aklina geleni yazmaca :)

Oofffffff.....!!!!

Kuscam, hem mide bulantısı hem can sikkinligi...

innnanılmaz gerginim. niye acaba

Okuduğum kişisel gelişim kitabında içimizdeki eleştirmen susmamakta ısrar ettiğinde kendi bileğimize lastik takıp çekip bırakmamız öneriliyor. Hoşlanmadım bundan o_O

Allah'ım unutkanlığımı bitir, aklımı iyileştir.

Dun markete giderken uzaktan kapida oturan bir adam gordum,Yagmurun altinda oturdugu icinde uzuldum acikcasi.Markete biraz daha yaklasinca kotunun parcalanmis oldugunu fark ettim,Yagmurda hizlanmisti hafifce e birde ayaginda terlik gorunce icim acidi.Yuzune bile bakmadan onune 10 tl birakip markete girdim.Cikar cikmaz gozum adama carpti,marketteki, sairisin kokos esiymis.Araci zaten Bmw aldiklarini yerlestiriyorlardi.Caktirmadan hizlica uzaklasmaya calissamda "10 tl icin tesekkurler,isterseniz gideceginiz yere kadar birakalim" dedilir.Nasil utandim varya :) Sonrasi kem kum zaten :)

Cam silmek.
Aklima bu geldi :)

Psikoloji bozukların psikolojilerini bozdukları insanlar gidiyor gerçekten doktora, sonra o esas psikolojisi bozuklar ve diğerleri senin üstüne geliyor bu durumu kullanarak. Akıllı, mantıklı, sakin kalarak bazı insanlarla baş etmek çok çok zor, çok fenalar. Çok öfkeliyim ve bundan hoşlanmıyorum.

X