Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Akrep sevgilisi oulpta benım gıbı genelde dogum gunu unutulanlar, :S Of öğretemıycem ben bu adama ya,agzımla dıyorum yıne yok '' hayatım çokta onemlı deıl bu,unutmuş olmam sana değer vermediğim anlamına gelmez ki'' diyor bide......Unutsa da seviyorum ama galiba...

arkadaşlar benımkı karsındakını sokan akreplerden
tehlıkelı olanlardan
catıstıgımız baya oluyor
ama sevdıgım ıcın sımdılık susuyorum

Benim esim akrep ama ben onun burcunu severim.
Mesela akrepler sadik olurlar.Sevdilermi hayatta bir kere
severler ve kene gibi yapisirlar.Benimki cok sakindir.He neyine
gicik olurum,cok rahattir,genistir.

bencede kesinlikle katılıyorum benim erkek arkadaşımda öyle tamam belki biraz fazla kıskanç ama genede ben onu oda beni çoooooook seviyo :nazar: :nazar: :nazar: Şeniz

çok sıkıcılar bence
aynen son mesajda yazana arkadas gibi
sen binbirtürlü süs yap,et
birtane iltifat alamazsın
çok nadirdir çok hoş olduğunu yada güzel olduğunu söylesin
seni seçmişse zaten
fiziğinin ve ruhunun güzelliğini başkasından ayrıştırdığı içindir
sonuna kadar ksıtlasın seni
sonuna kadar
kıskansın
böyle bazen abartılı şeyler yapınca dikkat çekiyorsan hemen bir bağıtmalar falan
geçen
iş yerine gidicem diye
etek giyeyim daha hanım hanım olur diye düşünmüştüm mesela
aşkım senin için hazırlandım dedim
birdaha farklı şeyler giyeceğinde haber ver,canımı sıkma benim diye bağırdı!
kısacası öküz ve bencil bunlar
he sizi silmezler
bağlandıkları şeye gönülden bağlıdırlar
ama ki
sinirlendiyse yada kıskandıysa
en kötü insandan kötü olursunuz!!!!!!!!!!!!

ben biraz şanslıym galibaa kaydirigubbakcemile3 beni şımartır bahseder çok güzelsn gözlere bak ya fln der hep değişk bişey görse hemen söz eder :jeyyar:

ama rahattttt oluşusu vurdum duymaz tavırları çıldırtıyo :eek:klava:

erkek arkadaşım akrep burcu. bense bir balık...

olumsuz özellikleri

*sinirlendiği zaman çok kırıcıdır. gözü hiçbir şey görmez.
*alkole düşkündür. içtiğinde mutlu olur... içmediğinde huzursuz..
*sabit fikirlidir. onun için genelde kendi düşünceleri en doğru olandır.
*para onun için araç değil, amaç gibi bir şeydir.
*kapalı kutudur. içindeki dünyayı bilmek zordur.
*duygularını belli etmez. karşındakini şımartma gereği duymaz. sürekli sevgi sözcükleri ve görüntüleri sergilemez.
*bir şey içinden gelmiyorsa yapmaz, yaparsa da istemeyerek yaptığını çok belli eder.
*umursamaz ve duygusuz görünürler fakat içinde fırtınalar kopar.
*inatçıdır.
*çok kinci değildir. fakat kendine yapılan kötülükleri de unutmaz.
*sürekli idare edilmesi gerekir. naza kaprise pek fazla gelemez.
*fazlaca aldatma potansiyeline sahiptir.
*gözükara ve cesaretlidir.
*sinirlendiğinde karşısındakinden çok kendine zarar verme gibi eğilimleri olabilir.canı tatlı değildir.
*arkadaşları çok önemlidir. onlar için her şeyden vazgeçer.
*ona sürekli hesap verilsin ama kendisine pek fazla karışılmasın ister.
*size göre normal olan ilgiden sevgiden aramalardan mesajlardan sıkılabilir, boğulabilir.

olumlu özellikleri

*tapınılası deli olunası tarifsiz bir yanı vardır..
*karizmaktir. çözülememiş bir çekiciliği vardır.
*cinsellik konusunda mükemmel olduğu söylenir.sekse düşkün olduğu her halinden bellidir.
*dışarıdan çizdiği güçlü ve erkeksi portreye karşılık içinde masum şirin ve tatlı bir çocuk vardır.
*sevdiğine kıyamaz. fedakardır. (inatçı ve sinirli olduğu bir dönemde değilse...)
*korur, sarıp sarmalar.
*ağlıyorsa içtendir. timsah gözyaşlarını bilmez.
*herkesi ve her şeyi karşısına alabilecek güce sahiptir.
*sanırım iyi bir baba olur.

velhasılkelam bence bu burcun erkeği yine de zordur...:sm_confused: sabırlı bir kadın olmalısınız. tahammülsüzseniz bir akrep erkeğiyle yapamazsınız.

fakat akrep ve balık birbirinin ruh ikizi gibidir. :asigim: geçimsizlikleri şiddetli düzeyde de olsa birbirlerinden vazgeçemezler. aralarında çok farklı bir bağlılık ve ten uyumu vardır. kopmaları zordur. biribirleri için yaratılmışlardır.

