AKP mitingi sonrasi bir kadina saldiri

bu konudaki olayın diğerleri kadar tepki göreceğini düşünmüyorum:KK6:

bu insanlara noluyo anlamıyorum
nedir bu öfke yahu
seçimler bitse de kurtulsak

evet bu konuya neden kimse yorum yapmıyor.yazık yani,buradaki de mağdur kadın değil mi,başta biz kadınlar ötekileştiriyoruz:KK50:

şu seçimler bitse de kurtulsak artık bu ne yaaa,
akp li ona buna saldırıyor, chp li saldırıyor seçim mi yapılacak ülkede harp mi çıkacak belli değil,
ne istiyorlar biz kadınlardan ya yazık valla
halbuki çoğunun annesi, bacısıyız ayıp yaaa

Öbür konuda da söyledim burada da söylüyorum. Her kesimden birkaç kendini bilmez çıkıyor maalesef. Herkesi son zamanların modası olan sağduyuya davet ediyorum. :KK14:

kalıbına bakan adam sanır ama bir kadına saldıracak kadar aşağılıklar.. yuh diyorum en kabasından..

Bu konu gereksiz olmuş. Daha atraksiyonlusu var. Alın bu kadar işte. Kadınlar birbirlerinden nefret ediyor.

konunun ilk sayfası bile dolmamış vallahi. halbuki hepsi bayan değil mi :KK14:

Bu saldırı haberlerini okuyunca hangi partiden olduğu farketmeksizin, Ahmet Ümit'in Bab-ı Esrar kitabından bir söz geliyor aklıma;

Başkasının görüşlerine tahammül edemeyen züppeler , empati duygusu gelişmemiş insan görünümlü ilkel varlıklar.. :KK14:

sabahtan beri diğer konuya yazılıyo ya orada tartışma döndüğü içindir heralde

eğer ayrım yapılıyosa da ben diyecek birşey bulamıyorum

bunun videosunu izlemiştim. oradan geçen kadına saldırdı bir manyak. birde çeken kameramana girişti.
diyorum ya böyle sapkınlar her iki partide ve görüşte var. bunları yanındakiler asimile etmeli..aralarına sokmamalı.

12 yildir basbakan olan tayyip erdogan neden hapise girmisti ?
Halkı din ve ırk farklılığı gözeterek kin ve düşmanlığa tahrik etmekten..
artik herkes birbirine dusman oldu...insanlarimizi turnbanli, basi acik diye alevi sunni diye, benim % 50 diye,benim destan yazan polisim diye diye
hepimizi ayristirdi...

12 yildir basbakan olan tayyip erdogan neden hapise girmisti ?
Halkı din ve ırk farklılığı gözeterek kin ve düşmanlığa tahrik etmekten..
artik herkes birbirine dusman oldu...insanlarimizi turnbanli, basi acik diye alevi sunni diye, benim % 50 diye,benim destan yazan polisim diye diye
hepimizi ayristirdi...

Bu bir suçtur zaten. Ve bu suçtan yargılanıp hüküm giyen birini ülkeye başkan seçtik.
Halimiz şu an ortada. Hala olayı bir şiirden ibaret sananlar var..

Açıkmış, kapalıymış, baş örtülüymüş, mini etekliymiş..Bunlar fasa fiso..Ortada kadına yapılan tacizler ve saldırılar var. Bunu konuşalım konuşacaksak, önüne "baş örtülü bacı" koymadan.

Bu bir suçtur zaten. Ve bu suçtan yargılanıp hüküm giyen birini ülkeye başkan seçtik.
Halimiz şu an ortada. Hala olayı bir şiirden ibaret sananlar var..

Açıkmış, kapalıymış, baş örtülüymüş, mini etekliymiş..Bunlar fasa fiso..Ortada kadına yapılan tacizler ve saldırılar var. Bunu konuşalım konuşacaksak, önüne "baş örtülü bacı" koymadan.

ak parti saldırdı koymaya devam yani?

X