.Günlerdir konuşmuyoruz iş yerlerimiz bir birine yakın bugünde ben bilmem nerde yemekteyim istersen gel demiş.Bende ofiste tekim dedim.Yine bana küfür etti.Çok sevdiğin işinede sanada bilmem ne diye.Sürekli gideceğini söylüyor ben defolup gidicem deyip duruyor,ama kımıldadığı da yok bende gitsin istiyorum artık.Hem sürekli tartışma çıkarıp ben gidicem diyor hemde gitmiyor.Bu ne iştir anlamadım gitti.

Aynen öyle,en iyi tanıdığını düşündüğün insan bile canavarlaşabiliyor.Karakterinden emin olmadığın biriyle asla evlenmemek gerekiyormuş,sonra benim gibi kafanı duvarlara vurursun.

Valla canım o evde yokken kilidi değiştir kapının önüne kıyafetleri olan valizi de koy eğer gerçekten gitmesini istiyorsan

6 yıllık ılıskıde boyle bırımıydı pekı? degıstımı evlendıkden sonra

X