Son düzenleme:
erkek arkadaşım akrep burcu. bense bir balık...

olumsuz özellikleri

*sinirlendiği zaman çok kırıcıdır. gözü hiçbir şey görmez.
*alkole düşkündür. içtiğinde mutlu olur... içmediğinde huzursuz..
*sabit fikirlidir. onun için genelde kendi düşünceleri en doğru olandır.
*para onun için araç değil, amaç gibi bir şeydir.
*kapalı kutudur. içindeki dünyayı bilmek zordur.
*duygularını belli etmez. karşındakini şımartma gereği duymaz. sürekli sevgi sözcükleri ve görüntüleri sergilemez.
*bir şey içinden gelmiyorsa yapmaz, yaparsa da istemeyerek yaptığını çok belli eder.
*umursamaz ve duygusuz görünürler fakat içinde fırtınalar kopar.
*inatçıdır.
*çok kinci değildir. fakat kendine yapılan kötülükleri de unutmaz.
*sürekli idare edilmesi gerekir. naza kaprise pek fazla gelemez.
*fazlaca aldatma potansiyeline sahiptir.
*gözükara ve cesaretlidir.
*sinirlendiğinde karşısındakinden çok kendine zarar verme gibi eğilimleri olabilir.canı tatlı değildir.
*arkadaşları çok önemlidir. onlar için her şeyden vazgeçer.
*ona sürekli hesap verilsin ama kendisine pek fazla karışılmasın ister.
*size göre normal olan ilgiden sevgiden aramalardan mesajlardan sıkılabilir, boğulabilir.

olumlu özellikleri

*tapınılası deli olunası tarifsiz bir yanı vardır..
*karizmaktir. çözülememiş bir çekiciliği vardır.
*cinsellik konusunda mükemmel olduğu söylenir.sekse düşkün olduğu her halinden bellidir.
*dışarıdan çizdiği güçlü ve erkeksi portreye karşılık içinde masum şirin ve tatlı bir çocuk vardır.
*sevdiğine kıyamaz. fedakardır. (inatçı ve sinirli olduğu bir dönemde değilse...)
*korur, sarıp sarmalar.
*ağlıyorsa içtendir. timsah gözyaşlarını bilmez.
*herkesi ve her şeyi karşısına alabilecek güce sahiptir.
*sanırım iyi bir baba olur.

bu dediklerin noktasından tut virgülüne kadar hatta parantezine kdr doğruuuuuuuuuuuuuuukaydirigubbakcemile3

bu dediklerin noktasından tut virgülüne kadar hatta parantezine kdr doğruuuuuuuuuuuuuuukaydirigubbakcemile3

canım elbette doğrua.s ben erkek arkadaşımla üç sene geçirdim. ama zor tahammül ediyorum artık bi yere kadar yani :dilcikar:

onu öyle iyi tanıyorum ki, burcunun özelliklerini öyle şahane bi şekilde sindirmiş ki, akrep erkekleri konusunda tez hazırlasam çok başarılı olurum kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
canım elbette doğrua.s ben erkek arkadaşıma üç senemi verdim. daha neler neler var da işte hepsi yazılmıyor. ama zor tahammül ediyorum artık bi yere kadar yani :dilcikar:

onu öyle iyi tanıyorum ki, burcunun özelliklerini öyle şahane bi şekilde sindirmiş ki, akrep erkekleri konusunda tez hazırlasam çok başarılı olurum kaydirigubbakcemile3

sen yine 3 sene olmus dayanıklısın bnm 8 ay zor dayanıyorum bazı özelliklerine fisfisfis
bu saydıgın özelliklern hepsi bnmkinde mevcutttt.. senağlama
bazen isyan ediyorum :roflol: onsuzda olmuyoo :sm_confused:

burada yazıştığım tüm arkadaşlarımın hem 8MART DÜNYA KADINLAR GUNUNU hemde KANDıLNı KTLUYORUM..Tüm güzelikler bizimle olsun

sen yine 3 sene olmus dayanıklısın bnm 8 ay zor dayanıyorum bazı özelliklerine fisfisfis
bu saydıgın özelliklern hepsi bnmkinde mevcutttt.. senağlama
bazen isyan ediyorum :roflol: onsuzda olmuyoo :sm_confused:

ayy bende öyle bazen deliriyorum ama onsuz olmuyor. kaydirigubbakcemile2
kendini böyle kabul ettirdi işte eşşeksırnaşık şey

adrıyacım ne akdar guzel anlatmıssın
bende aslan burcuyum ama sabrım kalmadı onun bu halıne artık
sende de boyle senı bırakıp gıtcekmıs gıbı bı hava yaratıyor mu sevgılın

adrıyacım ne akdar guzel anlatmıssın
bende aslan burcuyum ama sabrım kalmadı onun bu halıne artık
sende de boyle senı bırakıp gıtcekmıs gıbı bı hava yaratıyor mu sevgılın

canım aslında ayrılacakmış hissini vermiyor da bazen ilişkimizi o kadar gözden çıkarıyor ki yani öyle düşüncesiz öyle rahat davranıyor ki ayrılıp bitirse daha iyi olur diye düşünüyorum.

ama şu ana kadar sadece bir kere ayrıldı, iki hafta sonra da geri döndü... :teytey:

onun haricinde hep ben pes ettim, hep ben ayrıldım hem de defalarca:1no2:

canım aslında ayrılacakmış hissini vermiyor da bazen ilişkimizi o kadar gözden çıkarıyor ki yani öyle düşüncesiz öyle rahat davranıyor ki ayrılıp bitirse daha iyi olur diye düşünüyorum.

ama şu ana kadar sadece bir kere ayrıldı, iki hafta sonra da geri döndü... :teytey:

onun haricinde hep ben pes ettim, hep ben ayrıldım hem de defalarca:1no2:

hımm anladım canım
evet benımkıde oyle bılmıyorum vallahı Allah sabır versın bıze ne dıyeyım
bu arada senın ozel mesajın kapalı canım msj atcaktımda sana

hımm anladım canım
evet benımkıde oyle bılmıyorum vallahı Allah sabır versın bıze ne dıyeyım
bu arada senın ozel mesajın kapalı canım msj atcaktımda sana

evet bende sabır diliyorum.. canım mesaj ayarımı düzelttim sanırım. atabilirsin.a.s

eşim yay ama ben bir akrebim.. hemde tüm özelliklerini taşırım.. akreplerin huyuna gidersen aynı frekansı yakaladığında unutulmaz bir aşk yaşarsın..:)

esim cok zor diyor benim icin
ama akreb burcunda birini bulursaniz kacirmayin
sahip cikmasi coktur

benm sözlümde akrep burcu ve şuan ayrılık aşamasına geldik sinirinden agresifliğinden ve inadından ...:kızgın:dediğim dedik çaldığım düdük diyor başka birşey demiyor...fakat özel günleri hiç unutmazz zekası kuvvetlidir gülmeyi güldürmeyi sever cinselliğe düşkün sevişken bir insandırrkaydirigubbakcemile3arkdaşlarına çok önem verir sözlerimi bazen dinlemez bir şeyi yüz kere tekrarlatır ve çileden çıkarım benn .... bazende korktuğu zaman bir şey için izin alması lazımsa yapmadıı şey kalmazz :))) çapkınlığı vardır demiş bazıları öyle bir şeyini çok şükür görmedim duymadım bağlı bir insanıdr fakat kıskançtır misillemeyi (karşılık vermeyi) acaip severrr... bakalım artık bütün bunlardan sonraa bizimi ilişki nereye varacakk hayıtrlısı olsunn ..fisfisfis

3,5 yıldır uğraşıyorum bi akreple..Allahımm ne diyim ki yani eli işte gözü oynaşta die bi tabir vardır ya bunun elide gözüde oynaştaa..eli kolu bi rahat durmaz mı bi insanın. yani bi insan diş fırçalarken bile rahar durmuyosa gerisini siz düşünün kızlarrr :))) Ben yengeç burcuyum gayet uyumluyuz ama İnatçılık olayına ikimizde birbirimize tosluyoz :) ikimzde keçi vakkası çıkıveriyor ortaya :) Ama genel olarak sakin ılımlı oluyolar damarına basmazsan tabi.. sevgi ve şevkat dolu olabılıyolar ve aynı ılgıyı sıcaklıgı karsındanda beklıolar..Harika bi dinleyici diyebilirim..onula konuş rahatla :) akrebı ıdare edebılısen zararsız tabi idare etmesini bilene :)

X